Zavrieť

Porady

Praca na dohodu - vyradenie z evidencie na UP

Dobry den , od 6.11. som pracoval na dohodu mal som zmluvu do 17.12. lenze potom mi ku dnu 30.11. dali ukoncenie dohody. Dnes 17.12. som bol na urade prace z potvrdenim o vyske prijmu za november (cca 600 eur v hrubom ) ,z ukoncenim dohody . A z mne neznameho dovodu ma pracovnicka odhlasila z uradu a ze mam pockat na rozhodnutie o odhlaseni ktore mi pride az v january a s nim ist do zdravotnej poistovne vyplatit urcitu sumu z prijmu . A az potom sa mozem opatovne zaevidovat.

A teraz mam obavy nebudem platit do zdravotnej poistovne za november aj december kedze ma nenechala v evidencii ???
Usporiadat
ewita888 ewita888

ewita888 je offline (nepripojený) ewita888

stormcatcher Pozri príspevok
lebo keď ťa k 1.11. vyradia, potom ťa zaevidujú až keď prinesieš potvrdenie o príjme. Zaevidovať sa môžeš hneď.
ako hneď? až po troch mesiacoch..
0 0
stormcatcher stormcatcher

stormcatcher je offline (nepripojený) stormcatcher

ewita888 Pozri príspevok
ako hneď? až po troch mesiacoch..
po troch mesiacoch keď ho vyradia z jeho viny
0 0
stormcatcher stormcatcher

stormcatcher je offline (nepripojený) stormcatcher

martin0134 Pozri príspevok
ved som potrdenie o prijme doniesol
choď tam ešte raz, adobré by bolo keby si mal aj potvrdenie o ukončení dohody. keď tam sedí niekto s chochmesom tak aj bez.
0 0
martin0134 martin0134

martin0134 je offline (nepripojený) martin0134

stormcatcher Pozri príspevok
choď tam ešte raz, adobré by bolo keby si mal aj potvrdenie o ukončení dohody. keď tam sedí niekto s chochmesom tak aj bez.
to potvrdenie som tam mal dnes zo sebou a vratila mi ho naspat ze mam s nim prist ked dostanem to vyrozumenie o vyradeni
Naposledy upravil martin0134 : 17.12.12 at 15:19
0 0
stormcatcher stormcatcher

stormcatcher je offline (nepripojený) stormcatcher

martin0134 Pozri príspevok
to potvrdenie som tam mal dnes zo sebou
neviem kam chodíš, ale to je nesprávny postup. a už vôbec nie, že na budúci rok.
0 0
martin0134 martin0134

martin0134 je offline (nepripojený) martin0134

stormcatcher Pozri príspevok
neviem kam chodíš, ale to je nesprávny postup. a už vôbec nie, že na budúci rok.
tak co mam vlastne teraz urobit ?
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

V prísp. č. 5. už máš odpoveď. Vôbec nečítaš?
0 0
stormcatcher stormcatcher

stormcatcher je offline (nepripojený) stormcatcher

martin0134 Pozri príspevok
tak co mam vlastne teraz urobit ?
Ja by som tam išiel ešte raz. Keď sa znovu eviduješ väčšinou ideš k inéj. Vypíš papiere na evidenciu, vysvetli jej o čo ide. Stačí keď zoberie papiere. Mal by si byť odvtedy zaevidovaný. Na vyraďovacie papiere netreba čakať. Prídu dodatočnu poštou. Neviem čo tam máte za cirkus.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

stormcatcher Pozri príspevok
Ja by som tam išiel ešte raz. Keď sa znovu eviduješ väčšinou ideš k inéj. Vypíš papiere na evidenciu, vysvetli jej o čo ide. Stačí keď zoberie papiere. Mal by si byť odvtedy zaevidovaný. Na vyraďovacie papiere netreba čakať. Prídu dodatočnu poštou. Neviem čo tam máte za cirkus.
To si kde toto vyčítal? Je to nesprávne. On už zaevidovaný bol, teraz ho vyradia. Znovu do evidencie ho teda zas nezaradia.
1 0
stormcatcher stormcatcher

stormcatcher je offline (nepripojený) stormcatcher

Tweety Pozri príspevok
To si kde toto vyčítal? Je to nesprávne. On už zaevidovaný bol, teraz ho vyradia. Znovu do evidencie ho teda zas nezaradia.
...nevyčítal, videl. Priatelka tam robí a bol som osobne pri tom. Prišiel maník s prekročeným príjmom. Zobrala potvrdenie, vypísala vyradenie a poslala ho do vedlajších dverí aby sa išiel znovu zaevidovať.
ba-vazovova
0 0
martin0134 martin0134

martin0134 je offline (nepripojený) martin0134

stormcatcher Pozri príspevok
Ja by som tam išiel ešte raz. Keď sa znovu eviduješ väčšinou ideš k inéj. Vypíš papiere na evidenciu, vysvetli jej o čo ide. Stačí keď zoberie papiere. Mal by si byť odvtedy zaevidovaný. Na vyraďovacie papiere netreba čakať. Prídu dodatočnu poštou. Neviem čo tam máte za cirkus.

My mame pre nasu obec iba jednu uradnicku
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

stormcatcher Pozri príspevok
...nevyčítal, videl. Priatelka tam robí a bol som osobne pri tom. Prišiel maník s prekročeným príjmom. Zobrala potvrdenie, vypísala vyradenie a poslala ho do vedlajších dverí aby sa išiel znovu zaevidovať.
ba-vazovova
Aj to vieš, či ho aj zaevidovali?
0 0
stormcatcher stormcatcher

stormcatcher je offline (nepripojený) stormcatcher

martin0134 Pozri príspevok
My mame pre nasu obec iba jednu uradnicku
...keď má IQ barbie, tak s ňou nehneš. Ale skús.
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

stormcatcher Pozri príspevok
...nevyčítal, videl. Priatelka tam robí a bol som osobne pri tom. Prišiel maník s prekročeným príjmom. Zobrala potvrdenie, vypísala vyradenie a poslala ho do vedlajších dverí aby sa išiel znovu zaevidovať.
ba-vazovova
Len zrejme si nevidel dátum, ktorým ho vyradili. Vyradili ho spätne a musí si doplatiť v zdr.poisťovni ako samoplatitel.
0 0
stormcatcher stormcatcher

stormcatcher je offline (nepripojený) stormcatcher

Tweety Pozri príspevok
Aj to vieš, či ho aj zaevidovali?
samozrejme. keďže je už dlhšie evidovaný, tak sa pýtal znova ku nej.
0 0
stormcatcher stormcatcher

stormcatcher je offline (nepripojený) stormcatcher

veronikasad Pozri príspevok
Len zrejme si nevidel dátum, ktorým ho vyradili. Vyradili ho spätne a musí si doplatiť v zdr.poisťovni ako samoplatitel.
to ano, za mesiac v ktorom prekročil príjem + z nasledujúceho pokedy stihol prísť na UP. ale zadavatela chce až na budúci rok, čo je somarina.
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

stormcatcher Pozri príspevok
to ano, za mesiac v ktorom prekročil príjem + z nasledujúceho pokedy stihol prísť na UP. ale zadavatela chce až na budúci rok, čo je somarina.
Postup je taký ako si napísal. (predch.mesiac za ktorý prekročil príjem+do dňa nového zaradenia do evidencie)
0 0
stormcatcher stormcatcher

stormcatcher je offline (nepripojený) stormcatcher

veronikasad Pozri príspevok
Postup je taký ako si napísal. (predch.mesiac za ktorý prekročil príjem+do dňa nového zaradenia do evidencie)
ja píšem stále o tom istom. Keď zadávatel prišiel s potvrdením a vyradili ho, kludne ho mohli znova zaevidovať. a keby získal potvrdenie k 1.12. tak by platil len november, lebo od toho 1. by ho už mohli znova zaevidovať.
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

stormcatcher Pozri príspevok
ja píšem stále o tom istom. Keď zadávatel prišiel s potvrdením a vyradili ho, kludne ho mohli znova zaevidovať. a keby získal potvrdenie k 1.12. tak by platil len november, lebo od toho 1. by ho už mohli znova zaevidovať.
Ved ja s tebou súhlasím, čo si napísal. Len 1. kal.deň v mesiaci málokto chodí s potvrdením o príjme na UP za predch.kal.mesiac.
0 0
stormcatcher stormcatcher

stormcatcher je offline (nepripojený) stormcatcher

veronikasad Pozri príspevok
Ved ja s tebou súhlasím, čo si napísal. Len 1. kal.deň v mesiaci málokto chodí s potvrdením o príjme na UP za predch.kal.mesiac.
...a vieš, že aj takých je dosť. Hlavne ktorý sú dlhšie nezamestnaní a vedia v tom chodiť. Väčšina dohôd je počet hodín x sadzba. A to mu zam. môže hneď vystaviť. Nie je nutné aby mal penieze fyzicky. Keď sa vedia dohodnúť, tak to ide.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať