Zavrieť

Porady

Politika s humorom

V nadväznosti na momentálnu dusnú atmosféru v sférach podnikateľských a politických otváram takúto zásuvku...
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Rusi nás zradili, poslali ho späť....
4 0
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

2 0
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

3 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft



1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

buchač
Mluvil jsem s vůdci ostatních planet, pozorují nás z dálky a jsou znepokojeni vývojem Evropské unie! Pouhých 5 dní po Brexitu pronesl Jean-Claude Juncker v Evropském parlamentu informace o schůzce se Syndikátem, který ovládá vyšší procesy řízení na planetě Zemi! Procesy se urychlují a je třeba se rychle naučit nová fakta o fungování tohoto světa!

................
Kuwa - ten si musel teda dať kvalitný matroš
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft


0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Mluvil jsem s vůdci ostatních planet, pozorují nás z dálky a jsou znepokojeni vývojem Evropské unie! Pouhých 5 dní po Brexitu pronesl Jean-Claude Juncker v Evropském parlamentu informace o schůzce se Syndikátem, který ovládá vyšší procesy řízení na planetě Zemi! Procesy se urychlují a je třeba se rychle naučit nová fakta o fungování tohoto světa!

Čítať celé
https://aeronet.cz/news/video-mluvil...ntu-informace/

Áno, ja viem...jedná sa o konšpiračnú stránku.
ALE ak je na tom čo i len 50% pravdy, tak je to silná káva...

...a takýto nám diktujú, čo máme alebo nemáme robiť ...pekne sme sa posunuli od zakrivených banánov.
Veď toho alkoholika by mali zavrieť na dlhé roky do zvieracej kazajky, za steny psychiatrie a ládovať tabletkami až do het...aj nejaká elektroliečba by nebola na škodu.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač
Mluvil jsem s vůdci ostatních planet, pozorují nás z dálky a jsou znepokojeni vývojem Evropské unie! Pouhých 5 dní po Brexitu pronesl Jean-Claude Juncker v Evropském parlamentu informace o schůzce se Syndikátem, který ovládá vyšší procesy řízení na planetě Zemi! Procesy se urychlují a je třeba se rychle naučit nová fakta o fungování tohoto světa!

Čítať celé
https://aeronet.cz/news/video-mluvil...ntu-informace/

Áno, ja viem...jedná sa o konšpiračnú stránku.
ALE ak je na tom čo i len 50% pravdy, tak je to silná káva...

...a takýto nám diktujú, čo máme alebo nemáme robiť ...pekne sme sa posunuli od zakrivených banánov.
Veď toho alkoholika by mali zavrieť na dlhé roky do zvieracej kazajky, za steny psychiatrie a ládovať tabletkami až do het...aj nejaká elektroliečba by nebola na škodu.
Som rád (kvôli možným komentárom, jedného môjho kolegu na chvíľu cvakli kontráši za trefný výrok pri návšteve Ustinova ), že Brežnevovi takmer nebolo rozumieť čo hovorí, asi aj to by bolo na knihu múdrostí UV KSSZ.
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

misoft
No - môže. Šak Heroín je známy tým, že za každú blbosť proti nemu sa súdi a zhrabne odškodné. Tak by som sa ani potom nedivil, že by ako Mr.President sa súdil s nejakým aktivistom, alebo občanom, ktorý by si hubu otvoril. Veď on by bol schopný súdiť sa sám so sebou .
Ako je možné, že tie súdy vyhráva?
1 0
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

nájdi rozdiel
0 0
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

marleau
misoft
No - môže. Šak Heroín je známy tým, že za každú blbosť proti nemu sa súdi a zhrabne odškodné. Tak by som sa ani potom nedivil, že by ako Mr.President sa súdil s nejakým aktivistom, alebo občanom, ktorý by si hubu otvoril. Veď on by bol schopný súdiť sa sám so sebou .
Ako je možné, že tie súdy vyhráva?
Nevyhráva. Berie odškodné za procesné chyby.
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Mária27
marleau
misoft
No - môže. Šak Heroín je známy tým, že za každú blbosť proti nemu sa súdi a zhrabne odškodné. Tak by som sa ani potom nedivil, že by ako Mr.President sa súdil s nejakým aktivistom, alebo občanom, ktorý by si hubu otvoril. Veď on by bol schopný súdiť sa sám so sebou .
Ako je možné, že tie súdy vyhráva?
Nevyhráva. Berie odškodné za procesné chyby.
čo to je "procesná chyba"? Pochybí sudca? Ja keď pochybím vo svojej činnosti tak platím do posledného centu. Ak pochybí sudca, vinník ide na kafíčko (možno aj so sudcom).
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pavol54
čo to je "procesná chyba"? Pochybí sudca? Ja keď pochybím vo svojej činnosti tak platím do posledného centu. Ak pochybí sudca, vinník ide na kafíčko (možno aj so sudcom).
No konečne si to pochopil....
Len ma napadá - ak sa bude súdiť Harabín sám so sebou a vyhrá Harabín.... ktorý vlastne Harabín vyhrá?
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
pavol54
čo to je "procesná chyba"? Pochybí sudca? Ja keď pochybím vo svojej činnosti tak platím do posledného centu. Ak pochybí sudca, vinník ide na kafíčko (možno aj so sudcom).
No konečne si to pochopil....
Len ma napadá - ak sa bude súdiť Harabín sám so sebou a vyhrá Harabín.... ktorý vlastne Harabín vyhrá?
To konečne bolo pred 15 rokmi, len ty si to teraz zaregistroval
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Vyzerá to že nášmu El -cisárovi by mali poslať chlapca čo mu vyhodnotí jeho nové šaty, lebo už aj opozičníci začínajú vidieť že nie sú z husto tkanej látky, ale sú dosť riedke až priehľadné.
0 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

ach jaj, konečne sú tu prezidentské voľby, už tu bolo dlho ticho...........už aby bolo po nich, aby tu to ticho zase bolo
52908245_2118102091630621_2010076713509191680_n.jpg  
3 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
Caputova nie je moja favoritka, ale ak do druheho kola postupi ona a Harabin ... ?
1 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

IMG_20190227_164553.jpg  
3 0
Ing. Ľubomír Janoška Ing. Ľubomír Janoška
Predvolebný prieskum:
Chcete mať známky, čo majú zuby zvonka aj zvnútra?
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať