Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

lujza.j Pozri príspevok
no ved pravdepodobne zalepené s kolíkmi...len tie vy..bané nadstavce.....strčím do spoju mega šrobovák a budem búšiť....
to máš luj gala skrine s nádstavcami?
Naposledy upravil srska : 13.04.13 at 14:36
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

srska Pozri príspevok
to máš luj gala skrine s nádstavcami?
možno...alebo aj staršie to som zdedila ...že na chvílku...keby som vedela že sa to bude len odkladať, vydr.... by som ich pred 10r ked som sa do toho bytu nasťahovala....5rokov mám v garáži 4ks nových skríň z ikea...teraz mám tú správnu náladu tak som sa pustila do tej izby...ešte, že je to izba ktorú na užívanie ani jedna z nás nepotrebuje....
1 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

lujza.j Pozri príspevok
možno...alebo aj staršie to som zdedila ...že na chvílku...keby som vedela že sa to bude len odkladať, vydr.... by som ich pred 10r ked som sa do toho bytu nasťahovala....5rokov mám v garáži 4ks nových skríň z ikea...teraz mám tú správnu náladu tak som sa pustila do tej izby...ešte, že je to izba ktorú na užívanie ani jedna z nás nepotrebuje....
potrebuješ sekeru? doma mám takúto fínska kvalita
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

srska Pozri príspevok
tieto sú krásne tie by som si aj nechala...ja mám doma iný archív
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Pozrel som sa do zoznamu príspevkov a našiel som posledný príspevok 6.4.? prečo mi ostatné nezaraďuje do zoznamu, poradíte?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pavol54 Pozri príspevok
Pozrel som sa do zoznamu príspevkov a našiel som posledný príspevok 6.4.? prečo mi ostatné nezaraďuje do zoznamu, poradíte?
niekde som čitala.....nie si sám...kukni tuším tému...mieša sa mi stará porada s novou
1 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

pavol54 Pozri príspevok
Pozrel som sa do zoznamu príspevkov a našiel som posledný príspevok 6.4.? prečo mi ostatné nezaraďuje do zoznamu, poradíte?
Neporadíme, aj ostatní to máme takto. Táto porada už asi končí nadobro.
http://www.porada.sk/t213967-miesa-s...va-porada.html
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Tweety Pozri príspevok
Neporadíme, aj ostatní to máme takto. Táto porada už asi končí nadobro.
http://www.porada.sk/t213967-miesa-s...va-porada.html
to aby sme išli do predčasného dôchodku
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

srska Pozri príspevok
to aby sme išli do predčasného dôchodku
Asi tak a bez nároku na kadejaké vymoženosti s ním spojené..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...máte už chodiť na novú poradu...čo vám treba osobné pozvanie?..potom budete frflať, že toto neviem, hento nejde, tamto nemám,no...
...u mňa už tretí krát prš a slnko-na striedačku..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..

..hádam len nemyslíš, že tú stránku naozaj spravuje monička..tá má na to ľudí,sprostých síce, ale ona tam určite nepíše...kedy by stíhala?..
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

pepsikova Pozri príspevok
..

..hádam len nemyslíš, že tú stránku naozaj spravuje monička..tá má na to ľudí,sprostých síce, ale ona tam určite nepíše...kedy by stíhala?..
tak ešte horšie - to aký výber?
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

pepsikova Pozri príspevok
..

..hádam len nemyslíš, že tú stránku naozaj spravuje monička..tá má na to ľudí,sprostých síce, ale ona tam určite nepíše...kedy by stíhala?..
ale stiha ... a hlavne vie preco to robi
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

týmto chcem poďakovať pedagógom na zdš (pani krížová, pani humajová a pán šimko),ktorí sa mi snažili aspoň základy slovenčiny vtrepať do hlavy - aj keď ma skoro vždy ohodnotili stupňom dobrý .
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

srska Pozri príspevok
týmto chcem poďakovať pedagógom na zdš (pani krížová, pani humajová a pán šimko),ktorí sa mi snažili aspoň základy slovenčiny vtrepať do hlavy - aj keď ma skoro vždy ohodnotili stupňom dobrý .
Mne keď šľahla pravítkom po ruke za hrubku moja učiteľka na 1 -5 tak to komentovala slovami " Paľo toto si budeš pamätať aj keď pôjdeš do dôchodku" dúfam že ma neprepadne hosipa.
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

pavol54 Pozri príspevok
Mne keď šľahla pravítkom po ruke za hrubku moja učiteľka na 1 -5 tak to komentovala slovami " Paľo toto si budeš pamätať aj keď pôjdeš do dôchodku" dúfam že ma neprepadne hosipa.
pali, ja na tých ozaj pánov učiteľov a pani učiteľky len v dobrom spomínam.
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

svadba roka
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

.....tak už som došla nato ako rozoberiem tie vyje...né skrine....prvý nádstavec rozobratý......a ja že prečo toľké roky takýto nábytok vydržal dokonca aj premiestňovanie......zakolíkované velmi nahusto a nahlboko...drevo-trieska ťažká jak hovado....a tie špeci kovové spojovacie časti...čo ked to rozoberám tak logiku to nemá žiadnu ale šróbov po "penis"...ešteže tato mi včera dal fajné šrobováky a doma som našla taký mega mega...tak tu búšim kladivom ako blázon....
ozaj nepotrebuje niekto...prídem niečo rozbiť...ide demolovať dalej
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

ODCHOD DO PEKLA- SMER JANOV, DRŽTE PALCE, HÁDAM PREŽIJEM, PAPAPA...


2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať