Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

mariana11 Pozri príspevok
Mnohí ste so mnou zdieľali moje dvojmesačné trápenie, keď som nevedela kde mám syna. Dnes nás . Dáva si prihlášku na vysokú. Asi by nám to ani nepovedal, ale keďže je v Čechách, kde momentálne pracuje, potreboval poslať vysvedčenia. Ale podotkol, že to ešte neznamená, že nastúpi do školy. To vraj len tak pre istotu. Myslím, že si zatiaľ nechce priznať, že sme asi mali pravdu. Keď nám to povedal, obom aj s manželom sa nám akosi od radosti zaleskli oči. Vyzerá to nádejne. Aspoň začal premýšľať čo ďalej. Neviem prečo, ale mala som chuť to tu napísať, aj keď väčšina nebude vedieť o čom to tu vlastne píšem
Teším sa s Tebou, že je to dobré. Neboj sa, nastúpi(to vás len tak zas skúša) zas bude ten starý dobrý synátor.
9 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

mariana11 Pozri príspevok
Mnohí ste so mnou zdieľali moje dvojmesačné trápenie, keď som nevedela kde mám syna. Dnes nás . Dáva si prihlášku na vysokú. Asi by nám to ani nepovedal, ale keďže je v Čechách, kde momentálne pracuje, potreboval poslať vysvedčenia. Ale podotkol, že to ešte neznamená, že nastúpi do školy. To vraj len tak pre istotu. Myslím, že si zatiaľ nechce priznať, že sme asi mali pravdu. Keď nám to povedal, obom aj s manželom sa nám akosi od radosti zaleskli oči. Vyzerá to nádejne. Aspoň začal premýšľať čo ďalej. Neviem prečo, ale mala som chuť to tu napísať, aj keď väčšina nebude vedieť o čom to tu vlastne píšem
viem o čom píšeš pamatám....a držím palce, aby sa rozhodol správne....vela šťastia želám...
9 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Dajte si Poraďáci znak pokoja...
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Dajte si Poraďáci znak pokoja...
si pozvaný na svadbu ako sobášiaci kňaz? teraz už nacvičuješ? skúšaš?
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Mila123 Pozri príspevok
si pozvaný na svadbu ako sobášiaci kňaz? teraz už nacvičuješ? skúšaš?
v budúcom živote budem farár...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Dajte si Poraďáci znak pokoja...
0 0
wirgi wirgi

wirgi je offline (nepripojený) wirgi

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Dajte si Poraďáci znak pokoja...
Pokoj a bratská láska nech je medzi nami!
1 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Dajte si Poraďáci znak pokoja...
áno
inception.jpg  
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Raňajkýýýý


a kávička


V kľude jedzte, pite, našpinte kopu riadu, dnes sa ide skúšať nová myčka k Pepsi
5 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Zase chcú kompletne posypať Tatry neurotoxínmi,článok na Sme,tí tunelári z Lesov nemajú svedomie,banda jedna.
3 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

AlaNR Pozri príspevok
Raňajkýýýý


a kávička


V kľude jedzte, pite, našpinte kopu riadu, dnes sa ide skúšať nová myčka k Pepsi
ešte mi vysvetlite načo je Pepsi myčka riadu..., však tých pár tanierov by umyla aj sama, a takto sa zbytočne bude vyvyšovať,že ona má a my Nyyyyyyyyyyyyje...
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Stanislav 1975 Pozri príspevok
ešte mi vysvetlite načo je Pepsi myčka riadu..., však tých pár tanierov by umyla aj sama, a takto sa zbytočne bude vyvyšovať,že ona má a my Nyyyyyyyyyyyyje...
Čistá závisť, kurníkšopaholubník a na spovedi si bol... sa nehambíš????
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

AlaNR Pozri príspevok
Čistá závisť, kurníkšopaholubník a na spovedi si bol... sa nehambíš????
, nie závisť, ale načo to také kapitalistické haraburdy nosiť do baráku...
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

mariana11 Pozri príspevok
Mnohí ste so mnou zdieľali moje dvojmesačné trápenie, keď som nevedela kde mám syna. Dnes nás potešil . Dáva si prihlášku na vysokú. Asi by nám to ani nepovedal, ale keďže je v Čechách, kde momentálne pracuje, potreboval poslať vysvedčenia. Ale podotkol, že to ešte neznamená, že nastúpi do školy. To vraj len tak pre istotu. Myslím, že si zatiaľ nechce priznať, že sme asi mali pravdu. Keď nám to povedal, obom aj s manželom sa nám akosi od radosti zaleskli oči. Vyzerá to nádejne. Aspoň začal premýšľať čo ďalej. Neviem prečo, ale mala som chuť to tu napísať, aj keď väčšina nebude vedieť o čom to tu vlastne píšem
Marianka, samozrejme, že si pamätáme! A tešíme sa spolu s Tebou/s Vami, že stratený syn sa našiel a že ste si opäť našli/hľadáte cestu k sebe... Nie som síce veštica Teodora, no ako vidieť, nemýlila som sa...

re: Nezvestný syn POMOC !!!!!!!!!!!!!!!!

Z doteraz napísaného mám dojem, že mladý si išiel s patričnou dávkou trucu zaprázdninovať... Síce trošku skôr a bez Vášho súhlasu, ale tak, ako on uznal za vhodné... A vráti sa možno až v septembri, keď začne semester. Čo však neznamená, že sa nemôže ozvať skôr... Patrilo by sa teda... Ak ujdem z domu neplánovane, tak predsa nenapíšem rodičom, že im napíšem, že si beriem ich auto a kde ho odstavím... a neberiem si so sebou oblečenie a gitaru... Resp. idem stopom, keď mám hlboko do vrecka... Zrejme mal nejaké plány, a tá posledná "vyčítačka" bola len takým urýchľovačom...

Mne to tiež pripadá tak, akoby sadol do rýchlika do Prahy... Netuším síce, koľko stojí lístok, ale veď sa dá skúsiť aj na čierno... A možno po prázdninách, keď pochodí "svet" a možno aj niečo zarobí, zistí, že na vandri s gitarou je síce fajn, ale "mamahotel" je len jeden...

Chápem Tvoje obavy, ale pozri sa na to, čo je fajn: je dospelý /aspoň podľa kalendára /,ukončil školu, zmaturoval, je prijatý na VŠ /chcel na ňu ísť on alebo to bolo Vaše želanie?/, nechal odkaz...
Možno si chce cez leto od všetkého oddýchnuť, od priateľky, od priateľov, od virtuálneho sveta, ktorý dnes mladých pohlcuje tak, že nevedia žiť ten reálny - a možno preto si nebral ani ten mobil /veď kedysi ľudia žili aj bez telefónu/. Alebo si ho jednoducho naozaj zabudol a vrátiť sa preň neprichádzalo do úvahy...

Držím palce, nech sa Vám čo najskôr ozve, a nech sa vráti "zocelený" pobytom tam vonku, aby si vedel vážiť domov. Možno si naozaj len hľadá svoje miesto pod slnkom a mal pocit, že mu všetci len tienili... Patrí to k tomu veku, aj keď je to extrémne riešenie. No každé dieťa je originál...
Nezastávam sa ho, ani jeho konanie neschvaľujem, len sa Ti snažím navrhnúť, aby si sa na to pozrela z tej lepšej stránky.
3 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Stanislav 1975 Pozri príspevok
, nie závisť, ale načo to také kapitalistické haraburdy nosiť do baráku...
Z teba musí mať žena radosť pri umývaní riadu po nedeľnom obede
Alebo umývaš Ty???
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

AlaNR Pozri príspevok
Z teba musí mať žena radosť pri umývaní riadu po nedeľnom obede
Alebo umývaš Ty???
šak ale po obede to máš za 10 minút umyté, kým v umývačke to chrčí vyše hodiny zbytočne...
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Čím sa principiálne odlišuje ženský byt od mužského?
V ženskom byte sa umýva riad po varení, v mužskom pred varením.
5 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

Stanislav 1975 Pozri príspevok
šak ale po obede to máš za 10 minút umyté, kým v umývačke to chrčí vyše hodiny zbytočne...
noooooo
skúsenosti máš.....
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Dneska už človek nemože mať ani hrdinov nijakých, najprv Armstrong a teraz Pistorius, najskor vražda a pri domovej prehliadke aj steroidy, dneska asi hrdinovia fakt neexistujú- už mi ostáva Roger Federer...

http://isport.blesk.cz/clanek/ostatn...ritelkyni.html
1 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Stanislav 1975 Pozri príspevok
ešte mi vysvetlite načo je Pepsi myčka riadu..., však tých pár tanierov by umyla aj sama, a takto sa zbytočne bude vyvyšovať,že ona má a my Nyyyyyyyyyyyyje...
best in february
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať