Zavrieť

Porady

Ako nezatvarat Outlook pri prepnuti na prac.plochu?

Dobry vecer,
vi mi prosim niekto poradit s tym, ako dosiahnut, aby sa mi posta stale nezatvarala, hned ako kliknem na ikonku stiahnut na listu, pripadne, stlacim ikonku prepnutia na pracovnu plochu, hned mi zmizne ikona Outlooku a zavre sa. Pritom ked pride nova posta, vysakuje mi hlasenie, ale ked ju chcem pozriet, tak musim manualne zas kliknut na ikonku posty, aby sa otvorila.
Dcerka mi na par sekund zobrala mysku a odvtedy to robi, predtym som mala postu otvorenu nonstop na liste, iba som si prepla, ak som sa do nej chcela dostat, teraz ju musim stale spustat cez ikonku na ploche.
Vopred velmi pekne dakujem, uz som z toho zufala
Zuzana
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    zajo245 je offline (nepripojený) zajo245

    zajo245
    Prosim, vie mi niekto pomoct, stale som na to nedosla, ako to odstranit. Ked zapnem Outlook, tak je otvoreny, a ked prekliknem na plochu, alebo ho dam stiahnut na listu, tak sa vypne. Vobec netusim, kde je problem.
    Prosim, ak by mi niekto mohol pomoct.
    Dakujem

    domenico.office je offline (nepripojený) domenico.office

    Konateľ spoločnosti domenico.office
    Otvoriť systémovú lištu podľa obrázku (ja mám lištu navrchu, bude to napravo dolu) v XP by mala byť ikona viditeľná, klik pravým na ikonu outlooku a treba odznačiť (nesmie byť fajka) skryť pri minimalizovaní...... z obrázkov to musí byť jasné.....
    1.jpg  
    2.jpg  
    1/1

    zajo245 je offline (nepripojený) zajo245

    zajo245
    Veľmi pekné ďakujem za pomoc, uz som na to napokon došla. Ale moc moc ďakujem. Pekný večer.

    Ako nezatvarat Outlook pri prepnuti na prac.plochu?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.