Zavrieť

Porady

Odblokovanie mobilu,zmena operátora

Zdravím Vás poraďaci, zatiaľ ste mi vždy vedeli poradiť :-).Kúpil som mobil nokia C5 00 a je aktívny iba na T-mobile.Rád by som využíval i na iné siete a softy-kalculátori na zistenie kódu sú iba na staršie typy MT podľa IMEI codu. Pod baterkou mám nejaké údaje ako FCC ID,CODE,model,typ a samozrejme i IMEI cod. Vie mi niekto poradiť aký soft,prípadne ak mu poskytnem IMEI cod vie mi to poprípade odbllokovať,že mi poskytne kód. Ďakujem krásne
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    minonka1980 Pozri príspevok
    Zdravím Vás poraďaci, zatiaľ ste mi vždy vedeli poradiť :-).Kúpil som mobil nokia C5 00 a je aktívny iba na T-mobile.Rád by som využíval i na iné siete a softy-kalculátori na zistenie kódu sú iba na staršie typy MT podľa IMEI codu. Pod baterkou mám nejaké údaje ako FCC ID,CODE,model,typ a samozrejme i IMEI cod. Vie mi niekto poradiť aký soft,prípadne ak mu poskytnem IMEI cod vie mi to poprípade odbllokovať,že mi poskytne kód. Ďakujem krásne
    Ak je paušál, ku ktorému bol mobil už po dobe viazanosti, tak to to t-com spraví za 4 eury.

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Valčake
    ..ja mám Nokiu C503, ale neviem nájsť kod na odblok. neexistuje ešte?? viazanosť je do augusta a to je dlho...
    http://www.fixya.com/support/t123166..._free_download

    minonka1980 je offline (nepripojený) minonka1980

    minonka1980
    To viem poraďáci, že to spraví T-mobile,neautorizované servisy,ale to čo dám im,môžem mať na kávu:-) a okrem toho chcem si to spraviť sám,rád sa učím,zaujíma ma to.Viem, že sa to dá prostredníctvom jednej aplikácie,lenže na daných úložiskách link na aplikáciu je vymazaná.Ak sa mi to podarí odblokovať tak sa potom na fóre-porady podelim o skúsenosti.

    brodozz je offline (nepripojený) brodozz

    brodozz
    Ja mozem poradit majitelom samsung smartfonom,odblokoval som Galaxy Y hned po dodoni od T-comu,jasne zeje potrebna urcita skusenost z Androidom.Tu je vsjo> http://androidforum.cz/samsung-galax...ck-t22431.html

    minonka1980 je offline (nepripojený) minonka1980

    minonka1980
    brodozz Pozri príspevok
    Ja mozem poradit majitelom samsung smartfonom,odblokoval som Galaxy Y hned po dodoni od T-comu,jasne zeje potrebna urcita skusenost z Androidom.Tu je vsjo> http://androidforum.cz/samsung-galax...ck-t22431.html
    bude to fungovať i na SE wt13i a nokiu C5 00?Ďakujem

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    janaGT Pozri príspevok
    práve dnes som bola dať odblokovať mobil z t-mobilu, platila som 17 éčiek
    to akoze po skonceni 2 rocnej viazanosti???? To uz je telefon splateny, je tvoj, takze by to mali robit zadarmo

    brodozz je offline (nepripojený) brodozz

    brodozz
    Po 2 rocnej viazanosti calules 4€,a myslim zesa da tato suma zaplatit aj nazbieranymi bodmi,tych 17-15-12€ beru za dovozky a pred ukoncenim viazanosti,este to ide aj z teplej stolicky domova cez internet.stranky cosa tomu venuju(> google search)

    Valcake je offline (nepripojený) Valcake

    Valcake
    ..ja mám Nokiu C503, ale neviem nájsť kod na odblok. neexistuje ešte?? viazanosť je do augusta a to je dlho...

    Valcake je offline (nepripojený) Valcake

    Valcake
    ..neoplatí sa ..oni za veľmi nízku cenu vykupujú ... lepšie je Tesco. Mob. je veľmi málo používaný..

    Valcake je offline (nepripojený) Valcake

    Valcake
    ..nie je žiadna šunka!!!.. veď je v záruke...a nenúkali 80%..mne len nevyhovuje T-mob., každého mám v Orange. Radšej počkám do augusta, alebo sa mi pošťastí s niekým vymeniť za odblokovaný.
    Čo keď niekto práve potrebuje T mob. há???
    buchač ....nerieš ....
    Valcake ..ešte keby som vedela angl.a kde začať..??!!

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Teraz som sa na to pozeral - je tam viacej stránok na "unlock" c5 03 (niektoré pýtajú lóve) - ide o to že sa tam zadáva akýsi 15 miestny kód a ten je navyše nejako previazaný s operátorom a krajinou, zadáva sa to zvláštnym postupom.
    http://cellphoneforums.net/att/t3455...ia-unlock.html -video ako. Tie kódy p a w sa vkladajú pomocou hviezdičky (rýchly klik).

    Aj tu je niečo http://sim-unlock.net/ zadáš IMEI do vyhľadanie a možno nájde kód.


    Všetko na vlastné riziko!
    Valcake OK.chápem, dala som to do prekladača, ale neodvážim sa pustiť do toho..díííky

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    minonka1980 Pozri príspevok
    To viem poraďáci, že to spraví T-mobile,neautorizované servisy,ale to čo dám im,môžem mať na kávu:-) a okrem toho chcem si to spraviť sám,rád sa učím,zaujíma ma to.Viem, že sa to dá prostredníctvom jednej aplikácie,lenže na daných úložiskách link na aplikáciu je vymazaná.Ak sa mi to podarí odblokovať tak sa potom na fóre-porady podelim o skúsenosti.
    minonka1980 Pozri príspevok
    bude to fungovať i na SE wt13i a nokiu C5 00?Ďakujem
    Vyskúšaj , zistíš , naučíš sa ....

    Ak sa zadarí , máš na kávu ušetrené ...
    Ak nie , môžeš sa hrať s celou aplikáciou - sw ...alebo aj nový mobil kupovať ....

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Valčake Pozri príspevok
    ..ja mám Nokiu C503, ale neviem nájsť kod na odblok. neexistuje ešte?? viazanosť je do augusta a to je dlho...
    ...šak zbehni na Davida Feju vedľa hodinárstva a klenotníctva ......a máš po probléme ....

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Valčake Pozri príspevok
    ..no jó..za 18€
    ...je viacero možností..

    1. obetuješ sumu a užívaš odblokovaný mobil .
    2. môžeš ho rovno tam nechať , do výkupu položíš .
    Ja som tam už nechal zo dva kusy - nové ...
    3. čakaj do toho augusta
    4. alebo dôjdem a zacvakám ja???

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Valčake Pozri príspevok
    ..neoplatí sa ..oni za veľmi nízku cenu vykupujú ... lepšie je Tesco. Mob. je veľmi málo používaný..
    ...80 % z ceny nového Ti je málo ???
    Tak to si potom iná liga ...

    Šunky neriešim ....

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.