Zavrieť

Porady

Politika s humorom

V nadväznosti na momentálnu dusnú atmosféru v sférach podnikateľských a politických otváram takúto zásuvku...
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft




0 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

pavol54
lujza.j
.
tak som sa zľakol, že som skoro potratil
a odkedy si zmenil pohlavie ?????
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Zitulda
pavol54
lujza.j
.
tak som sa zľakol, že som skoro potratil
a odkedy si zmenil pohlavie ?????
keby som zmenil, aj tak už by som nebol vo fertilnom veku, takže rovnako by to mohla povedať moja rovesníčka
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Po hlasovaní hajzlov na Whatesappe
https://www.facebook.com/watch?v=784567446095165
1 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft





2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

1 0
majkii majkii

majkii je offline (nepripojený) majkii

misoft
...........
........
Rusko v Bezpečnostnej rade OSN bude od Ukrajiny požadovať vrátenie ruských tankov, delostrelectva, obrnených transportérov, systémov protivzdušnej obrany, radarových staníc a stoviek ton munície nezákonne zadržanej v Charkovskej oblasti

https://twitter.com/i_army_org/statu...QRQQGLF-w&s=19
Naposledy upravil majkii : 10.09.22 at 19:18
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

No fakt?
Potom môžu Ukrajinci žiadať vrátenie ukradnutých práčok, bicyklov, áut, detí, ľudí.
Tí Rusi - čím ďalej, tým viac sú mimo reality.... ale propaganda na ruský spôsob tam ide na 10000%...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Sovietsko.ruský dvojhlavý orol...


V preklade: Ruské jednotky víťazne ustupujú, ukrajinská armáda v panike beží za nimi.

2 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

misoft
No fakt?
Potom môžu Ukrajinci žiadať vrátenie ukradnutých práčok, bicyklov, áut, detí, ľudí.
Tí Rusi - čím ďalej, tým viac sú mimo reality.... ale propaganda na ruský spôsob tam ide na 10000%...
možno.........
ale čo ma prekvapilo? pozerala som film "Po strništi bos", jedna malá situácia vo filme........ ruskí vojaci videli vysávač v roku 1945 samozrejme ho skonfiškovali....teda zlodejina im stále ostala?????
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Asi to majú dedične dané....
2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Mila123
misoft
No fakt?
Potom môžu Ukrajinci žiadať vrátenie ukradnutých práčok, bicyklov, áut, detí, ľudí.
Tí Rusi - čím ďalej, tým viac sú mimo reality.... ale propaganda na ruský spôsob tam ide na 10000%...
možno.........
ale čo ma prekvapilo? pozerala som film "Po strništi bos", jedna malá situácia vo filme........ ruskí vojaci videli vysávač v roku 1945 samozrejme ho skonfiškovali....teda zlodejina im stále ostala?????
v roku 1945 to boli ruskí vojaci, alebo vojaci čo hovorili po rusky? Vtedy ruská armáda neexistovala, a nás oslobodil ukrajinský front
0 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
Sovietsko.ruský dvojhlavý orol...


V preklade: Ruské jednotky víťazne ustupujú, ukrajinská armáda v panike beží za nimi.

Kutuzov dovolil Napoleonovi prísť do Moskvy, kým nie je podpísaná zmluva o ukončení konfliktu tak nič nie je trvalé.
0 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pavol54
v roku 1945 to boli ruskí vojaci, alebo vojaci čo hovorili po rusky? Vtedy ruská armáda neexistovala, a nás oslobodil ukrajinský front
Pali - bola to "Červená armáda" - vytvorená vo vojnovom Sovietskom Zväze.
A s tým Ukrajinským frontom - nemáš pravdu, že to boli LEN Ukrajinci. Fronty sa totiž nepomenúvali podľa národnostného zloženia, ale podľa operačného nasadenia.
Východný front - boli tam nejakí z "východu"? Leningradský front - boli tam len z Leningradu? Voronežský front - boli tam len z Voroneže? Bieloruský front - boli tam len Bielorusi?
Máš v tom poriadny guláš.
To skôr jednotky sa mohli pomenovať podľa prevládajúcej národnosti v nej - napr. 1. čs. armádny sbor - základ boli Čechoslováci - bola ich väčšina, ale boli tam i iné národnosti. Tak isto i Poliaci mali svoje jednotky, Francúzi mali v Rusku peruť Normandia - pritom tieto jednotky operovali v podriadenosti niektorého frontu.
0 0
majkii majkii

majkii je offline (nepripojený) majkii

pavol54
v roku 1945 to boli ruskí vojaci, alebo vojaci čo hovorili po rusky? Vtedy ruská armáda neexistovala, a nás oslobodil ukrajinský front
Slovensko oslobodzovali aj Rusi, aj Ukrajinci, aj Bielorusi, aj Arméni, aj Turkméni, aj Židia, aj Tatári, aj Kazaši, aj Rumuni, aj príslušníci ďalších národov a etník. A, samozrejme, aj Česi a Slováci.

https://zurnal.pravda.sk/neznama-his...ebo-ukrajinci/
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

majkii
pavol54
v roku 1945 to boli ruskí vojaci, alebo vojaci čo hovorili po rusky? Vtedy ruská armáda neexistovala, a nás oslobodil ukrajinský front
Slovensko oslobodzovali aj Rusi, aj Ukrajinci, aj Bielorusi, aj Arméni, aj Turkméni, aj Židia, aj Tatári, aj Kazaši, aj Rumuni, aj príslušníci ďalších národov a etník. A, samozrejme, aj Česi a Slováci.

https://zurnal.pravda.sk/neznama-his...ebo-ukrajinci/
Podstatné však je že ten vysávač v roku 1945 ukradli ruskí vojaci, ako to tu niekto písal. Prednedávnom v médiách ako uvádzaš bolo že nás neoslobodili rusi ale ukrajinci lebo bol ukrajinský front. tomu sa hovorí manipulácia myslenia tak aby vychádzalo to čo sa hodí. Pritom vieme históriu.
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

pavol54
majkii
pavol54
v roku 1945 to boli ruskí vojaci, alebo vojaci čo hovorili po rusky? Vtedy ruská armáda neexistovala, a nás oslobodil ukrajinský front
Slovensko oslobodzovali aj Rusi, aj Ukrajinci, aj Bielorusi, aj Arméni, aj Turkméni, aj Židia, aj Tatári, aj Kazaši, aj Rumuni, aj príslušníci ďalších národov a etník. A, samozrejme, aj Česi a Slováci.

https://zurnal.pravda.sk/neznama-his...ebo-ukrajinci/
Podstatné však je že ten vysávač v roku 1945 ukradli ruskí vojaci, ako to tu niekto písal. Prednedávnom v médiách ako uvádzaš bolo že nás neoslobodili rusi ale ukrajinci lebo bol ukrajinský front. tomu sa hovorí manipulácia myslenia tak aby vychádzalo to čo sa hodí. Pritom vieme históriu.
napíšem Svěrákovi koho tým myslel?
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

Nová ruská vojenská terminológia.
- Panický útek z frontu = taktické preskupovanie síl.
- Zanechanie vojenskej techniky a zbraní v panike na bojisku = zbavovanie sa zbytočnej záťaže.
- Húfne vzdávanie sa do zajatia = spôsobovanie problémov s ubytovaním nepriateľovi.
- Šprint z frontovej línie = snaha uštvať na smrť pri behu svojich prenasledovateľov.
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať