Zavrieť

Porady

Politika s humorom

V nadväznosti na momentálnu dusnú atmosféru v sférach podnikateľských a politických otváram takúto zásuvku...
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Tweety
Veru, aj ja s ich brutálnym labužníctvom nesúhlasím, hoci je mínuska z iného dôvodu.
1 1
romana147 romana147

romana147 je offline (nepripojený) romana147

Tweety
Tweety
Veru, aj ja s ich brutálnym labužníctvom nesúhlasím, hoci je mínuska z iného dôvodu.
Podla mna ti mínusku dal ten Z YE BANOV
1 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft


1 0
majkii majkii

majkii je offline (nepripojený) majkii

misoft
Jarek agent "Mirek"

Putinův párek
Naposledy upravil majkii : 26.11.22 at 18:59
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Úbohosť a to si hovorí demokrat.
0 0
majkii majkii

majkii je offline (nepripojený) majkii

Jarek nikdy nebol demokrat, hral sa na disidenta, ktorému komunisti údajne zakazovali koncerty a pritom bol konfident ŠTB.
"Agent "Mirek" sa obhajuje ako každý udavač tým, že on predsa nikomu neublížil a zo spolupráce viní svoju naivitu. Zdá sa však, že bol iba obyčajným zbabelcom." ....
https://blog.sme.sk/jozefbrezovsky/n...davac-z-t-sina
1 1
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

To patrilo autorovi pamfletu a tebe s misoftom.
0 0
majkii majkii

majkii je offline (nepripojený) majkii

Aha, tak prepáč, to som si myslel, že si si vstúpila do svedomia, keď si založila pokračovanie voľnej debaty XX s privítaním do debaty všetkých vtipných ,slušných a vychovaných starých aj nových. Keď nabudúce okomentujem tvoj nejaký hoaxík z dezinfowebov alebo nejaký hjetík ako úbohosť, bude to v tvojej norme slušnosti a vychovanosti?
1 1
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Nedajú ti spať červené štekle? Nebol to klam. Nepovažujem ťa za slušného človeka, ani nikoho, kto druhých označuje za dezolátov. Nevšímaj si ma, urobíš lepšie.
1 0
majkii majkii

majkii je offline (nepripojený) majkii

Aj ja ťa mám rád, kukučka
0 1
romana147 romana147

romana147 je offline (nepripojený) romana147

kukučka
Nedajú ti spať červené štekle? Nebol to klam. Nepovažujem ťa za slušného človeka, ani nikoho, kto druhých označuje za dezolátov. Nevšímaj si ma, urobíš lepšie.

Mne ten Majky na Porade pripadá ako spomedzi slušných
nenadáva
NEUPRAVUJE cudzie príspevky
neprehovára
neradi.....
2 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

kukučka
Úbohosť a to si hovorí demokrat.
kukučka
To patrilo autorovi pamfletu a tebe s misoftom.
A) Ja som v príspevku o nejakej demokracii nepísal.
B) Pozri sa na východ.... ohňostroje tam majú na dennom poriadku, tam sa pozri na demokraciu - do Ruska.... žiadna tam nie je. Tu si aspoň huby môžeme otvoriť - tam zavrú na 15 rokov len za krivý pohľad na obrazovku....
2 1
romana147 romana147

romana147 je offline (nepripojený) romana147

misoft
kukučka
Úbohosť a to si hovorí demokrat.
kukučka
To patrilo autorovi pamfletu a tebe s misoftom.
A) Ja som v príspevku o nejakej demokracii nepísal.
B) Pozri sa na východ.... ohňostroje tam majú na dennom poriadku, tam sa pozri na demokraciu - do Ruska.... žiadna tam nie je. Tu si aspoň huby môžeme otvoriť - tam zavrú na 15 rokov len za krivý pohľad na obrazovku....

TAžKO MI TO PADNE, ale musím ti DAT "+"
0 1
majkii majkii

majkii je offline (nepripojený) majkii

Chápem, že pre státisíce Čechov, Slovákov a Poliakov je Jarek Nohavica idolom, sám mám kúpené jeho dve CD. Nesmieme však zabúdať, že bol preukázateľne konfidentom - donášačom ŠTB a nie žiadnym disidentom. Nenašiel odvahu sa priznať a ospravedlniť a preto je zbabelec. Tiež nemôžeme zabúdať, že prevzal od vojnového zločinca ocenenie, ktorého sa mohol po hanebnom útoku na UA vzdať. Namiesto toho fňukal, že mu rušia koncerty v Čechách a v Poľsku a nepochopiteľne sa vyhlásil za novodobého disidenta A nakoniec nezabúdajme, že sme v téme Politika s humorom a čo niekomu môže pripadať vtipné, iného podráždi. Pravda je taká krutá, ako vtipným spôsobom pretextovali známu Nohavicovu pesničku Kométa na Raketa. Každému súdnemu človeku je jasné, že na kijiv letia Putinove rakety, zabíjajú deti .... Zaujímavé je, že tí ktorí majú plné ústa demokracie a zároveň pochlebujú ruský režim, by v ňom nechceli existovať.
3 2
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Poliaci si robia srandu z budúceho herca bez práce

" Rok 2030, Poľska republika, Volodymyr Zelenskyj odpočíva na lavičke "
IMG_20221130_104656_866.jpg  
3 4
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

.
IMG_20221126_193313_194.jpg  
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Hrdinom špeciálnej operácie sláva
2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft


KAMOŠI!

1 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Pokračovanie východonemeckého ein kessel buntes.
Ruský Odin kessel buntoš. https://www.facebook.com/watch?v=499056302263741
0 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať