Zavrieť

Porady

Mohli by sme mať lepšieho prezidenta?

Ja som si uvedomil, že nie.... je veľmi potrebný. V týchto ťažkých časoch sa stará o dobrú náladu občanov.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

hmmm, vie sa aj posťažovať
0 0
SamuelSK SamuelSK

SamuelSK je offline (nepripojený) SamuelSK

Samuel
Tyhle kauzy každého jen otravují, já bych všechny ty prezidenty zakázal.
0 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

SamuelSK Pozri príspevok
Tyhle kauzy každého jen otravují, já bych všechny ty prezidenty zakázal.
Súhlasím, od Ukrajiny,Maďaska atď, ale, prečo by nemohla byť prezidentom šarmantná žena s perfektnou postavou, poriadnou dávkou sexepilu nech nás reprezentuje. Právomoci prezidenta sú veľmi oklieštené a čo sa týka inteligencie tak poviem vám, keď v USA mohol... tak hociktorá slovenská "mis mokré tričko" tiež môže.
0 0
mlisa mlisa

mlisa je offline (nepripojený) mlisa

pmajap Pozri príspevok
Súhlasím, od Ukrajiny,Maďaska atď, ale, prečo by nemohla byť prezidentom šarmantná žena s perfektnou postavou, poriadnou dávkou sexepilu nech nás reprezentuje. Právomoci prezidenta sú veľmi oklieštené a čo sa týka inteligencie tak poviem vám, keď v USA mohol... tak hociktorá slovenská "mis mokré tričko" tiež môže.
Bohužiaľ, u nás sa ukazuje že až také oklieštené tie právomoci nie sú, stále dokáže narobiť dosť šarapaty...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...ja by som to zrušila...pandrlák stojí len kopu peňazí, utrusuje blbosti a jeduje ma...načo mi je taký šašo?..
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Politika je cirkus s neobmedzeným množstvom šašov,takže ak jedného odvolajú,principál tam dosadí druhého. A život ide rovnako ďalej,rovnako nesprávnou cestou.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Ja by som chcel za prezidentku Noriku Mojsejovú...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Mohli by sme mať lepšieho prezidenta?
Niekomu teraz asi zdvihnem bóny ...

Ak som správne pochopil , nuž mohli by sme mať ...
Dokonca prezidentku ...

Nech si vraví každý , čo len chce ....ale Radičová by bola vhodnou kanditátkou a aj tou prezidentkou .
Podľa mňa bola aj tou dobrou premiérkou , no mala málo času na realizáciu toho , či onoho ...
A dosť ťažko sa pracuje , ak aj vlastní hádžu polená pod nohy ....nie polená , doslova celé neodvetvené stromy...
Asi nie je až taká blbá , keď jej ponúkli miesto na tej univerzite ...

Veď sa pozrime aj do minulosti .....bývalá financministerka ....veď jej ľudia do Brutálnej Brigity nadávali ...
Ibaže Brigitka mala a aj má viac za ušami ako Počiatek , Mikloš a Kažimír dokopy ....
Nie zo srandy ju angažovali do tej banky na vysoký post .........Kažko by tam len liftboya asi robil ...

Ale čo už ???....politika je panské huncúctstvo ....a murár ( česť všetkým murárom ) do parlamentu proste nepatrí ( Ľupták ) ........
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

pmajap Pozri príspevok
Súhlasím, od Ukrajiny,Maďaska atď, ale, prečo by nemohla byť prezidentom šarmantná žena s perfektnou postavou, poriadnou dávkou sexepilu nech nás reprezentuje. Právomoci prezidenta sú veľmi oklieštené a čo sa týka inteligencie tak poviem vám, keď v USA mohol... tak hociktorá slovenská "mis mokré tričko" tiež môže.
To nemyslíš vážne? To nie je figúrka, ako si mnohí ešte stále myslia. http://sk.wikipedia.org/wiki/Prezide...skej_republiky
Prezident SR je hlavným veliteľom ozbrojených síl SR, Atď. o.i.

Rýchlo sa zabudlo na Bushove výroky, ktorým nikto nerozumel, podliehali kritike po celom svete,

Kto je lepšie informovaný o stave v republike, prezident alebo Ústavný súd?


0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela Pozri príspevok
To nemyslíš vážne? To nie je figúrka, ako si mnohí ešte stále myslia. http://sk.wikipedia.org/wiki/Prezide...skej_republiky
Prezident SR je hlavným veliteľom ozbrojených síl SR, Atď. o.i.

Rýchlo sa zabudlo na Bushove výroky, ktorým nikto nerozumel, podliehali kritike po celom svete,

Kto je lepšie informovaný o stave v republike, prezident alebo Ústavný súd?


Predsa SIS.......a najlepšie ...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac


Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ja by som chcel za prezidentku Noriku Mojsejovú...
...slušne povedané ......málo sexuálnych pracovníkov/čiek je v tej politike ?????
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ja by som chcel za prezidentku Noriku Mojsejovú...
Nesranduj, prezident by mal reprezentovať Slovensko a Slovákov.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

buchač Pozri príspevok
Niekomu teraz asi zdvihnem bóny ...

Ak som správne pochopil , nuž mohli by sme mať ...
Dokonca prezidentku ...

Nech si vraví každý , čo len chce ....ale Radičová by bola vhodnou kanditátkou a aj tou prezidentkou .
Podľa mňa bola aj tou dobrou premiérkou , no mala málo času na realizáciu toho , či onoho ...
A dosť ťažko sa pracuje , ak aj vlastní hádžu polená pod nohy ....nie polená , doslova celé neodvetvené stromy...
Asi nie je až taká blbá , keď jej ponúkli miesto na tej univerzite ...

Veď sa pozrime aj do minulosti .....bývalá financministerka ....veď jej ľudia do Brutálnej Brigity nadávali ...
Ibaže Brigitka mala a aj má viac za ušami ako Počiatek , Mikloš a Kažimír dokopy ....
Nie zo srandy ju angažovali do tej banky na vysoký post .........Kažko by tam len liftboya asi robil ...

Ale čo už ???....politika je panské huncúctstvo ....a murár ( česť všetkým murárom ) do parlamentu proste nepatrí ( Ľupták ) ........
akože, ja za gašparoviča nemožem... JA som ho NEVOLIL !!!





Ja som volil Mečiara...
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Ale, však sme si ho my, zvolili! Môžeme mu teda vytýkať chyby, omyly. Či, len sebe, jeden?
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Tweety Pozri príspevok
Nesranduj, prezident by mal reprezentovať Slovensko a Slovákov.
a chceš povedať ,že nereprezentuje? Však je Vaša...,od vás dievčina...
Ona vie aj o DPH, čo a jak a všetko-blbá nieje...
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Stanislav 1975 Pozri príspevok
a chceš povedať ,že nereprezentuje? Však je Vaša...,od vás dievčina...
Ona vie aj o DPH, čo a jak a všetko-blbá nieje...
Post prezidenta je o niečom inom.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela 2 Minutes Ago #30998
Ty si ma nerozumel. Podáva SIS správy ÚS?
Silne pochybujem .....

Aj keď je niekto sudcom , to ešte neznamená , že je oprávnený zoznamovať sa so všetkými prísne tajnými - zvlášť dôležitými informáciami ...
1 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

buchač Pozri príspevok
Silne pochybujem .....

Aj keď je niekto sudcom , to ešte neznamená , že je oprávnený zoznamovať sa so všetkými prísne tajnými - zvlášť dôležitými informáciami ...
to sú v dnešnej dobe aké buchy? nálady v spoločnosti? sýkorky, piťovci? .....
0 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

korela Pozri príspevok
To nemyslíš vážne? To nie je figúrka, ako si mnohí ešte stále myslia. http://sk.wikipedia.org/wiki/Prezide...skej_republiky
Prezident SR je hlavným veliteľom ozbrojených síl SR, Atď. o.i.

Rýchlo sa zabudlo na Bushove výroky, ktorým nikto nerozumel, podliehali kritike po celom svete,

Kto je lepšie informovaný o stave v republike, prezident alebo Ústavný súd?


Pri tejto právomoci si vždy spomeniem na Havla
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať