Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Emka Roman Pozri príspevok
Kleber ???

Tie musia aj na ľade držať ako hluchý dvere.
aj ako nemý s hluchým
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Posielam kávičku a čajík pre všetkých, kto ho má rád..... ....a želám Vám všetkým príjemný deň, veď sa už schyľuje k víkendu....akurát účtovníčky/ci/ si neoddýchnu....
4 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Slovenských 7 divov: / rozčúlilo?...skôr stalo sa a stále sa deje..../

1. Vyše 20 rokov po komunizme a ešte stále je čo ukradnúť
2. Učitelia majú nízke platy, ale my máme nadbytok stredných škôl, čo je pri klesajúcom počte žiakov zázrak.
3. Minimálna mzda je 337,70 ale matka dvoch detí musí vyžiť z 240 Eur. To sa v inej krajine nevidí, lebo všade inde dostane matka minimálne minimálnu mzdu.
4. Človek ktorý pracoval 50 rokov - nemá na lieky! Takéhoto zúfalca nemá žiadna krajina EÚ!
5. Máme 5 440 000 obyvateľov a nedokážeme si poradiť so 150 člennou partou poslančekov, z čoho vyplýva že sú mocnejší ako Barak Obama.
6. V každej krajine sú celebrity vedci a humanisti, len u nás Martinka z Turca a pseudofarmár Jano, z čoho vyplýva, že vysoké IQ je už dávno prežité na to sme prišli my prví!
7.V pohode dávame daňové úľavy zahraničným investorom, hoci v každej inej krajine pobozkanej krízou, poskytujú daňové úľavy vlastným podnikateľom.
Naposledy upravil terezamaria : 15.03.13 at 09:20
8 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Chlapi si robte prdel....kleber....cista katastrofa.....po letnych novych dunlop.....som si tazko zvykala
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

lujza.j Pozri príspevok
Chlapi si robte prdel....kleber....cista katastrofa.....po letnych novych dunlop.....som si tazko zvykala
A čo nekupiš dunlop, predsa si krk nevylomíš na klebere
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

môžem si vyskúšať jazdné vlastnosti tohto modelu?

0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

wagner Pozri príspevok
A čo nekupiš dunlop, predsa si krk nevylomíš na klebere
Myslela som ze klasik BA zima bude....a dezen OK ako hlbka....nechcela som kupovat...jedna zima bola na nich odjazdena....a letne som musela aj ked som mala v uschove svoje a na druhe auto.....ale ze nam ich potkany vyzrali.....rit palovu....v*jeb to bol...panovi sa šikli na jeho...ma rovnake kary ako ja....co ti poviem....to je tak ked sa kamoš premeni na penisss.....decko jazdi na zimych uz druhy rok....
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

lujza.j Pozri príspevok
Myslela som ze klasik BA zima bude....a dezen OK ako hlbka....nechcela som kupovat...jedna zima bola na nich odjazdena....a letne som musela aj ked som mala v uschove svoje a na druhe auto.....ale ze nam ich potkany vyzrali.....rit palovu....v*jeb to bol...panovi sa šikli na jeho...ma rovnake kary ako ja....co ti poviem....to je tak ked sa kamoš premeni na penisss.....decko jazdi na zimych uz druhy rok....
ak na väčší, tak je aj vytešený
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

srska Pozri príspevok
môžem si vyskúšať jazdné vlastnosti tohto modelu?

ja by som sa asi v priebehu takej jazdy okamžite "ťažko poranil" a hnedú krv by som mal aj za golierom
ten poznáš : cigáň kričí veliteľovi po streľbe z tanku plnou rážou " súdruh poručík ak je krv hnedá tak som ťažko ranený"
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pavol54 Pozri príspevok
ja by som sa asi v priebehu takej jazdy okamžite "ťažko poranil" a hnedú krv by som mal aj za golierom
ten poznáš : cigáň kričí veliteľovi po streľbe z tanku plnou rážou " súdruh poručík ak je krv hnedá tak som ťažko ranený"
Raz chaloši ešte na predch.prac. mieste....Nakladali pachoša do auta...a ten po chvilke " chlapi ja som sa posral".... Ale to sa uz kupovali felicie z upravou,ze taka kozenka bola na sedadlach....ale zase ten srad...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

lujza.j Pozri príspevok
Raz chaloši ešte na predch.prac. mieste....Nakladali pachoša do auta...a ten po chvilke " chlapi ja som sa posral".... Ale to sa uz kupovali felicie z upravou,ze taka kozenka bola na sedadlach....ale zase ten srad...
si užijú v tých autách
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

lujza.j Pozri príspevok
Raz chaloši ešte na predch.prac. mieste....Nakladali pachoša do auta...a ten po chvilke " chlapi ja som sa posral".... Ale to sa uz kupovali felicie z upravou,ze taka kozenka bola na sedadlach....ale zase ten srad...
predpokladám, že boli od pzsr. minulý týždeň som jedného usmerňoval aby so mnou hovoril takým štýlom, ako pred 10 min. telefonoval
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

fuka jak salene,cisty januar von a nie marec.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

srska Pozri príspevok
predpokladám, že boli od pzsr. minulý týždeň som jedného usmerňoval aby so mnou hovoril takým štýlom, ako pred 10 min. telefonoval
Boli...ale to bol rok cca.1998....takze ine kusy ako co stretneš teraz.....lebo to je cista katastrofa.....boli sme fajn parta....zase s " klientami" z pentagonu a spol,....sa nedalo v rukavičkach,ale rovno v rukavicach....to bol moj obvod...
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

lujza.j Pozri príspevok
Boli...ale to bol rok cca.1998....takze ine kusy ako co stretneš teraz.....lebo to je cista katastrofa.....boli sme fajn parta....zase s " klientami" z pentagonu a spol,....sa nedalo v rukavičkach,ale rovno v rukavicach....to bol moj obvod...
no to bol mameluk (prísediaci ) ale keptejn-ová čo ťukala do pc bola ok.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pavol54 Pozri príspevok
si užijú v tých autách
Aj....raz dovliekli prostitjutku.....vykakala sa vo vchode panelaku,kde nabyvala...a nohavickami...tu produciu natrela na stenu.....bola predvedena taka posrata na oddelenie...nikdy na ten smrad nezabudnem.....chodila som s parfemom a v kuse sa sa vonavkovala....clovek zazil kadečo....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

srska Pozri príspevok
no to bol mameluk (prísediaci ) ale keptejn-ová čo ťukala do pc bola ok.
A co si mal DN....ci ta u nas vykukali kukerom z poza stĺpu..
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

lujza.j Pozri príspevok
Aj....raz dovliekli prostitjutku.....vykakala sa vo vchode panelaku,kde nabyvala...a nohavickami...tu produciu natrela na stenu.....bola predvedena taka posrata na oddelenie...nikdy na ten smrad nezabudnem.....chodila som s parfemom a v kuse sa sa vonavkovala....clovek zazil kadečo....
to nefunguje tak, že dolafotanú robotnicu hodia pod sprchu s pôdorysom 1x1 meter a 10 min. na ňu pustia studenú vodu?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať