Zavrieť

Porady

Politika s humorom

V nadväznosti na momentálnu dusnú atmosféru v sférach podnikateľských a politických otváram takúto zásuvku...
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

vicktor
Caputova nie je moja favoritka, ale ak do druheho kola postupi ona a Harabin ... ?
V tom prípade volím aj ja Harabina.
Ak by sa Slovensko dostalo v budúcnosti do nejakej ťažšej medzinárodnej situácie, kto by bol viac nápomocný, Harabin, alebo Čaputová?
Čaputová aj keby chcela /o čom pochybujem/, nemá na to v porovnaní s Harabinom mentálnu výbavu.
Naposledy upravil Nandrolon : 28.02.19 at 08:49 Dôvod: dĺžne
1 0
Ing. Ľubomír Janoška Ing. Ľubomír Janoška
Nandrolon
vicktor
Caputova nie je moja favoritka, ale ak do druheho kola postupi ona a Harabin ... ?
V tom prípade volím aj ja Harabina.
Ak by sa Slovensko dostalo v budúcnosti do nejakej ťažšej medzinárodnej situácie, kto by bol viac nápomocný, Harabin, alebo Čaputová?
Čaputová aj keby chcela /o čom pochybujem/, nemá na to v porovnaní s Harabinom mentálnu výbavu.
Čaputová má ako nositeľka Goldmanovej ceny celosvetové uznanie a jej vyhratý spor na Súdnom dvore EÚ založil celoeurópsky precedens ohľadne uplatňovania Aaurhuského dohovoru pri výkone verejnej moci. O niečom takom sa Harabinovi ani nesníva.
2 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

To preto, že je taká schopná trčala celé roky zastrčená v agentúre Via Iuris?
To preto jej Truban musel na LinkedIn skopírovať životopis riaditeľky google?
:-)))))))))))))
PS: tú cenu získala za ten boj proti tej jednej skládke z vyše 30-tich, z ktorej "náhodou" vyvalili jej fotra z dozornej rady?
:-))))))))))))
1 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
"celosvetove uznanie" - pred predvolebnou kampanou som o nej nechyroval a myslim ze nie som sam
3 0
Ing. Ľubomír Janoška Ing. Ľubomír Janoška
Je mi ľúto, že to nesledujete. Goldmanova cena je považovaná za ekvivalent Nobelovky a dosť veľa sa o tom písalo, takisto ako o ostatných aktivitách Via Iuris - od ťažby zlata luhovaním cez vodné elektrárne a holoruby až po analýzy transparentnosti justície.
Čo sa týka sporu na Súdnom dvore EÚ, ktorý vyhrala nad štátom, už som tu napísal, že má dopad na rozhodovanie v celej EÚ. Aj na Slovensku vďaka tomu boli zrušené viaceré rozhodnutia, prerušené viaceré konania a musela sa vypracovať EIA - analýza dopadov na životné prostredie.
Ak nám niekto zo Slovenska robí vo svete dobré meno, nie je dôvod zosmiešňovať jeho zásluhy.
3 1
KoxXxo KoxXxo

KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

Ing. Ľubomír Janoška
Je mi ľúto, že to nesledujete.
práveže sledujeme
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Nandrolon
vicktor
Caputova nie je moja favoritka, ale ak do druheho kola postupi ona a Harabin ... ?
V tom prípade volím aj ja Harabina.
Ak by sa Slovensko dostalo v budúcnosti do nejakej ťažšej medzinárodnej situácie, kto by bol viac nápomocný, Harabin, alebo Čaputová?
Čaputová aj keby chcela /o čom pochybujem/, nemá na to v porovnaní s Harabinom mentálnu výbavu.
...a je vôbec nejaký favorit ?
Zasa sa bude voliť ako v prípade Fica - Kiska ? Že menšie zlo ?...nuž, to bola teda výhra.
Kiska je doteraz najhorší prezident, akého sme mali...

Ťažšia medzinárodná situácia je čo ? A čo je vlastne prezident Slovenska ? Žeby len figúrka, ktorú dá dole pár poslancov.

...a ozaj, Harabína za prezidenta ? Tak to už radšej Kotlebu.
2 0
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

vicktor
"celosvetove uznanie" - pred predvolebnou kampanou som o nej nechyroval a myslim ze nie som sam
Ja su poznám veľmi dobre a už dlho.
0 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

.
IMG_20190228_223832.jpg  
3 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Čo by som dala za príjemnú kráľovskú rodinu :-)
0 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

.
IMG_20190306_075613.jpg  
5 0
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

4 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Jáááj...Blaha je iný level...


ĽUBOŠ BLAHA je s Lubosom Blahom.
4. marca, 7:00 ·

Za posledné mesiace som od vás, priatelia, dostal množstvo správ, aby som svoje statusy vydal knižne.

Pre tých, čo nie sú na sieti. Pre tých, čo to chcú mať pokope. Pre tých, čo majú radšej knihy ako počítače. Pre tých, čo chcú venovať knihu ako darček.

Mám pre vás dobrú správu - zhruba o mesiac bude na svete knižka STO NAJLEPŠICH STATUSOV ĽUBOŠA BLAHU.

Pôjde o výber tých najlajkovanejších statusov od leta 2018 až do februára 2019. Všetky som tam dať nemohol, lebo by to malo 50 zväzkov ako Leninove spisy ????

Zmluva s Mayer Media je podpísaná, som rád že do toho idú, knižka sa tak bude dať kúpiť nielen cez kníhkupectvá, ale aj cez Extra Plus a Hlavné správy.

Ďakujem Lenke Mayerovej (na obrázku) za to, že sa chopili tohto nápadu a verím, že knižka si nájde svojich čitateľov.

Doposiaľ som písal len ťažšie filozofické knihy, tak konečne niečo aj pre ľudí ????

Ďakujem za podporu, priatelia a za dobrú radu. V prvej polovici apríla by mala byť kniha na svete!
0 0
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

.
35855.jpg  
1 0
KoxXxo KoxXxo

KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

.
pb.jpg  
5 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

.
IMG_20190308_184059.jpg  
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať