Zavrieť

Porady

Nemôžem sa prihlásiť na Facebook

Dobrý večer prajem,

nemôže mi niekto pomôcť. Už druhý deň mi nefunguje FB v mojom počítači. Je možné, že mám vírus? Skúšala som už reštartovať PC, preinštalovať všetky prehliače, obnoviť PC, preinštalovať antivírus no proste všetko čo sa len dá. Nemám problém so žiadnou stránkou jedine FB nie a nie načítať. Akonáhle sa o to pokúsim len to načítava a načítava a nakoniec vypíše chybovú hlášku: Chyba 103 (net::ERR_CONNECTION_ABORTED): Neznáma chyba.

Veľmi pekne ďakujem za akúkoľvek radu
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    buchač 100 bodov ........
    misoft Antivírus s tým nemá nič spoločné.

    wagner je offline (nepripojený) wagner

    wagner
    Nikky12 Pozri príspevok
    mám ale už som ho aj odinštalovala a nainštalovala AVG a aj tak nič
    Určite Ti zmizol ten avast z PC? Pohľadaj poriadne, lebo niekdy je problém sa ho zbaviť. Kedysi som ho mala aj ja, tiež som ho akože odinštalovala, ale v skutočnosti sa držal v PC ako kliešť. Až som musela dať preinštalovať PC, aby som sa ho zbavila. Odvtedy nechcem o avaste ani počuť.

    Nikky12 je offline (nepripojený) Nikky12

    Nikky12
    a ten ti robil podobné problémy ako mne??? nemôže to byť aj vírusom? počula som, že aj vírus prenášajúci sa cez FB môže spôsobiť takéto problémy..

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Stiahni si z netu CCleaner-je aj v cestine a daj precistit registre.Malo by to pomoct vymazat aj zbytky odinstalovanych programov.
    Vlado40 Aj v SK

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft

    Neotvárala si náhodou vo FB nejaký odkaz, nejakú multimediálnu blbosť a nechcelo niečo dodať.... do PC, do prehliadača?? Ak áno, skončila si s FB. Tvoj účet je v takomto prípade v .......
    Nikky12 Nie každý sa ma pýta to isté ale cez mobil mi FB ide normálne a tiež cez kábel alebo keď sa pripojím niekde inde. S účtom problém nieje, ide o to, že môj router nepovolí spustenie tejto strány... a tiež som nedostala žiadnu pochybnú správu ani nič podobné

    Nikky12 je offline (nepripojený) Nikky12

    Nikky12
    Ahojte, prišla som na to, že je to problém s routrom, pretože ak ho odpojím a pripojím sa len cez kábel všetko funguje ako má. Ako teda môžem odstrániť problém s tým, že mi router blokuje FB stránku? Stretol sa s tým už niekto???

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.