Zavrieť

Porady

Ina firma prebrala nazov a zaregistrovala ho

Dostal som mail, ze firma s rovnakym nazvom ma vraj registrovanu znacku a ze aby som nazov mojej firmy zmenil. Ja fungujem uz niekolko rokov, a som zivnostnik, teda nazov firmy je aj moje meno, tyka sa ma to tym padom?
Pozeral som nejake registracie a stoji to okolo 1000€

Mate s tym skusenosti?

Dear Sirs,

We are sorry to inform you that *** is a brand of our property registered in your country and Protected by OAMI.
I ask you urgently to delete or modify your name company, otherwise we will have to initiate legal proceedings.
I invite you to solve into this matter as soon as possible.
Usporiadat
Ericsoft Ericsoft

Ericsoft je offline (nepripojený) Ericsoft



Ja sa nedám zastrašiť, ale dnes mi blokli stránku na facebooku, zrejme reportovali na fb že majú trademark... ale ako môže fb len tak bloknúť stránku? Ako buď som debil, alebo neviem, keď raz majú trademark na logo ako si môžu nárokovať na názov?

Čo na mňa pošlú tanky? Ale tak zrejme majú právnika, a nejaké tie ťahy spraví za nich... a čo ja, budem čeliť až kým sa dá, len aby som nakoniec ešte neplatil za škody... je toto vôbec normálne?

Kto mi pomôže?

Kokso roky si budujem stránku, robím reklamu, web, dobré meno... a teraz príde nejaký Ferko a zrazu je všetko jeho. Amerika. Ale najhoršie na tom je, že ja som nič nelegálne nespravil. Zrejme idú po slove ERICSOFT, lebo fb konto som mal ERICSOFT.SK. Tak som si dnes vytvoril Erik *** - ERICSOFT, ako mám aj živnostenské oprávnenie.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať