Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Neskutočné, kde to žijeme?
http://www.topky.sk/cl/100370/134646...-Lubica---35--
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Dnes potešilo - 1. bola som na STK a EK a v pohode. Ujo povedal, že sa uvidíme o dva roky, nálepky sú nalepené, pokuta nehrozí aj keď som si to nechala na posledný deň.
2. Tak konečne vodári pochopili, že so mnou nie sú srandy, že mňa neošklbú k ......vydieračské. Tak prvá reklamácia - chceli odo mňa 150€, druhá reklamácia - už by im bolo stačilo aj cca 11,5€. Mali smolu, napísala som im ten obyčajný súčet, ktorý sa učia deti v druhej ľudovej a stále mi vychádzalo, že platiť majú oni mne. Tak som do tretej reklamácie dala dodatok, že to je odo mňa posledná písomná reklamácia a keď mi ju neuznajú a nevymažú ich bludy, tak sa budem s nimi baviť už len cez média. A si zoberte, že to zabralo. Prišiel list s tým, že mi oni dlhujú 2,50 € a vyplatia mi ich v najbližšom výplatnom termíne a že tých 87 m3(z ich strany vymyslených) že vymazali. Konečne prišla normálna faktúra. Nažrali sa mi nervov dosť, ale ospravedlnenie od nich žiadne
6 0
Hansa Hansa

Hansa je offline (nepripojený) Hansa

-nepotešilo ma, a to teda véééééľmi, že ma kaderníčka nie dobre ostrihala. Tak sa pri mojich vlasoch zakecala, že len zastrihávala, zastrihávala..... a ja som z toho teraz nešťastná
Vlásky som si pestovala, pekne-krásne narástli, a teraz......?!
Som naštvaná! Aj na seba!
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Hansa Pozri príspevok
-nepotešilo ma, a to teda véééééľmi, že ma kaderníčka nie dobre ostrihala. Tak sa pri mojich vlasoch zakecala, že len zastrihávala, zastrihávala..... a ja som z toho teraz nešťastná
Vlásky som si pestovala, pekne-krásne narástli, a teraz......?!
Som naštvaná! Aj na seba!
tiez by som bola....ale co by niektori ludia dali aj za take ake ti vyrobila...kadernicka...vlasky dorastu a teraz aj rychlejsie ako v zime
0 0
Hansa Hansa

Hansa je offline (nepripojený) Hansa

lujza.j Pozri príspevok
tiez by som bola....ale co by niektori ludia dali aj za take ake ti vyrobila...kadernicka...vlasky dorastu a teraz aj rychlejsie ako v zime
-mám to také "dosekané". Dnes som si v lekárne kúpila 3-mesačnú vitamínovú kúru za nie malé peniaze, takže budem papkať vitamínky.
Otvorím krabičku s vitamínovou kúrou a vo vnútri ako darček Swarowski náušnice.
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Hansa Pozri príspevok
-mám to také "dosekané". Dnes som si v lekárne kúpila 3-mesačnú vitamínovú kúru za nie malé peniaze, takže budem papkať vitamínky.
Otvorím krabičku s vitamínovou kúrou a vo vnútri ako darček Swarowski náušnice.
A ja to teraz jem...tiez tam boli nausky
0 0
Hansa Hansa

Hansa je offline (nepripojený) Hansa

lujza.j Pozri príspevok
A ja to teraz jem...tiez tam boli nausky
-a zaberajú tie vitamíny?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Hansa Pozri príspevok
-a zaberajú tie vitamíny?
Biele kapsle? Nejake švajčiarske? Mne sa celkom pacia? Aj mojim škutom
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Hansa Pozri príspevok
-nepotešilo ma, a to teda véééééľmi, že ma kaderníčka nie dobre ostrihala. Tak sa pri mojich vlasoch zakecala, že len zastrihávala, zastrihávala..... a ja som z toho teraz nešťastná
Vlásky som si pestovala, pekne-krásne narástli, a teraz......?!
Som naštvaná! Aj na seba!
čo, krátke sú ok

0 0
Hansa Hansa

Hansa je offline (nepripojený) Hansa

-no zhodnotila som situáciu: kašlem na to, že vlasy zle ostrihala, sú aj horšie veci, čo sa udejú ľuďom.
Vlásky dorastú, pevne verím. Idem na to pozitívnym myslením
Majte sa ľudkovia moji!
5 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Návrat z Janova- síce fyzicky úplne na dne- opuchnuté nohy, v hlave dynamit, hlas zachrípnutý, predsa len prejst za 40 hodín 2400 km je pomerne dosť- ale psychicky úplne spokojný, dobrá atmosfera, našiel som si zasa nových kamarátov v Taliansku, skoro všetko vagabudov a chuligánov z Genoa 1893, lebo k ním sme sa pridali a bojovali sme proti fanúšikom Sampdorie...a potešilo aj stretnutie po zápase s naším reprezentantom Jurom Kuckom, hral v tom zápase a ked sa osprchoval došiel medzi nás- som úplne spokojnučký...
3 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Hej kratke su ok,pokial si s nimi stotozneny....ja som mala dlho velmi,velmi kratke....ale teraz svoju klasik dlzku do pasa naberaju...aj ked smyknut...iba kolko ja poviem...ze ked 10 cm,tak ne 15 cm....
2 0
vulxy vulxy

vulxy je offline (nepripojený) vulxy

Hansa Pozri príspevok
Otvorím krabičku s vitamínovou kúrou a vo vnútri ako darček Swarowski náušnice.
idem si prave otvarat rybaciu konzervu.....to musim opatrne ...co ked tam daly ako pozornost Fabergé vajce
4 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

vulxy Pozri príspevok
idem si prave otvarat rybaciu konzervu.....to musim opatrne ...co ked tam daly ako pozornost Fabergé vajce
A obyčajné ruské by Ti nestačilo?
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Hansa Pozri príspevok
-no zhodnotila som situáciu: kašlem na to, že vlasy zle ostrihala, sú aj horšie veci, čo sa udejú ľuďom.
Vlásky dorastú, pevne verím. Idem na to pozitívnym myslením
Majte sa ľudkovia moji!
To máš teda veľkú pravdu... Nám začal tento týždeň správou, že nám v noci zomrel kolega ... A to nás bol pred pár dňami pozrieť v robote... Rakovina je sviňucha, aj keď to s ním vyzeralo nádejne a zdalo sa, že je z najhoršieho vonku...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Pozdrav ...

Pozdravujem vás, lesy, hory,
z tej duše pozdravujem vás!
Čo mrcha svet v nás skvári, zmorí,
zrak jeho urknul, zmámila
lož, ohlušila presila:
vy k žitiu privediete zas,
vy vzkriesite, vy zotavíte,
z jatrivých vyliečite rán,
v opravdu priamom, bratskom cite
otvoriac lono dokorán,
a srdečnosť kde odveká,
kde nikdy nevyspela zrada,
bez dotazu, kto on? čo hladá?
na lono to, hľa, v objem sladký
ramenom láskyplnej matky
pritúliac verne človeka …
Len okamih tam pobudnutia:
už mŕtvie bôl, už slabnú putá,
zrak čistí sa, tlak voľneje,
i oživujú nádeje;
len jeden pokyn, zašum lesný,
len jeden horskej riavy skok:
a duša už sa ladí k piesni,
tkne sa jej bičík prečudesný -
a srdce hupká vozvysok;
len jedno orla skolotanie,
len jeden švihot sokola,
prez horu mužné zahvízdanie,
na holiach jeden záblesk vatry:
a nás už chváce povoľa,
duch už sa zažal, už sa jatrí,
plamenným krídlom šibe hor’,
jak v nebo naspäť meteor;
len chvíľka, ako vzdušný vlas
čo preletí nám ponad hlavu -
a už ju máme: myseľ hravú:
zmladenej duše prez dúbravu
tak strie sa, ako dúhy pás…
…Z tej duše pozdravujem vás!



...z chalúpky mojej krásnej ,
pod kamenným bralom učupenou ,
Ej hor sa do práce ,
rúb a sekaj sťa nespútaná rieka
Makajúc do úmoru ,
ničiac telo ,
liečiť dušu boľavú ....
…Z tej chalúpky pozdravujem vás!
2 0
vulxy vulxy

vulxy je offline (nepripojený) vulxy

potesilo... som si v nedelu (konecne po tej s...j a dlhej zime)oficialne otvaral chalupu a to je vazeny rozkos...v podstate to znamena ze som pootvaral vsetky okna-dvere a rozlozil zahradne sedenie.....sadol som si naproti slnku a len tak som cumel von z hlavy....je az prekvapujuce ako malo staci cloveku ku stasti ked ma cas si to uvedomit...
nepotesilo....predal som motorku....po 36-ich rokoch to je zvlastny pocit ze si nemozem hocikedy zajazdit....ale raz to muselo prist....ebol som si 2x vodku s pivom od zialu ale mam pocit ze sa este vratim do krcmy
3 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
vulxy Pozri príspevok
potesilo... som si v nedelu (konecne po tej s...j a dlhej zime)oficialne otvaral chalupu a to je vazeny rozkos...v podstate to znamena ze som pootvaral vsetky okna-dvere a rozlozil zahradne sedenie.....sadol som si naproti slnku a len tak som cumel von z hlavy....je az prekvapujuce ako malo staci cloveku ku stasti ked ma cas si to uvedomit...
...mi povídej ...
Lepšie jak zlý sex ...nepotesilo....predal som motorku....po 36-ich rokoch to je zvlastny pocit ze si nemozem hocikedy zajazdit....ale raz to muselo prist
...aspoň si sa vyradil z tej skupiny darcov orgánov ...
....ebol som si 2x vodku s pivom od zialu ale mam pocit ze sa este vratim do krcmy
...hm ...žeby som zbehol aj ja ????....na kofolu ...
0 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

vulxy Pozri príspevok
potesilo... som si v nedelu (konecne po tej s...j a dlhej zime)oficialne otvaral chalupu a to je vazeny rozkos...v podstate to znamena ze som pootvaral vsetky okna-dvere a rozlozil zahradne sedenie.....sadol som si naproti slnku a len tak som cumel von z hlavy....je az prekvapujuce ako malo staci cloveku ku stasti ked ma cas si to uvedomit...
nepotesilo....predal som motorku....po 36-ich rokoch to je zvlastny pocit ze si nemozem hocikedy zajazdit....ale raz to muselo prist....ebol som si 2x vodku s pivom od zialu ale mam pocit ze sa este vratim do krcmy
To isté, ..no rozkoš, ale ten tvoj iný level je vírusový, nechce sa mi robiť, chodím po záhrade vychádzkovým krokom už druhý deň pes dva kroky za mnou. Celá moja robota - prilepila som dva vtáky o kameň
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pmajap Pozri príspevok
To isté, ..no rozkoš, ale ten tvoj iný level je vírusový, nechce sa mi robiť, chodím po záhrade vychádzkovým krokom už druhý deň pes dva kroky za mnou. Celá moja robota - prilepila som dva vtáky o kameň
tak sa toľko neprechádzaj.....šup na lehátko a vit.D príjmať
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať