Zavrieť

Porady

Nokia Lumia 610 - Prosím pozrite popis..

Ahojte,,, Dneska si sestra kupila nový mobil Nokiu Lumiu 610..
Problém je v tom že keď som chcel dať cez USB do nokie nejake subory tak som si musel nainštalovať
Software Zune.. lenže keď som ho nainštaloval tak sa mi spustila synchronizácia.. a pridavali sa mi do mobilu veci z počítača... lebo som odšktol že môže automaticky povolovať všetky súbory.. tak sa mi tam začali davať veci,, lenže keď ja som vymaza veci cez to Zune.. všetko išlo fajn internet aj všetko.... lenže keď som chcel pridať hudbu do mobilu či stiahnuť alebo cez bluetooth .. alebo cez ten Zune tak som to tam dal ale nešlo.. a všetky hry a celý windows live store sa mi vymazal čiže teraz keď dam kolonku v mobile hry.. tak tam nieje ani jedna,, no predtým som mohol v pohode prezerať a kupovať hry online.. som aj azregistrovaný na Windows live a kedže tento mobil je windows phone.. tak s ním neviem veľmi zaoberať a chcel by som aby ste mi nejako poradili alebo dali sem nejaky program cez ktorý ôžem dávať do tej nokie súbory čiže hry hudbu... obrazky.. a keď chcem dať marketplace tak mi to nejde lebo mi vypíše že pre našu krajinu nieje zatial marketplace k dispozícii..
neviete ako tam mam dať tie subory.. a keď zapojjim mobil do USB tak mi nevybehne priečinok so súbormi ako pri väčšine mobilov prosím pomoc.. ako tam môžem dať naspeť ten windows store.. a ako si tam môžem vložiť nejake subori ?? pomooc prosím je to čisto nový mobil dneska kupeny.. a neviem tam fať ani ubu a keď vytvorim playlist v collection v Zune tak aj tak nemám v mobile v priečinku hudba nič.. ani žiadne veci prosím pomoc..
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Neviem teda - pokiaľ si si tam chcel hodiť nejaké pesničky, obrázky z počítača - nemusel si inštalovať somarinu. Stačilo vybrať v menu niečo ako Storage drive a OS s tým potom pracuje ako s obyčajným USB kľúčom (vrátanie priečinkov, adresárov a pod.)

    TheSteven je offline (nepripojený) TheSteven

    TheSteven
    lenže mne bol pristup k priečinku od mobilu odporený a bol aoby zablokovaný a neviem čo s tým mám robiť... a ako sa to da cez total commander ??
    lebo ja v podstate ani nemám priečinok od toho mobilu ako to zvyčajne vyhadzuje po napojení USB... takže neviem... mám tam iba microsoft office... a že je to zablokovane , zobrazuje sa to normalne ako pameť C: alebo nejake CD.. ale neviem čo s tým... nič sa s tým akoby nedá robiť ?, a keby som tam tie veci chcel dať cez tcmndr tak ako to tam mám dať ?? prosim taku stručnejšiu odpovedď...

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    TheSteven Pozri príspevok
    .. a ako si tam môžem vložiť nejake subori ??
    ...záleží od slova NEJAKÉ .....

    ...ale cez Total Commander sa dá v pohode kopírovať .....

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Nokia Lumia 610 - Prosím pozrite popis..
    ...nuž ale podľa popisu v Nokii máš ( mal si ) toho nadrbaného až do het ...
    Takto na diaľku sa to aj tak dosť blbo robí ...

    Ja by som resetol Nokijku a na pôvodné nastavenia dal - pokúsil sa o to ...
    Nič nemôžeš tým pokaziť .....


    Len sa nepýtaj , že ako sa nastavujú tie pôvodnééé ....

    Nokia Lumia 610 - Prosím pozrite popis..

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.