Zavrieť

Porady

BANKA BEZ POPLATKOV

My lekári so všetkým vašim vzdelaním, znalosťami a autoritou si často rozvinieme dosť veľké ego, ktoré nám sťažuje priznať, že sme sa mýlili. Takže tu to je. Otvorene priznávam, že som sa mýlil. Ako kardiochirurg s dvadsiatimi piatimi rokmi praxe som vykonal viac ako 5000 operácií srdca, a dnes prišiel deň, aby som napravil svoj omyl lekárskymi a vedeckými faktami. ...viac
Som klientom jednej banky, dopredu poviem nie so pracovnikon ani dealerom ani nerobim reklamu, tadim vam vlozte svoje peniaze do mbank.
Ja som ich klientom uz 4 rok, a nemam xiadne poplatky, dokonca aj kartu my dali zdarma.
Platim alimenty, dostavam mzdu na ucet, vsetko zdarma, akurat mate tri vybery zdarma z bankomatu a stvrty je uz plateny.
Existuje aj zuno ale tam by som nedaval.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
myara myara

myara je offline (nepripojený) myara

a preco by si nedaval do Zuna?
tiez maju vsetko zadarmo, aj kartu, sice maju len 1 vyber z ATM zadarmo, ale ja napr. iba platim kartou, cize vybery z ATM nepotrebujem, a k tomu maju celkom dobre uroky na sporeni (sporenie plus 2,5% p.a.), co v mbank nie je
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
milo2 milo2

milo2 je offline (nepripojený) milo2

My lekári so všetkým vašim vzdelaním, znalosťami a autoritou si často rozvinieme dosť veľké ego, ktoré nám sťažuje priznať, že sme sa mýlili. Takže tu to je. Otvorene priznávam, že som sa mýlil. Ako kardiochirurg s dvadsiatimi piatimi rokmi praxe som vykonal viac ako 5000 operácií srdca, a dnes prišiel deň, aby som napravil svoj omyl lekárskymi a vedeckými faktami. ...viac
Pretoze zuno nie je vierohodna banka. A ma vobec chranene vklady?
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

milo2 Pozri príspevok
.. si srandista ...
nemboj, poznáme tie banky aj my - a uviedol trošku nepresný údaj pri počte výberov z bankomatu
- ja mám v obidvoch - a podmienky sú momentálne takmer rovnaké
0 0
aktaK aktaK

aktaK je offline (nepripojený) aktaK

vraj, ak mam zuno, tak sa da vyberat len z bankomatu tatrabanky - zadarmo,
ako je to v mbank?
to znamená, ze zuno patrí tatrabanke?
0 0
myara myara

milo2 Pozri príspevok
zuno patri pod rakusku ochranu vkladov, mbank pod polsku
ze nie je vierohodna banka, dnes sa tu normalne zabavam
0 0
myara myara

aktaK Pozri príspevok
vraj, ak mam zuno, tak sa da vyberat len z bankomatu tatrabanky - zadarmo,
ako je to v mbank?
to znamená, ze zuno patrí tatrabanke?
nepatri tatre, len patria do jednej skupiny Raiffeisen
1 0
deane7 deane7

deane7 je offline (nepripojený) deane7

Kamarátka má m-bank v čechách a výpisy jej posielajú nechránené heslom. A keďže je to taká počítačová expertka čo žene povedala meno aj heslo na skype, tak som z dlhej chvíle zadal to heslo aj na jej mail a samozrejme som sa prihlásil, tak som sa jej pozrel aj koľko má na účte. (ktorá babka dá ako heslo meno svojho psa?)
0 0
milo2 milo2

V mbank vyberam v ktoromkolvek bankomate do 3 vyberov zdarma.
V zahranici platim pri vybere v madarsku 1% z vyberu, je to dane visou.
0 0
deane7 deane7

Fio osobný účet

Fio ponúka bežný účet bankového typu bez poplatkov fyzickým osobám - občanom, študentom, podnikateľom aj firmám za rovnakých podmienok s nadštandardným úročením zostatkov a s celkovo nízkymi nákladmi na vykonávané transakcie. Bežné účty vedie Fio v EUR, CZK a USD.

Fio banka bola v ČR už niekoľkokrát verejnosťou zvolená za najlepšiu finančnú inštitúciu v ankete Zlatý Měšec!

Výhody účtu Fio:

• Založenie a vedenie účtu - zdarma
  • Internetbanking - zdarma
  • Smartbanking - zdarma
  • Domáce bankové prevody a prevody v rámci Eurozóny - zdarma
  • Bankové prevody medzi SR a ČR - zdarma
  • El. transakcie na účte - zdarma
  • Inkaso a trvalé príkazy - zdarma
  • Vklady - zdarma (od majiteľa účtu alebo oprávnenej osoby)
  • Výbery nad 50 EUR - zdarma
0 0
milo2 milo2

ZUNO ma ohranu vkladov? hmm. Neviem o tom. Ale ok.
0 0
deane7 deane7

Objavil si m-bank? Však my o nej dávno vieme. Ani ameriku si neobjavil ani bicykel si nevynašiel.
0 0
milo2 milo2

deane7 Pozri príspevok
Fio osobný účet

Fio ponúka bežný účet bankového typu bez poplatkov fyzickým osobám - občanom, študentom, podnikateľom aj firmám za rovnakých podmienok s nadštandardným úročením zostatkov a s celkovo nízkymi nákladmi na vykonávané transakcie. Bežné účty vedie Fio v EUR, CZK a USD.

Fio banka bola v ČR už niekoľkokrát verejnosťou zvolená za najlepšiu finančnú inštitúciu v ankete Zlatý Měšec!

Výhody účtu Fio:

• Založenie a vedenie účtu - zdarma
  • Internetbanking - zdarma
  • Smartbanking - zdarma
  • Domáce bankové prevody a prevody v rámci Eurozóny - zdarma
  • Bankové prevody medzi SR a ČR - zdarma
  • El. transakcie na účte - zdarma
  • Inkaso a trvalé príkazy - zdarma
  • Vklady - zdarma (od majiteľa účtu alebo oprávnenej osoby)
  • Výbery nad 50 EUR - zdarma
Ano mozem potvrdit mam tam ucet.
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

milo2 Pozri príspevok
milo, asi nevieš o viacerých veciach - alebo robíš skôr antireklamu tvojej banke ... stačí jednoducho kliknúť http://www.mbank.sk/sprievodca/sadzo...ex.html?tabs=6
a každý zistí, že dávaš nesprávne informácie o výberoch z bankomatu .. (len to uvádzam na správnu mieru!)
1 0
myara myara

milo2 Pozri príspevok
takze, ak o tom ty nevies, zuno nema chranene vklady? teba by som chcela vidiet
http://www.zuno.sk/global/documents/...na-vkladov.pdf
0 0
milo2 milo2

deane7 Pozri príspevok
Objavil si m-bank? Však my o nej dávno vieme. Ani ameriku si neobjavil ani bicykel si nevynašiel.
To urcite nie.
som len klientom banky.
0 0
myara myara

milo2 Pozri príspevok
To urcite nie.
som len klientom banky.
ved my ti verime, ze nie si zamestnanec, s tymi poznatkami co si tu predviedol, by to bola katastrofa
0 0
milo2 milo2

Katy a R Pozri príspevok
milo, asi nevieš o viacerých veciach - alebo robíš skôr antireklamu tvojej banke ... stačí jednoducho kliknúť http://www.mbank.sk/sprievodca/sadzo...ex.html?tabs=6
a každý zistí, že dávaš nesprávne informácie o výberoch z bankomatu .. (len to uvádzam na správnu mieru!)
Tak to ste upresnili ale to nic nemeni na tom nazvom prispevku.
Dakujem.
0 0
milo2 milo2

myara Pozri príspevok
takze, ak o tom ty nevies, zuno nema chranene vklady? teba by som chcela vidiet
http://www.zuno.sk/global/documents/...na-vkladov.pdf
Ten odkaz načitava ale nič... Opravte si odkaz.
Naposledy upravil milo2 : 24.09.12 at 18:13
0 0
myara myara

milo2 Pozri príspevok
Ten odkaz načitava ale nič... Opravte si odkaz.
odkaz je spravny
ale pre teba specialne http://www.zuno.sk/pomoc/moja-ochrana/vklady/
0 0
Dubak2000 Dubak2000

Dubak2000 je offline (nepripojený) Dubak2000

Myslim, ze najuzitocnejsie by bolo tuto temu zmazat. Vsetko som si so zaujmom precital a rozhodol som sa, ze aj ja pridam jeden zbytocny prispevok Prajem vsetkym krasny vecer
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať