Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

lujza.j Pozri príspevok
No ma tu mna,ale to je "len" moj muž....nie manžel... Aj tak?.... Nevyznam sa vobec mozno vyzerám ako hlupaňa....nikdy som toto neriešila xy rokov som v štatnej firme
Luji, ak má trvalý pobyt na SK, partnera /s papierom či bez/, rodinu - musí na SK..., lebo je rezidentom na Slovensku
1 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

lujza.j Pozri príspevok
Boze dievcata vy ste moje bohyne....to ze ma pani buzeruje to mi jasne...vela nechybalo,aby som jej to povedala...
a nejake logicke vysvetlenie preco clovek ktrory ma prijem mimo SR podava DP?
- ale zase netreba všade hľadať logiku - ber to tak, že: "lebo" ( zákon tak hovorí)
Co si budeš robiť vrásky - keď ovplyvniť to nevieš
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Moj chlap sa " teši" ide- musi zaplatit pre De daň za motor.vozidlo....
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Kvaka Pozri príspevok
Jarovou vodou.
toho Jara pošlite aj mne

ja som 4 roky používala značku Eva, ale tá teraz sa nachádza kdesi severne od nás. zaujímavé, že tam majú lepšie počasie ako my
u mňa sa oskar furt nejako nevie rozhodnúť
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

alaya1 Pozri príspevok
Tak minuly tyzden som sa prihlasila do "novej" porady a odvedy ma nechcelo ani tu.
a čuduješ sa ?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

dievčatá tak story s opravou dátumu na oddialenie podania DP...dopadlo asi takto...nahlásila som chlapovi čo a ako...jasne naznačila že pani je "iná" a nedá sa s ňou....odfotila som mu to urýchlené predvolanie, bolo tam aj meno pani aj jej t.číslo.....za chvílku mi volá moj chlap....že vybavene.....že pani dátum opraví....že napíše si k tomu záznam, že spolu telefonovali....tak mňa vybuzerovala, že kto som a či mám plnú moc a jej zavola možno aj nejaký iný chlap a že opravené.....hlavne že ja som mala od rána nervy a vás som tu otravovala....a pritom aké jednoduché
3 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

lujza.j Pozri príspevok
dievčatá tak story s opravou dátumu na oddialenie podania DP...dopadlo asi takto...nahlásila som chlapovi čo a ako...jasne naznačila že pani je "iná" a nedá sa s ňou....odfotila som mu to urýchlené predvolanie, bolo tam aj meno pani aj jej t.číslo.....za chvílku mi volá moj chlap....že vybavene.....že pani dátum opraví....že napíše si k tomu záznam, že spolu telefonovali....tak mňa vybuzerovala, že kto som a či mám plnú moc a jej zavola možno aj nejaký iný chlap a že opravené.....hlavne že ja som mala od rána nervy a vás som tu otravovala....a pritom aké jednoduché
No vidíš!! odteraz všetko daj chlapovi vybaviť !
Ale ajtak - veru by som si overila, že ako ju obmäkčil a čo všetko jej sľúbil!
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

lujza.j Pozri príspevok
dievčatá tak story s opravou dátumu na oddialenie podania DP...dopadlo asi takto...nahlásila som chlapovi čo a ako...jasne naznačila že pani je "iná" a nedá sa s ňou....odfotila som mu to urýchlené predvolanie, bolo tam aj meno pani aj jej t.číslo.....za chvílku mi volá moj chlap....že vybavene.....že pani dátum opraví....že napíše si k tomu záznam, že spolu telefonovali....tak mňa vybuzerovala, že kto som a či mám plnú moc a jej zavola možno aj nejaký iný chlap a že opravené.....hlavne že ja som mala od rána nervy a vás som tu otravovala....a pritom aké jednoduché
Ja som mala zase zážitok s pani na sociálnom úrade. Išla som si pre potvrdenie o poberaní prídavkov k DP. Sedela tam dáka nová, dôležito tváriaca sa pani. Povedala som čo potrebujem, pani že občiansky. Dala som, ale vravím, že prídavky sú na muža. A ona že to sa nedá, nech príde muž. Ja jej vravím, že každoročne si pre to chodím ja, lebo ja si uplatňujem DB, a kde je problém. To som sa snažila byť ešte kľudná. Nakoniec sa zamyslela, a vytlačila. Ale ja som jej povedala, že nech mi vytlačí aj menovite s dátumom narodenia. A ona že vraj sa to nedá. To som sa už rozčúlila, a vravím je, že v minulé roky sa to dalo, aj tento rok v Krupine na sociálnom úrade sa to dalo, tak nech si zistí ako sa to robí, že počkám.. Nakoniec to nevydržala jedna z kolegýň v kancelárii, a prišla jej ukázať ako to má urobiť. Pekne som sa poďakovala, a vonku som si všimla, že dôležitá pani má dôvod tváriť sa dôležito, lebo si pred meno píše PaedDr... A kolegyne žiadny titul nemali.
3 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Katy a R Pozri príspevok
No vidíš!! odteraz všetko daj chlapovi vybaviť !
Ale ajtak - veru by som si overila, že ako ju obmäkčil a čo všetko jej sľúbil!
...to neviem, ale ako ho poznám vie byť pekne nepríjemný....no keby to bol videohovor.....možno jeho modré očiská, ich farba býva niekedy fakt že..
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Žabinka Pozri príspevok
Ja som mala zase zážitok s pani na sociálnom úrade. Išla som si pre potvrdenie o poberaní prídavkov k DP. Sedela tam dáka nová, dôležito tváriaca sa pani. Povedala som čo potrebujem, pani že občiansky. Dala som, ale vravím, že prídavky sú na muža. A ona že to sa nedá, nech príde muž. Ja jej vravím, že každoročne si pre to chodím ja, lebo ja si uplatňujem DB, a kde je problém. To som sa snažila byť ešte kľudná. Nakoniec sa zamyslela, a vytlačila. Ale ja som jej povedala, že nech mi vytlačí aj menovite s dátumom narodenia. A ona že vraj sa to nedá. To som sa už rozčúlila, a vravím je, že v minulé roky sa to dalo, aj tento rok v Krupine na sociálnom úrade sa to dalo, tak nech si zistí ako sa to robí, že počkám.. Nakoniec to nevydržala jedna z kolegýň v kancelárii, a prišla jej ukázať ako to má urobiť. Pekne som sa poďakovala, a vonku som si všimla, že dôležitá pani má dôvod tváriť sa dôležito, lebo si pred meno píše PaedDr... A kolegyne žiadny titul nemali.
niektorým ľudom titul dosť uškodí a ešte aj dôležitosť...tak dakujem pekne
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ttroman Pozri príspevok
asik má dosť pekné modré oči
ty ako vieš poznáš ho
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Katy a R Pozri príspevok
No vidíš!! odteraz všetko daj chlapovi vybaviť !
Ale ajtak - veru by som si overila, že ako ju obmäkčil a čo všetko jej sľúbil!
Možno tá pani tu niekde toto aj číta a pochopila.
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

inak to že nastala táto situácia zato samozrejme móže moj chlap....daňové mal vybavené, že sa to urobí ako bol naposledy doma...aj som to dohodla.....a on zahlási...ja som si v De časť zabudol.....potom v deň ked odchádzal a pratal si veci do auta....ty predstav si to ja som našiel aj to čo som si myslel že som zabudolvrrrrr.....no len už zabiť!
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

karasicek Pozri príspevok

Furt len sľubuješ
bud rád..... lebo ani ty by si tu už tiež nebol
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

nuz po skodlivych polskych potravinach maju prist polske liecive vajcia
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Presvatá bohorodička, Mária, vždy panna- oroduj za nás !!!
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

a potom mame este taky danovy raj ako Cyprus zachranovat,ako aj drobny vkladatelia tejto krajiny http://www.podnikam.webnoviny.sk/dan...si-rokov/27608
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

karasicek Pozri príspevok

Furt len sľubuješ
Lujza je stará slubotechna- nič nové pod slnkom...
0 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Kristepane Stanislav 1975 - nebodaj čakáš basu ?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Lujza je stará slubotechna- nič nové pod slnkom...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať