Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

trisestri Pozri príspevok
nuz novinka na poste,vy nemozete rozhodovat o zruseni platby cez sipo,to tie peniaze patria poste a monopolom a nie tomu kto plati.
A prečo nezrušíš sipo? Ja som tiež nechcela platiť za TV, lebo som dostala ZŤP a aj keď to tam pošleš, tak sipo im ešte dva mesiace posiela platby. Teta na pošte mi povedala, že aby som si to potom od nich vymáhala Tak som jej povedala že ruším sipo a nech si oni vymáhajú odo mňa Však peniaze sú moje a nie ich. Aj mi za mesiac prišla od nich výzva na úhradu poplatku za TV a rádio, ale ja som na nich už ani nereagovala. Inak s energetickými mám zmluvu na mesačné platby priamo im, to isté s vodárňami, telefón, poistky. A cez nikoho neplatím. Iba priamo. A keď ma naštvú, zruším príkazy a inkasá a nech pošlú faktúry poštou. Moje peniaze, ja o nich rozhodujem
2 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

http://openiazoch.zoznam.sk/cl/13112...neho-obyvatela tak a budeme cvakať
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

wagner Pozri príspevok
A prečo nezrušíš sipo? Ja som tiež nechcela platiť za TV, lebo som dostala ZŤP a aj keď to tam pošleš, tak sipo im ešte dva mesiace posiela platby. Teta na pošte mi povedala, že aby som si to potom od nich vymáhala Tak som jej povedala že ruším sipo a nech si oni vymáhajú odo mňa Však peniaze sú moje a nie ich. Aj mi za mesiac prišla od nich výzva na úhradu poplatku za TV a rádio, ale ja som na nich už ani nereagovala. Inak s energetickými mám zmluvu na mesačné platby priamo im, to isté s vodárňami, telefón, poistky. A cez nikoho neplatím. Iba priamo. A keď ma naštvú, zruším príkazy a inkasá a nech pošlú faktúry poštou. Moje peniaze, ja o nich rozhodujem
no lebo doteraz som z nimi nemal problemy a bolo to lacnejsie,ale ked maju taku logiku ze kdekto si rozhoduje o mojich peniazoch a este tam svojvolne nastavili limit /na 3000 eur mesacne/,tak ich kaslem.
0 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

hubatá Pozri príspevok
To som ja Silvinka, mám 9 rokov a som vnučka mojej Hubatej bapky.

Hurrááá! Dnes mám s bapkou prázdniny, teda ona má dovolenku a ja prázniny, ale to je jedno ako sa to volá lebo máme obidve volno. A sme samé doma bez mamy, tatina a Filipka. A bapka mi to sem dovolila napísať, lebo ona mi robí chlieb s praženicou a ona si varí kávu ciernu a mne kakavko. Este si povieme čo budeme mat aký program, kam pojDeme len aaby nám svietilo slnko a neprsalo. Ja viem uz na tablete píísat aj hry hrat ale teraz mám zaracha na tablet lebo som dostala trojku z pryrodopisu. Uz idem prec. SILVINKA VARGOVa

Vidím že vnučka tu mala taký úspech, aký babka ešte nezažila. Keď som jej to teraz ukázala, tak sa tešila že dostala tóóóóľko bodov a odkazuje že ďakuje. Ako vidím, prezradila aj ako sa volám ........ hehe, no pustite dieťa k notbuku.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

ivuliatko
Onehdá som bola na biopsii a sestričky sa mi tak opatrne prihovárali a vysvetľovali, čo budú so mnou robiť, asi čakali, že sa zložím, keď zbadám tú ihlisko, tak som ich pobavila, že kým na mňa nevytiahnu zubnú vŕtačku, môžu mi pred nosom šibrinkovať hocijakými strašidelnými nástrojmi... pohoda-klídek-tabáček
...... si mi pripomenula .
Onehdá som v špitáli ležal (nožička bola v servise, bol debčúl autom mi ju zlomil) a chodili mi brať krvičku - mal som z toho bohovskú švandu, lebo pichla a ja "Vedľa" (bolo to vedľa), znova vpich a ja "Zase vedľa" (opúť vedľa), ja "Tratí pokuis - bude trefa" - bola trefa (Pritom žili mi samé vyskakovali).
Potom chodili ku mne študentky-zdravoťáčky a "trénovali" na mne (bisťu - ruky som mal jak narkoman ).
Nejako som vždy vycítil, že sa netrafila ihlou do tej trubičky s červenou kvapalinou.
3 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

to je relatívne a nič nevypovedajúce číslo, moja firma má na zamestnanca dlh vyše 10 000 a nemám z toho väčšie bolesti ako keď mala na zamestnanca dlh 800 podstatné je na čo boli použité prostriedky kvôli ktorým bol ten dlh vytvorený. Napr v roku 1993 som išiel do Žiliny autom 7 hodín a to isté naspäť dnes to zvládnem za 2,5 hodiny tam a rovnaký čas späť. k dobru som získal 9 hodín buď ich využijem na relax alebo na tvorbu zisku a to už nehovorím o odstránení rizika pri jazde vozidlom a únave
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

ivuliatko Pozri príspevok
Drž sa, nech je to bez komplikácií a hlavne po "odmŕtvení" nech nebolí a rýchlo sa zahojí
Ináč, obdivujem Ťa, že to zvládaš v takej pohode. Pre mňa zubár = horor, zúfalstvo, smrteľný pot.

Moja zubárka je taká milá staršia pani, krehké drobné tintítko, 30 kg aj s topánkami. Keď mi mala trhať zub, mala som hororové predstavy, ako ma bude musieť trýzniť, kmásať, sekať, kúskovať (teda ten zub), ale zmákla to raz-dva. Maličkosť, ale potešila

Onehdá som bola na biopsii a sestričky sa mi tak opatrne prihovárali a vysvetľovali, čo budú so mnou robiť, asi čakali, že sa zložím, keď zbadám tú ihlisko, tak som ich pobavila, že kým na mňa nevytiahnu zubnú vŕtačku, môžu mi pred nosom šibrinkovať hocijakými strašidelnými nástrojmi... pohoda-klídek-tabáček
To ste tam mali čo za poľný lazaret, biopsiu môže robiť len lekár, sestra len asistuje aby sa pacient nemykol
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Pali - veď jej len hovorili (a možno sa aj tešili, ako sa zloží ).
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft Pozri príspevok
Pali - veď jej len hovorili (a možno sa aj tešili, ako sa zloží ).
som mal poľného zubára vždy komentoval čo bude robiť ako bude robiť že použije americký japonský a ktovie aký prípravok a keď som sa pýtal čo platím jeho známe" viete v Bratislave by ste platili najmenej 50€ a pod" a keď mi začal opravovať zuby bez liečenia ako betonár(alebo cestári) tak som mu povedal že nech si otvorí trháreň zubov v Bratislave zobral som zdravotnú dokumentáciu tak mu asi krankasa vypadla, ja tvrdím čím väčší šmejd v akomkoľvek obore tým viac robotu obkecáva.
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

dobrý večer želám
trošku som si pospala dalo sa....som čakala čo bude...a celkom sa to dá...ešte som si nič ani od bolesti nedávala.....zašiť som si to nedávala tak snáď sa to stiahne....
Ináč, obdivujem Ťa, že to zvládaš v takej pohode
po tejto skúsenosti už to také nebude....lebo budem vedieť, že umrvovák nezaberie a trhanie porom bolí jak šľak
2 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

pavol54 Pozri príspevok
to je relatívne a nič nevypovedajúce číslo, moja firma má na zamestnanca dlh vyše 10 000 a nemám z toho väčšie bolesti ako keď mala na zamestnanca dlh 800 podstatné je na čo boli použité prostriedky kvôli ktorým bol ten dlh vytvorený. Napr v roku 1993 som išiel do Žiliny autom 7 hodín a to isté naspäť dnes to zvládnem za 2,5 hodiny tam a rovnaký čas späť. k dobru som získal 9 hodín buď ich využijem na relax alebo na tvorbu zisku a to už nehovorím o odstránení rizika pri jazde vozidlom a únave
Dlh 50% je veľa. Nech ma presvedčí ekonom a bankár, že sa mýlim.
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

hubatá Pozri príspevok
Vidím že vnučka tu mala taký úspech, aký babka ešte nezažila. Keď som jej to teraz ukázala, tak sa tešila že dostala tóóóóľko bodov a odkazuje že ďakuje. Ako vidím, prezradila aj ako sa volám ........ hehe, no pustite dieťa k notbuku.
Ále prosímteba, čožeby nám prezradila! Len to, čo už vieme - že si Hubatá bapka...
A že ona sa volá Silvinka Vargová, čo môže znamenať všeličo, teda že:
a/ vnučka má len meno po Tebe
b/ vnučka má len priezvisko po Tebe, lebo je to synova dcéra
c/ vnučka nemá priezvisko po Tebe, lebo je to dcérina dcéra
d/ dcéra môže byť rozvedená a opäť vydatá a vnučka má iné priezvisko
e/ syn pomenoval vnučku po Tebe a k priezvisku prišla dedením
f/ Hubka, sme v prdeli, lebo aj tak nevieme, ako sa vlastne voláš, ale vôbec nám to nevadí
3 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

A si kamoška s Hammelom?
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

S hlbokým zármutkom , zdesením a šokom som sa dozvedel, že pred hodinou zomrel velký politik, vizionar , génius Hugo Chavez...
Nech Vám je zem ľahká el comandante...

R.I.P.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

http://www.topky.sk/cl/11/1342344/Ve...-Chavez-zomrel Stanko zomrel komunistický vodca
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Stanislav 1975 Pozri príspevok
S hlbokým zármutkom , zdesením a šokom som sa dozvedel, že pred hodinou zomrel velký politik, vizionar , génius Hugo Chavez...
Nech Vám je zem ľahká el comandante...

R.I.P.
a presne 60 rokov po smrti Stalina a +- Gottwalda
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

wagner Pozri príspevok
Dlh 50% je veľa. Nech ma presvedčí ekonom a bankár, že sa mýlim.
Ekonómovia a bankári sú odtrhnutí od života. Vždy je to závislé na štruktúre dlhu. Ak ho preješ alebo spotrebuješ na p....y tak je veľa aj 10% ak to investuješ a začne ti zarábať(a zo zisku ho dokážeš splácať v optimálnom režime) tak ani 90% nie je veľa.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dobré ránko vám, posielam kaficu a čajík a ešte čokoneskvík pre malú hubatú, ktorá je na prázdninách u velkej hubatej..očivinne je to celá bapka a tak ju záoveň aj vítam v našom klube a odkazujem jej "milé slniečko Sylvinka, vždy využi to, čo ti bapka ponúka, lebo vždy sa nejaké dvere otvoria a ty niekam vojdeš-tak,ako včera sem"...
..a bapke hubke prajem veselé prázdniny s vnúčenkou...
..vonku je krásne, slniečko vyzerá, že si poprCUJE AJ DNES,ALE DO ZáHRADY TO EšTE NENY, TAK MOžNO DO OKNA NA PLANTIčKY, ALEBO čOJAVIEM, NEROZUMIEM SA TOMU,ALE NAJPRV OD NEHO TREBA NABRAť d-VITAMíNU, ABY BOLO SíL NA FARMáRčENIE...nosvynajenna kapslok, čo robí!..asi aj on chce slnko!..nyč nedostane a ja už padám het, tak krásny slniečkový deň vám..nech vás nič nenasejeduje...
6 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...a tu čo je?..inventúra?..či zavreté?..any káva poobedná, any obed, o koláčiku any neriešim,čo ste všecci zlenyvely?..
..no, leniví asi nie, ale tuším už v záhrade obkuky sa robia, kam, čo, ako, a prečo zasadiť...alebo všetci v robote bez prístupu do kaviarne...vidím úpadok národa!..
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

pepsikova Pozri príspevok
...a tu čo je?..inventúra?..či zavreté?..any káva poobedná, any obed, o koláčiku any neriešim,čo ste všecci zlenyvely?..
..no, leniví asi nie, ale tuším už v záhrade obkuky sa robia, kam, čo, ako, a prečo zasadiť...alebo všetci v robote bez prístupu do kaviarne...vidím úpadok národa!..
účtovníčky- účtujú, buchač je asi na chalupe, a ja spím...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať