Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

lujza.j Pozri príspevok
Posielam ocisteny nakrajany kalerab.....
.....decko mi vcera zakupilo tie jej sacky- stravu na dva tyzdne....potom nahlasim,ze aky ubytok...dufam bude
Luj, že gratulujem decku k tým 16 kg! To sa jej ako podarilo za 2 mesiace? Tie sáčky majú aj nejaký obsah, alebo len luft? Ešte by si mohla hodiť cenu, čo tá sranda stojí... Aj cvičila, alebo sa furt futrovala tými sáčkami? Lebo doma mám sáčkov dosť , len čo dať do nich, resp. čo do úst, aby to malo takýto efekt...
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Stretla som Rozalku, na aute, v NR pred elektrárňami
Kývala som o život, ale asi ma nevidela z auta do auta
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Oliwa Pozri príspevok
Luj, že gratulujem decku k tým 16 kg! To sa jej ako podarilo za 2 mesiace? Tie sáčky majú aj nejaký obsah, alebo len luft? Ešte by si mohla hodiť cenu, čo tá sranda stojí... Aj cvičila, alebo sa furt futrovala tými sáčkami? Lebo doma mám sáčkov dosť , len čo dať do nich, resp. čo do úst, aby to malo takýto efekt...
Oliw.....futrujes iba sacky + zeleninu zelenej farby......Toto stav zatial bez cvicenia....6x "strava" ak si hladna mozes.....sunku- prazsku....tuňák v svojej stave...lajtovu mozzarelu...a ostatok a z nizkym tukom......je to bielkovinova...nizkoenergeticka....nizkoglykemicka strava....striedaju sa " sladke" slane jedla....kava bez cukru,mlieka....
je to strava pre tych co akoze nemaju cas chudnut....lebo vsetko si urobis v šejkry s vodou....ked zacinala 250e na dva tyzdne....teraz je jedlo trochu lacnejsie...Mne venovala nejaku stravu tak som kupila len polievky a kokteily....ale ja 5 x denne.....dufam ze sa trochu nakopnem a dam nieco dole a potom pokracovat viem,len sa nejak nedari sladke to je svina,aj ked cvicis......ale kolegyna bola vcera zlata....ta ma zvozila,ze co ja chcem...ved dobre vyzeram a aka som pekna.....ide po mne asi....
2 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

Kedz pijeme na zdravie, nemala by to hradzic zdravotna poisťovňa???!!!

Čo Vy na to?
1 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

AlaNR Pozri príspevok
Stretla som Rozalku, na aute, v NR pred elektrárňami
Kývala som o život, ale asi ma nevidela z auta do auta
Nemohla si zatrúbiť?
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Oliwa Pozri príspevok
Nemohla si zatrúbiť?
kývala o život - ako mohla trúbiť
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

MarcelkaT Pozri príspevok
Kedz pijeme na zdravie, nemala by to hradzic zdravotna poisťovňa???!!!

Čo Vy na to?
neny z čeho
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

srska Pozri príspevok
neny z čeho
Ked še tak kus zamyšlim, tak prídzem na to, že aj by bulo, ale nedá še.
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

lujza.j Pozri príspevok
Oliw.....futrujes iba sacky + zeleninu zelenej farby......Toto stav zatial bez cvicenia....6x "strava" ak si hladna mozes.....sunku- prazsku....tuňák v svojej stave...lajtovu mozzarelu...a ostatok a z nizkym tukom......je to bielkovinova...nizkoenergeticka....nizkoglykemicka strava....striedaju sa " sladke" slane jedla....kava bez cukru,mlieka....
je to strava pre tych co akoze nemaju cas chudnut....lebo vsetko si urobis v šejkry s vodou....ked zacinala 250e na dva tyzdne....teraz je jedlo trochu lacnejsie...Mne venovala nejaku stravu tak som kupila len polievky a kokteily....ale ja 5 x denne.....dufam ze sa trochu nakopnem a dam nieco dole a potom pokracovat viem,len sa nejak nedari sladke to je svina,aj ked cvicis......ale kolegyna bola vcera zlata....ta ma zvozila,ze co ja chcem...ved dobre vyzeram a aka som pekna.....ide po mne asi....
...futruješ iba sáčky + zeleninu zelenej farby... A čo je v tých sáčkoch? Ništ? A aj sáčky musia byť zelené? Lebo také mám - mikroténové - žlté, modré, červené, tak by som jedla len zelené... Zelená zelenina - len tak z voleja mi napadá brokolica, uhorka, paprika /zelená/, fazuľové struky /zelené/, kaleráb - zelená musí zostať aj po očistení? Každá zelenina má voľačo zelené - karfiol, reďkovka, mrkva, petržlen - vňaťka sa ani neráta, že ...?
3 0
witch witch

witch je offline (nepripojený) witch

človek milujúci a chybujúci
Ozaj farebné sáčky - dala som do modrého mikroténového sáčku na DESIATU ružičky karfiólu do mrazáku cca na týždeň, vybrala som, chcela dať do polievky . Putoval ale do koša, lebo bol modrý do hĺbky cca 3 mm . Jasné, že deťom za 1/2 dňa pri normálnej teplote desiata nezmodrie , ale aj tak už farebné sáčky nekupujem!!!
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Oliwa Pozri príspevok
Nemohla si zatrúbiť?
Nedalo, lebo by si na prechode ľudia pomysleli, že trúbim na nich...
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

AlaNR Pozri príspevok
Nedalo, lebo by si na prechode ľudia pomysleli, že trúbim na nich...
No ale zase Ťa mohla počuť Rozalka...
Inak predvčerom sa nám so synom stalo niečo podobné - na kruhovom objazde sme zbadali kamoša, ktorý prišiel z BA a dlhšie sme sa nevideli, kývali sme odušu, volali a on nás nevidel ani nepočul, tak sústredene sa venoval riadeniu... My sme zatrúbiť nemali čím - išli sme pešo...
Ale sme mu potom zavolali - telefónom...
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
lujza.j Pozri príspevok
Oliw.....futrujes iba sacky + zeleninu zelenej farby......Toto stav zatial bez cvicenia....6x "strava" ak si hladna mozes.....sunku- prazsku....tuňák v svojej stave...lajtovu mozzarelu...a ostatok a z nizkym tukom......je to bielkovinova...nizkoenergeticka....nizkoglykemicka strava....striedaju sa " sladke" slane jedla....kava bez cukru,mlieka....
je to strava pre tych co akoze nemaju cas chudnut....lebo vsetko si urobis v šejkry s vodou....ked zacinala 250e na dva tyzdne....teraz je jedlo trochu lacnejsie...Mne venovala nejaku stravu tak som kupila len polievky a kokteily....ale ja 5 x denne.....dufam ze sa trochu nakopnem a dam nieco dole a potom pokracovat viem,len sa nejak nedari sladke to je svina,aj ked cvicis......ale kolegyna bola vcera zlata....ta ma zvozila,ze co ja chcem...ved dobre vyzeram a aka som pekna.....ide po mne asi....
Lui, to je tá strava, čo na týždeň teraz stojí 65 euro? Vraj to nemôžu cukrovkári a srdciari...či? Nevieš to prosím Ťa zistiť?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

terezamaria Pozri príspevok
Lui, to je tá strava, čo na týždeň teraz stojí 65 euro? Vraj to nemôžu cukrovkári a srdciari...či? Nevieš to prosím Ťa zistiť?
terezka skúsim nech decko cenkne dochtorovi.....
zatiaľ kuk tu.... http://www.e-zerona.cz/protissimo-bilkovinna-dieta/
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

lujza.j Pozri príspevok
terezka skúsim nech decko cenkne dochtorovi.....
zatiaľ kuk tu.... http://www.e-zerona.cz/protissimo-bilkovinna-dieta/
terezka dochtor povedal, že najlepšie aj mu zavoláš..... http://www.drslim.sk/.....lebo títo pacienti niektorí áno niektorí nie...
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
lujza.j Pozri príspevok
terezka skúsim nech decko cenkne dochtorovi.....
zatiaľ kuk tu.... http://www.e-zerona.cz/protissimo-bilkovinna-dieta/
...hm...Lui a vysvetlíš mi potom nasledovné ?

ZDRAVÉ HUBNUTÍ BEZ JOJO EFEKTU = HUBNUTÍ, KDY SVALOVÁ HMOTA JE ZACHOVÁNA A SNIŽUJE SE HODNOTA TUKŮ V TĚLE
PROHLÉDNĚTE SI ÚSPĚCH KLIENTA po hyperproteinové stravě PROTISSIMO, který po necelých 2 měsících zhubl 20kg NA TUKU, svalová hmota byla zachována! Po této redukci jak podkožního tak vnitřního tuku již nepotřebuje léky na cholesterol, zlepšily se mu jaterní testy, už nebere léky na cukrovku, tlak má v normě - což souvisí se snížením vnitřního tuku, který zatěžoval a ohrožoval vnitřní orgány klienta.
KONTRAINDIKACE BÍLKOVINNÉ DIETY (pro koho není vhodná):
Kontraindikace proteinové diety Mezi závažné kontraindikace proteinové diety patří zejména chronická jaterní a ledvinová onemocnění, diabetes s inzulinovou substitucí. Nedávno prodělaný infarkt myokardu, případě závažné poruchy srdečního rytmu. Těhotenství nebo kojení jsou také kontraindikací proteinové diety. Méně závažné kontraindikace u kterých je možné nasadit proteinovou dietu, ale je třeba zvýšená kontrola lékařem a suplementace patří zejména onemocnění dnou, méně závažné poruchy srdečního rytmu.
Lebo
títo pacienti niektorí áno niektorí nie...
...títo pacienti sú teda asi aj iní pacienti .....( neber osobne )..
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

buchač Pozri príspevok
...hm...Lui a vysvetlíš mi potom nasledovné ?





Lebo

...títo pacienti sú teda asi aj iní pacienti .....( neber osobne )..
Buchi...teraz s ním decko volalo....informácii dával vela, najlepšie zavolať.....lebo sa pýtal aká kardiak...chcel bližšiu špecifikáciu...aj pri cukrovkároch...povedal, že má aj takých klientov....ale zas tam bolo ale...

...decko 2týždne do zadu za tú dvojtýždňovku /raz za 2týždne chodí na kontrolu-meranie váženie/ schudla cez 3kg čistého tuku...maximálne ju vychválil....predtým schudla aj svalovinu čo nesmie...dostala ešte pirule....na "usmernenie"...ide o to aby chudla tuk ktorý má okolo orgánov až potom estetický - podkožný....
JO-JO nie je .....ked pokračuješ v nejakej primeranej strave.....moje decko vie, že bude pokračovať v nízkoglykemickej strave....
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
lujza.j Pozri príspevok
Buchi...teraz s ním decko volalo....informácii dával vela, najlepšie zavolať.....lebo sa pýtal aká kardiak...chcel bližšiu špecifikáciu...aj pri cukrovkároch...povedal, že má aj takých klientov....ale zas tam bolo ale...

...decko 2týždne do zadu za tú dvojtýždňovku /raz za 2týždne chodí na kontrolu-meranie váženie/ schudla cez 3kg čistého tuku...maximálne ju vychválil....predtým schudla aj svalovinu čo nesmie...dostala ešte pirule....na "usmernenie"...ide o to aby chudla tuk ktorý má okolo orgánov až potom estetický - podkožný....
JO-JO nie je .....ked pokračuješ v nejakej primeranej strave.....moje decko vie, že bude pokračovať v nízkoglykemickej strave....
...ja sa nejak nemiešam do stravovania iných ...
Ak to pomôže , šak fasa ....

Ale asi vieš , že na ktoré pasáže som narážal ...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

buchač Pozri príspevok
...ja sa nejak nemiešam do stravovania iných ...
Ak to pomôže , šak fasa ....

Ale asi vieš , že na ktoré pasáže som narážal ...
Buchi nie som za takéto diety...napriek tomu som si to na 2 týždne kúpila...lebo vidím to čo vidiím....dalo by sa to aj inak, ale nie tak rýchlo.....strava pre mňa fúj...aj ked vôňa sa dá, ale chuť.... žiadne vychutnávanie hrkla som do seba na obed tú zeleninovú krémovú poléfku a hotovo...ranný kakaový šejk detto.

no to, že sa ludom pri tejto redukcii polepšil zdrav. stav v rôznych dg., viem od dámy ktorá schudla viac ako polovicu svojej váhy s touto stravou, ale o aké dg. išlo netuším....nemala som pocit že to potrebujem pamatať
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..vidím, že sa tu zdravo chudne!..a ja som práve navarila 25 litrový kotol zabíjačkovej kapustnice, teda, ak sa tu nájde niekto, kto má chuť a nedietuje, tak pošlem...aj zavarenú v tégloch!..
4 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať