Zavrieť

Porady

odmietnut ockovanie MMR ci nie?

dobry den, vie mi nejaky odbornik poradit ci ockovat MMR vakcinou? docitala a dopocula som sa vela negativnych veci. od autizmu po febrilne krce....
dnes som bola s malym u dr a dostala som prednasku ako by som uskodila malemu keby som ho ockovat nedala, beriem to ako lekarsku klasiku, ockovat vsetkych bez rozdielu a vsetkym.
este som sa nerozhodla. vie mi poradit nejaky doktor ci by pomohli v pripade ze sa rozhodnem ockovat testy na oslabenie imunity ci vakcina nemoze v pripade pozitivnych vysledkoch uskodit a aj podla toho sa rozhodnut? co to vysetrenie imunity obsahuje? vopred dakujem za odpoved
Usporiadat
nikanko1 nikanko1

nikanko1 je offline (nepripojený) nikanko1

brani Pozri príspevok
Ahoj skusim aj prispiet nie ako odbornik ale ako rodic.
Nasu malu sme tiez dali ockovat, nikto nic neriesil imunutu, ci bola po chorobe, ci hento alebo tamto, ani my z manzelkou sme sa o to velmi nezaujimali. po 2 povinnej vakcine (zaskrt tetanus...) sa cela obsypala , potom sa to olupienkovalo a nasledne zacali tie miesta mokvať. No ani to dalej radsej nerozpisujem. po roku behani a lietani po kadejakych odbornikoch sme vlastne nic nevyriesili, bolo to v stadiu ked sa nam mala vysypala aj po zemiakoch a jablku!! dokonca raz aj z ryze, takze mali sme dost nestastne obdobie.skusanie masticiek a liekov a roznych lekarov a homeopatov a cele nas to stalo aj nemalé €. Pred 3 vakcinou sme boli aj na centre pre ockovanie kde nas samozrejme ubezpecili ake je vsetko neskodne a ze vsetko dobre dopadne. Stav pred ockovanim bol OK po ockovani zasa katastrofa a problemy opat tie iste. Netvrdim ze to sposobila konkretne nejaka latka vo vakcine, tie sa pestuju na nejakych zarodkoch ci vajickach, mohla to byt reakcia na hocico ale urcite to bola reakcia na vakcinu. Na MMR sme to nieze odmietli, ale dolozili lekarsku spravu o problemoch, dnes mame diagnozu ako intolerancia laktozy, znizena celkova bunkova imunita, histaminova intolerancia... no neni to sranda ale da sa s tym zit, musis ustriehnut co davat malej papat, no ale je tu otazka, ak by pani doktorka vyšetrila zdravotny stav nasho dietata a ockovania odlozila na neskor, nemohlo to cele dopadnut inak?? pozitivne v tvojom pripade je ze sa o veci zaujimas vopred (co bola u nas chyba a neupozornila nas na to ani lekarka, co bola jej by som povedal povinnosť).
Myslim ze na kazdej ockovacej latke je uvedene ze sa nesmie podať ak má dieťa nejaké ochorenie, ktoré oslabuje imunitný systém.
imunitny system oslabuje hocico aj prechladnutie, či chripka.
Moje odporucenie je urcite dokladne vysetrit zdravotny stav dietata pred ockovanim a potom ked testy aj tie na imunitny system dopadnu ok dat ho zaockovat, pretoze neockovanim sa to moze tiez cele pokazit. A po zaockovani verit a pozitivne mysliet ze sa nic nestane.
zelam vam vsetko dobre
brani
dakujem, a mozem sa spytat akou formou je test na imunitu? staci odber z krvi? rozmyslala som ze by som sa spojila priamo s imunologickou...
inak stretla som homeopatku, ktora tvrdi ze dokaze odburat negativne ucinky co ostali po ockovani - hovorila presne o takychto... take nieco ste neskusali?
0 0
nikanko1 nikanko1

nikanko1 je offline (nepripojený) nikanko1

tam som bola, je tam dost zaujimavych veci. ale je to skor propagacia neockovania vobec, to zase ja by som sa bala uplne neockovat.
nasa pediatricka sa o tom vyjadrila asi tak ze ing sa rype do mediciny. ale co sa tyka pravnickych veci super
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
nikanko1 Pozri príspevok
tam som bola, je tam dost zaujimavych veci. ale je to skor propagacia neockovania vobec, to zase ja by som sa bala uplne neockovat.
nasa pediatricka sa o tom vyjadrila asi tak ze ing sa rype do mediciny. ale co sa tyka pravnickych veci super
Šak nech sa neočkuje , prosím -beriem ...
Dokonca som aj toho názoru , že nech sú tie vakcíny - očkovanie spoplatňované ...
Kto chce dať zaočkovať dieťa , nuž si zaplatí ...
Kto nie a následne ale nejaký ten vírus chytí ... že nech si liečbu sám hradí ???

Hento , na spodku stránky je najlepšie ....
© 2010-2012 Občania za slobodnú voľbu v očkovaní | Tento článok môžete voľne použiť na nekomerčné účely, ak uvediete zdroj.
Obsah článku je názorom autora a je určený výlučne na informovanie verejnosti. Nesmie sa chápať ako lekárske odporúčanie. Autori nepreberajú zodpovednosť za prípadné škody.
Alebo ...
Informácie o nás
Styčnou osobou a správcom tejto stránky (http://slobodaVockovani.sk) je Ing. Marián FILLO.
Spojenia na ďalších spolu-tvorcov tejto stránky sú správcovi slobodaVockovani.sk známe, nepovažuje však za dôležité a vhodné ich uvádzať, ak ho o to títo výslovne nepožiadajú.
Pokiaľ viem a štatistiky to aj dokazujú , je nepochybné , že tie vakcinačné látky občas nezaučinkujú správne ...
Ibaže tie štatistiky vravia v prospech očkovania ako takého .....


P.S.:
Niekedy nepochopím zmýšľanie zodpovedných ...
Onehdá sme sa opičili po rusoch ( tie 50 - 60 roky ) vo všetkom ...a rusi sa sami čudovali pri tých návštevách , že robíme krok nazad ...
Teraz sa opičíme na podnety z druhej strany ( tiež ubehlo tých 20 rokov ) ...
Kým v prvom prípade šlo o politický diktát , v druhom ide zasa o diktát peňazí ...
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

buchač Pozri príspevok
Šak nech sa neočkuje , prosím -beriem ...
Dokonca som aj toho názoru , že nech sú tie vakcíny - očkovanie spoplatňované ...
Kto chce dať zaočkovať dieťa , nuž si zaplatí ...
Kto nie a následne ale nejaký ten vírus chytí ... že nech si liečbu sám hradí ???
To má akú logiku? Ty si si liečenie svojich chorôb platil?
Podľa teba je naše telo nedokonalé a potrebuje barličky v podobe očkovania?
0 0
Peter S. Peter S.

Peter S. je offline (nepripojený) Peter S.

Večný študent práva :), tvorca komentárov k zákonom a školiteľ. ...viac
kukučka Pozri príspevok
To má akú logiku? Ty si si liečenie svojich chorôb platil?
Podľa teba je naše telo nedokonalé a potrebuje barličky v podobe očkovania?
to má úplne jasnú logiku, ak odmietneš niečo čo je povinné, tak potom plať za liečbu, ktorá nemusela byť, ak by si bol zaočkovaný
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

cha cha - naozaj?
Si presvedčený o tom, že povinné = pravdivé??? Nedaj sa vysmiať!
0 0
Peter S. Peter S.

Peter S. je offline (nepripojený) Peter S.

Večný študent práva :), tvorca komentárov k zákonom a školiteľ. ...viac
kukučka Pozri príspevok
cha cha - naozaj?
Si presvedčený o tom, že povinné = pravdivé??? Nedaj sa vysmiať!
takže nepoužívaš bezpečnostné pásy, lebo sú povinné? nedaj sa vysmiať
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Peter S. Pozri príspevok
to má úplne jasnú logiku, ak odmietneš niečo čo je povinné, tak potom plať za liečbu, ktorá nemusela byť, ak by si bol zaočkovaný
Potom by podľa tvojej logiky každý, ktorý ochorel aj keď bol očkovaný, má nárok na odškodné?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kukučka Pozri príspevok
To má akú logiku? Ty si si liečenie svojich chorôb platil?
Podľa teba je naše telo nedokonalé a potrebuje barličky v podobe očkovania?
Logiku niekedy radšej nehľadám ...nikde a v ničom , nakoľko niektoré veci sa nelogicky logike vyhýbajú ...( myslené všeobecne ).
Samozrejme , že je nedokonalé a preto potrebuje niekedy nie tie barličky , lež poriadne veľké barly ...niekedy ak ten vozík ...
kukučka Pozri príspevok
cha cha - naozaj?
Si presvedčený o tom, že povinné = pravdivé??? Nedaj sa vysmiať!
Samozrejme , že nie všetko povinné je aj pravdivé ...
0 0
zsazsula zsazsula

zsazsula je offline (nepripojený) zsazsula

Ahojte nie som ani za ani proti ale ak sa zamyslíme nad tým že keby sa nikto nedal povinne zaočkovať za pár rokov určite by sa objavila niektorá z chorôb napr. čierny kašeľ a až vtedy by sme sa búchali o hlavy !!! viem čo je to báť sa o dieťa aj ja mám 5 mes.syna ktorý absolvoval už 2 povinné očkovania a ja som po každom očkovaní prebdela pri jeho postielke ešte som si aj zaplakala ale ďakujem bohu zatiaľ sme o.k a dúfam že to aj tak ostane
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

zsazsula Pozri príspevok
Ahojte nie som ani za ani proti ale ak sa zamyslíme nad tým že keby sa nikto nedal povinne zaočkovať za pár rokov určite by sa objavila niektorá z chorôb napr. čierny kašeľ a až vtedy by sme sa búchali o hlavy !!! viem čo je to báť sa o dieťa aj ja mám 5 mes.syna ktorý absolvoval už 2 povinné očkovania a ja som po každom očkovaní prebdela pri jeho postielke ešte som si aj zaplakala ale ďakujem bohu zatiaľ sme o.k a dúfam že to aj tak ostane
myslíš, že napríklad v Holansku, Dánsku, Estónsku, Kanade, Írsku .... a iných krajinách, kde nie je žiadne očkovanie povinné si búchajú hlavy a je tam katastrofálna situácia čo sa týka týchto chorôb?
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Buchy, lenže ja som myslela zdravé detské telíčko a ty? Zničené telo fajčiara a alkoholika.
To som len chcela odľahčiť, nikoho sa nechcem dotknúť, zvlášť nie tých, čo tie barly naozaj potrebujú.
Je tiež pravda, že ja mám dospelé deti a očkovanie sa ma už netýka.

Pamätáte si ako nás masívne dennodenne strašili vtáčou chrípkou? Našťastie sme nenaleteli, na sklade im ostali "milióny" v očkovacej látke. No tak tu zase máme masívnu reklamu a hlúpi ľudia sa dajú očkovať, veď to vravia lekári!!!
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kukučka Pozri príspevok
Buchy, lenže ja som myslela zdravé detské telíčko a ty? Zničené telo fajčiara a alkoholika.
Ešte dobre , že si na iné pozabudla ........lebo sex mi ešte chutí ......ostatné mi zakázali ....
Ale cigu si dám ....

To som len chcela odľahčiť, nikoho sa nechcem dotknúť, zvlášť nie tých, čo tie barly naozaj potrebujú.
Je tiež pravda, že ja mám dospelé deti a očkovanie sa ma už netýka.

Pamätáte si ako nás masívne dennodenne strašili vtáčou chrípkou? Našťastie sme nenaleteli, na sklade im ostali "milióny" v očkovacej látke. No tak tu zase máme masívnu reklamu a hlúpi ľudia sa dajú očkovať, veď to vravia lekári!!!
...každý má svoju hlavu ( k téme očkovania ) a nech činí , ako mu táto vraví .........
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
autizmus z očkovania?????? to sa mi zdá dosť čudné
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

pasuliatko Pozri príspevok
autizmus z očkovania?????? to sa mi zdá dosť čudné
http://www.jajsem.com/mmr-vakcina-zp...-italsky-soud/
http://www.srp-terapeut.cz/autismus-...ismus-ockovani
0 0
Andy Kralik Andy Kralik

Andy Kralik je offline (nepripojený) Andy Kralik

Taliansky súd rozhodol aj o tom, že vedci sú vinní keď nevedeli predpovedať nepredpovedateľné.. http://www.teraz.sk/zahranicie/talia...56-clanok.html

Celú túto blbosť ohľadom MMR vakcíny a autizmu spustil článok z roku 1998 v časopise Lancet.. Ktorý ale vzhľadom na následný výskum, bol v roku 2010 odvolaný http://www.thelancet.com/journals/la...175-4/fulltext

Výskum súvislosť nepreukázal:
http://www.historyofvaccines.org/con...ism-fraudulent
http://www.thelancet.com/journals/la...018-9/fulltext
0 0
brani brani

brani je offline (nepripojený) brani

nikanko1 Pozri príspevok
dakujem, a mozem sa spytat akou formou je test na imunitu? staci odber z krvi? rozmyslala som ze by som sa spojila priamo s imunologickou...
inak stretla som homeopatku, ktora tvrdi ze dokaze odburat negativne ucinky co ostali po ockovani - hovorila presne o takychto... take nieco ste neskusali?
Urcite to bol len odber z krvy a nasledne testy, aj na imunitu aj na celkovy krvny obraz, pokial mas normalneho detskeho lekara treba sa s nim dohodnut nech mu urobi tieto testy z krvy aby ste vylucili nejaky zapal, pripadne nejaky problem imunitny, aby to nezhorsilo priebeh reakcie po ockovani. Ano co sa tyka homeopatie skusali sme aj to, pozri ono na tieto homeopaticke bolbule su kedejake nazory, ale jedno je urcite pravda ze niesu to lieky s kadejakymi vedlajsimi latkami a moznymi ucinkami, takze pokial mate na niekoho kontakt tak by som sa s nim spojil a urcite mu tieto "bobule" dal, myslim ze sa to bralo aj par dni pred ockovanim aj po ockovani, ked to moze pomoct predist nejakym negativnym ucinkom, to je len + .
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac

Andy Kralik Pozri príspevok
Taliansky súd rozhodol aj o tom, že vedci sú vinní keď nevedeli predpovedať nepredpovedateľné.. http://www.teraz.sk/zahranicie/talia...56-clanok.html
....to je asi tak ...
Podpredseda výboru Bernardo De Bernardinis vtedy novinárom na margo seizmickej aktivity v Aquile a okolí povedal, že "nie je žiadne riziko, obyvatelia môžu relaxovať pri poháriku vína".
Povieš ( nedáš poriadnu výstrahu ) , že kľudne môžu relaxovať pri víne ........( šak len to robia - samá siesta )....a ideš na základe toho do ťurmy ...

Dáš výstrahu ???...nuž polovička to bude považovať za paniku a tá druhá bude v sieste pokračovať ...
Jedná časť sa udupe pri tom úniku a druhá bude pri poháriku chianti zavalená troskami ....
Nevyberieš si , ideš bručať tiež ...

A z oboch strán dostaneš po nose , lebo múdre hlavy sudcovské rozhodli .....
0 0
mlisa mlisa

mlisa je offline (nepripojený) mlisa

http://www.ta3.com/clanok/15463/ockovanie.html
odporúčam pozrieť pre tých, ktorí chcú vyjadrenie odborníka (aj keď odporcovia ho nazvú len klasika lekárom)
1 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať