Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Stanislav 1975 Pozri príspevok
No to je na vedlajšej ulici- musíš tu s tým počítať, že sa tu vykrádajú kvoli kompotom pivnice,že po zotmení možeš dostať facku , nielen na líce, že ráno nájdeš svoje auto na tehlách,to všetko sa deje na rohu fízlice, číslo 16 topoľčianskej ulice...
toto...fááákt neverím to ako mne hovoríš čo výhľad na pentagon mám a iné čoro-moro som zažívala v robote, ale "Peťa" teda nikto netasil....auto na tehlách...to áno poisťovacie kulehárne....
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lujza.j Pozri príspevok
toto...fááákt neverím to ako mne hovoríš čo výhľad na pentagon mám a iné čoro-moro som zažívala v robote, ale "Peťa" teda nikto netasil....auto na tehlách...to áno poisťovacie kulehárne....
Mne sa to stalo, v ženskom podaní, taká napitá tetuška cikala na ulici a ked som išiel okolo nej tak sa naschval postavila, klitoris mala vačší ako ja č....., mesiac som z toho zážitku nemohol spávať...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Mne sa to stalo, v ženskom podaní, taká napitá tetuška cikala na ulici a ked som išiel okolo nej tak sa naschval postavila, klitoris mala vačší ako ja č....., mesiac som z toho zážitku nemohol spávať...
...hm .... len jeden dôvod ma teraz napadol ...

...a ozaj , ten klitoris je čo ???
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

buchač Pozri príspevok
...hm .... len jeden dôvod ma teraz napadol ...

...a ozaj , ten klitoris je čo ???
toto- ja to inak volám, hrášok...

http://cs.wikipedia.org/wiki/Klitoris
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Mne sa to stalo, v ženskom podaní, taká napitá tetuška cikala na ulici a ked som išiel okolo nej tak sa naschval postavila, klitoris mala vačší ako ja č....., mesiac som z toho zážitku nemohol spávať...
bože Stano to z jedného klitorisu...zas nebud taký precitlivelý
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Mne sa to stalo, v ženskom podaní, taká napitá tetuška cikala na ulici a ked som išiel okolo nej tak sa naschval postavila, klitoris mala vačší ako ja č....., mesiac som z toho zážitku nemohol spávať...
len či to nebol trans ujko
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lujza.j Pozri príspevok
bože Stano to z jedného klitorisu...zas nebud taký precitlivelý
tak mna tieto veci vedia poriadne dojať...
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Stanislav 1975 Pozri príspevok
tak mna tieto veci vedia poriadne dojať...
k plaču abo smiechu?
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Pre zamestnancov, ktorí sa zajtra chystajú do práce:
vraj sa im bude v robote každé ráno brať krv a robiť výter z konečníka - aby zamestnávateľ zistil, či majú prácu v krvi alebo v prdeli... Žeby ďalšia novela zákonníka práce?
4 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Oliwa Pozri príspevok
Pre zamestnancov, ktorí sa zajtra chystajú do práce:
vraj sa im bude v robote každé ráno brať krv a robiť výter z konečníka - aby zamestnávateľ zistil, či máte prácu v krvi alebo v prdeli... - prišla dcéra od TV a zvestovala mi túto novinu. Žeby ďalšia novela zákonníka práce?
toť téma na draka
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

srska Pozri príspevok
toť téma na draka
idem zadať Drakovi......
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

nuž ja toto fakt nempochopím - strčiť hlavu do piesku ... http://www.porada.sk/t210792-exekuci...im-o-rady.html
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dobré ráno, alebo už aj krásny deň vám prajem a posielam druhú kávu, komu chutí, alebo čajík s bársčím...vonku hnusno, najlepšie dnes nič nerobiť!..no ale ak treba, tak treba!..tak vám prajem len milých a múdrych ľudí okolo vás a úsmev na tvár,aj keď slnko nesvieti...(darebné je, potvora slnečná a my ho potrebujeme)...

...tak, fajn vám dnes...
3 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Fuj...tu hnusno tiež...mlžina jak slanyna
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Teraz som dokukal taký dobrý dokument na čt( tam doobeda chodia veci dobré ) a vlastne mi potvrdili, to čo ja roky tvrdím ohladne nevery- že ženy niesú také neviniatka, ako sa všetky tvária a muži sú tí zlí, tu ide len o to, že ženy to vedia lepšie tajiť, resp. muži to nevedia tak odhaliť ako ženy- ale pritom sú to také isté čísla ako muži...
BUM- BÁC- další mýtus padol...
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Teraz som dokukal taký dobrý dokument na čt( tam doobeda chodia veci dobré ) a vlastne mi potvrdili, to čo ja roky tvrdím ohladne nevery- že ženy niesú také neviniatka, ako sa všetky tvária a muži sú tí zlí, tu ide len o to, že ženy to vedia lepšie tajiť, resp. muži to nevedia tak odhaliť ako ženy- ale pritom sú to také isté čísla ako muži...
BUM- BÁC- další mýtus padol...
Stanko, koľko rokov si ženatý, že si až terazky na to prišiel?
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Tweety Pozri príspevok
Stanko, koľko rokov si ženatý, že si až terazky na to prišiel?
tak ja som to vedel, len mi to potvrdili teraz psycholog, sexuolog a pod., ale zaujalo ma, že oni to tam vlastne obhajovali, lebo že sme medzi niekde šimpanzmi a gorilami, že gorily sú monogamné, aleže že šimpanzy majú aj 40 partnerov za život- človek je údajne horší ako gorila ale lepší ako šimpanz...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Teraz som dokukal taký dobrý dokument na čt( tam doobeda chodia veci dobré ) a vlastne mi potvrdili, to čo ja roky tvrdím ohladne nevery- že ženy niesú také neviniatka, ako sa všetky tvária a muži sú tí zlí, tu ide len o to, že ženy to vedia lepšie tajiť, resp. muži to nevedia tak odhaliť ako ženy- ale pritom sú to také isté čísla ako muži...
BUM- BÁC- další mýtus padol...
Stando....som v chlapskom kolektive....24r.....a vždy ma vedia utvrdiť v tom že .....chlapi su pekne ku*vy vychcane....
1 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lujza.j Pozri príspevok
Stando....som v chlapskom kolektive....24r.....a vždy ma vedia utvrdiť v tom že .....chlapi su pekne ku*vy vychcane....
no lebo ženy sú úplné neviniatka, len svatožiara im chýba...
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

lujza.j Pozri príspevok
Stando....som v chlapskom kolektive....24r.....a vždy ma vedia utvrdiť v tom že .....chlapi su pekne ku*vy vychcane....
A väčší klebetníci ako ženy, tiež som robila 5 rokov medzi samými chlapmi IT ako dispečer ekonóm.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať