Zavrieť

Porady

Petícia za Dušana Cinkotu- je nás už 4600-podporte aj vy...

Ahojte, chcel by som Vás požiadať, ak budete mať chvílku čas o podporu danej petície, vieme o čo ide a za akých okolností to všetko vzniklo a že uvedený trest je vzhladom na všetky okolnosti - vrcholne NESPRAVODLIVÝ

Ďakujem

http://www.peticie.com/peticia_za_mi...staneho_umelca
Usporiadat
Téma je uzavretá.
linkinka linkinka

linkinka je offline (nepripojený) linkinka

alaya1 Pozri príspevok
toto by som ja netvrdila, vieme my, co robil a ako to robil?
nechapem, co tu potom robis vobec!!!
1 1
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

MOHOL by to prosim u niekto zamklnut? Toto uz nema nic spolocne so zadanim temy!!
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
alaya1 Pozri príspevok
Pisem do temy o Cinkotovi,urcite sa "neliecil" ruzovou tabletkou, nepolemizujem s trestnym zakonom.
Tak si si pomýlila tému. O psoch je to niekde inde.
0 1
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Samuel vies, kto chcel, pochopil, kto chcel vyryvaj, pismena si na to nasiel. Zelam vam krasnu noc aj s panom Cinkotom. A podpisujte...o 100-6.

ja sa zajtra povenujem nasledkom spravania sa takychto ludi, typu- C a spol.
0 1
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
No zdá sa, že veľa ľudí nevie, ako to na súde chodí. Aké to je, keď "nezávislý súd" vám dá najavo, kto je tam pánom.
A kto to tých sudcov a aj ostatných politikov naučil? Naša inteligencia, odštartovala ich kariéru? Učitelia?
0 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

deane7 Pozri príspevok
Kto kšeftuje s drogamy nech zhnije v base.
Skrúcaný opravdu ako chlap komunikoval s rodinou babky. Urobil čo mohol
Rolincku nemám rád ale asi opravdu nebola na 100% vinná. No nejakú spoluvinu zrejme mala.
Žitný je chrapúň, frajer. Iný prípad. V porovnaní s Cinkotom dostal málo, ale to je iná komnata.
Teda ninčen nyšt. Ja nepodpíšem.
prvá veta 100 krát súhlas a odobrať všetok majetok a majetok priamych príbuzných na úhradu nákladov na liečbu drogovo závislých a ušetrené naše peniaze za liečbu prideliť na učiteľské platy
0 1
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
... za drogy (bez ohľadu na ich tvrdosť) sa na Slovensku bežne udeľuje uvádzana "sadzba" - bez ohľadu na motív; pre ilustráciu konfrontovanie počínania D.C. so "zločinom" mladého muža v nižšie uvedených článkoch:

http://www.topky.sk/cl/100370/1294171/
http://bystrica.sme.sk/c/6596966/za-...v-vazenia.html

a určite nájdete iné pohnútky u jedného aj u druhého; D.C. nakoniec mal šťastie, lebo na prvé stánie dostal osmičku, kým druhý až po odvolaní (a ešte mal šťastie, že toľko isto nedostal aj jeho otec, lebo potom ich chorá matka by zostala bez pomoci najbližších....

Ak by sa bola vypísala petícia za zníženie trestu muža z Polomky, asi by som sa pridal.... žiaľ, on nie je celebrita...
0 1
linkinka linkinka

linkinka je offline (nepripojený) linkinka

marleau Pozri príspevok
Narkomana podporovať nebudem.
tak radsej nekomentuj, ak povies blbost hovado
0 2
linkinka linkinka

linkinka je offline (nepripojený) linkinka

misomiso Pozri príspevok
On uz dostal sancu, a prave ze sa nepoucil.
a ty si sa poučil?honis si furt a v poho dalej..co?
0 2

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať