Zavrieť

Porady

Niekto od Dunajskej Stredy?

Dobrý deň,
Chcem sa spýtať ak je tu niekto z tých končín, asi predvlani sme boli vo Veľkom Mederi, niekde nad Dunajskou Stredou boli pri ceste také pekné myslím že drevené stánky - obchodíky kde predávali rôzne domáce produkty, zeleninu, mäsové výrobky atď. Ja som tam vtedy kúpil aj trochu zemiakov na sadenie a veľmi pekne mi zarodili. Tiež super klobásky , mali tam viac vecí. Neviete mi poradiť kde to mohlo byť? Myslím že smer na Galantu. A ako tam býva otvorené? Neviem či sme tam boli cez týždeň alebo cez víkend.
Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    marleau je teraz online marleau

    marleau
    Ak to bolo v smere od Dunajskej Stredy do Veľkého Medera,tak to bolo asi v Dolnom Štáli po ľavej strane vedľa hlavnej cesty.
    Ak to bolo v smere od Veľkého Medera do Galanty,tak to boli asi Trstice.
    Tiež som tam pár krát čo-to kúpil.
    Je to Dolný Štál, medzi Veľkým Mederom a Dunajskou Stredou

    AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

    Som, kto som... AlaNR
    Tak toto by aj mňa zaujímalo. Jednu takú dedinku si tiež pamätám, s drevenými stánkami resp. obchodíkmi. My sme tam cestou z Maďarska kupovali ovocie a kvety...
    Ale len podľa mapy si to neviem vybaviť... Akurát viem, že sme vtedy išli aj cez Meder...

    deane7 je offline (nepripojený) deane7

    deane7
    Ano, keď si to priblížim na google mape a dám si earth tak to bude ono. Neviem prečo som si myslel že to bolo až za Dunajskou. Teda po ceste od Medera, kupovali sme na spiatočnej ceste.
    Barbara tam sú stále

    Niekto od Dunajskej Stredy?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.