Zavrieť

Porady

Usporiadat
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

heppy1 Pozri príspevok
pohlavie sa da pekne zistit, mame uz 10 rokov morcata,
ak by ste mali velku klietku alebo velke akvarko, tak sa znesu nejak, inak budu bojovat,
je to tak u nich prirodzene. male morcatka su zlatunke. len potom treba ratat s tym, ze ich treba odstavit samca a samicku, a mat ich zvlast, uz ked bude tehotna, a potom tiez radej,
Chcelo by to definovať pojem "veľký".
Vo veku 4 - 5 týždňov treba rozdeliť aj mláďatá podľa pohlavia, aby samčekovia nenakryli samičky.
1 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
oksana91 oksana91

oksana91 je offline (nepripojený) oksana91

Llívia Pozri príspevok
Ako ste sa rozhodli? Vymeniť alebo nechať?
Rozhodli sme sa nechat si ho.NEjak si zvykaju na seba...sem tam na seba zadrkocu zubami ale inak sa vedia aj pritulit
775770_323001574484148_1949940804_o.jpg  
1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Tak toto som este nepocula.
0 0
oksana91 oksana91

oksana91 je offline (nepripojený) oksana91

Ked sme kupovali prve predavacka nam povedala ze je to samicka...tak sme jej chceli teraz zaobstarat samceka... a ked sme ho priniesli domov zistili sme ze obidve zvieratka su samceky...
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

to su zajace, ci skreckovia?
0 0
oksana91 oksana91

oksana91 je offline (nepripojený) oksana91

Morcata
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Myslim, ze zto sa pri malickych mladatkach ani neda rozoznat. Ale lubit mozete aj 2 chlapcov,. nie?
0 0
KoxXxo KoxXxo

KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

Aj oni sa možno ľúbia..
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

oksana91 Pozri príspevok
Da sa vymenit zvieratko kupovane v obchode? z dovodu nevyhovujuceho pohlavia?
Rieš to ako reklamáciu - nedostala si taký tovar, aký si chcel.

oksana91 Pozri príspevok
Ked sme kupovali prve predavacka nam povedala ze je to samicka...tak sme jej chceli teraz zaobstarat samceka... a ked sme ho priniesli domov zistili sme ze obidve zvieratka su samceky...
Ty ich chceš množiť?
Pri kúpe samičky máš "šancu", že si domov donesieš napr. 5 v 1- samička môže byť nakrytá. Obchody sa moc nepiplú s tým, aby boli zvieratá oddelené minimálne podľa pohlavia (čo v "tvojom" obchode je aj tak jedno, keďže pohlavie zvierat aj tak nevedia rozlíšiť). A ako bonus naviac si môžeš doniesť ešte nejakú chorobu, ktorou sa môže nakaziť aj samček.
0 0
oksana91 oksana91

oksana91 je offline (nepripojený) oksana91

KoxXxo Pozri príspevok
Aj oni sa možno ľúbia..
podla toho ako sa vcera vecer spravali tak sa nelubia... a my sme chceli mat mlade...
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

oksana91 Pozri príspevok
podla toho ako sa vcera vecer spravali tak sa nelubia... a my sme chceli mat mlade...
A potom čo? Šup-šup do chováku a je jedno, čo s nimi bude?!
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
oksana91 Pozri príspevok
podla toho ako sa vcera vecer spravali tak sa nelubia... a my sme chceli mat mlade...
....tak šup - šup do postielky ......a správajte sa tak , ako sa patrí - ľúbte sa ....
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..vy ste chceli mať mladé?..prosím teba, kolko stojí také morča?..máš dvoch samčekov, tak im sprav dve haciendy a dokúp dve samičky-ale overené, certifikované samičky a máš komplet dedinu...myslím obrazne,predsa ak predavač nevidel pohlavie, kde je zaručená 100%úspešnosť pri ďalšom nákupe!...
0 0
heppy1 heppy1

heppy1 je offline (nepripojený) heppy1

pohlavie sa da pekne zistit, mame uz 10 rokov morcata,
ak by ste mali velku klietku alebo velke akvarko, tak sa znesu nejak, inak budu bojovat,
je to tak u nich prirodzene. male morcatka su zlatunke. len potom treba ratat s tym, ze ich treba odstavit samca a samicku, a mat ich zvlast, uz ked bude tehotna, a potom tiez radej,
0 0
oksana91 oksana91

oksana91 je offline (nepripojený) oksana91

Mam 2-izbovy byt dva pariky by sa mi tam nezmestili (aj s rodinkami... )
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

oksana91 Pozri príspevok
Mam 2-izbovy byt dva pariky by sa mi tam nezmestili (aj s rodinkami... )
Mláďatá sa zmestia?
0 0
oksana91 oksana91

oksana91 je offline (nepripojený) oksana91

heppy1 Pozri príspevok
pohlavie sa da pekne zistit, mame uz 10 rokov morcata,
ak by ste mali velku klietku alebo velke akvarko, tak sa znesu nejak, inak budu bojovat,
je to tak u nich prirodzene. male morcatka su zlatunke. len potom treba ratat s tym, ze ich treba odstavit samca a samicku, a mat ich zvlast, uz ked bude tehotna, a potom tiez radej,
A ked budem mat dvoch samcekov v jednej klietke,budu medzi nimi nejake rozpory,lebo vcera si ten starsi branil svoje teritorium... Ja bysom si ho nechala,nevadi mi ze budem mat 2 samcekov,len sa bojim ze sa pobiju alebo si budu stale robit zle...
0 0
oksana91 oksana91

oksana91 je offline (nepripojený) oksana91

mladata jedneho parika este hej,ale druhu taku velku klietku uz nemam kde dat...
0 0
viktorviktor viktorviktor

viktorviktor je offline (nepripojený) viktorviktor

tiež som bol meniť, predavač odmietol s tým, že morča môže byť choré a nakazí ostatné, ale keď som ponúkol, že mu ho nechám zadarmo , tak ho zobral a nejaké mince mi dal
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

oksana91 Pozri príspevok
Da sa vymenit zvieratko kupovane v obchode? z dovodu nevyhovujuceho pohlavia?
V zákone o ochrane spotrebiteľa som našla (asi to patrí skôr do tohto "chlievika" ako pod reklamácie):

§ 5 Zákaz klamania spotrebiteľa
(1) Výrobca, predávajúci, dovozca alebo dodávateľ nesmú klamať spotrebiteľa, najmä uvádzať nepravdivé, nedoložené, neúplné, nepresné, nejasné alebo dvojzmyselné údaje alebo zamlčať údaje o vlastnostiach výrobku alebo služby alebo o nákupných podmienkach.

Oklamaná si bola. Keby sa v obchde bránili, treba ich informovať, že podáš podnet na prešetrenie na Slovenskú obchodnú inšpekciu (teda ak ešte stále chceš morčíka vrátiť).
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať