Zavrieť

Porady

Auto pre veľkú rodinu

Vedeli by ste mi poradiť autá, ktoré sú najmenej pre 6 osôb? Čím väčší výber, tým lepšie.
Chceme chodiť na výlety všetci šiesti, veď aj dieťa potrebuje celé sedadlo, keď je v sedačke.
Ďakujem!
Usporiadat
bubkoch bubkoch

bubkoch je offline (nepripojený) bubkoch

drozdm Pozri príspevok
no ano je to ok volba aj s ohladom na to že je ich vela a teda aj nahradne diely su dostupne.. no nie su to jedine dobre auta..na to netreba zabudať
tak ano, na nemecke auta potrebujes mat dobru dostupnost nahradnych dielov ... na skutocne dobre auta ND nepotrebujes ...
btw: co je to za demagogia s tou dostupnostou ? dnes predsa kazda automobilka ma zabezpeceny servis a ND ... ja si vozim 15r prdel v korejcoch a nikdy som ziaden problem s ND nemal ... no je pravda, ze za tych 15 rokov som potreboval len brzdve dosticky, tlmice a vyfuk
0 0
Ice dive Ice dive

Ice dive je offline (nepripojený) Ice dive

vedel by nietko definovať "dostupnosť" náhradných dielov? nakoľko žiaden servis nedrží žiadne diely na sklade - všetko každý jeden objednáva resp. nakupuje repliky v ELITE, AUTOKELLY a pod...t.j. ak je nutný nejakú diel, tak v autorizovanom servise ho máte tak do cca 24 hodín od objednania... síce cena dielu ľudová nebude, ale ak chcete lacnejšie dá sa zohnať na internete... ale zas to trvá nejaký ten čas...

časy kedy sa diely dali dobre a lacno zohnať na vrakoviskách sú už dávno preč, jednak je všetko už dávno prebraté ešte skôr ako tam auto dorazí, a druhak ceny už sú porovnateľné s bežným predajcom replikovaných dielov...
0 0
drozdm drozdm

drozdm je offline (nepripojený) drozdm

bubkoch Pozri príspevok
tak ano, na nemecke auta potrebujes mat dobru dostupnost nahradnych dielov ... na skutocne dobre auta ND nepotrebujes ...
btw: co je to za demagogia s tou dostupnostou ? dnes predsa kazda automobilka ma zabezpeceny servis a ND ... ja si vozim 15r prdel v korejcoch a nikdy som ziaden problem s ND nemal ... no je pravda, ze za tych 15 rokov som potreboval len brzdve dosticky, tlmice a vyfuk
ja niesom na nemecke auta ..mal som už 4 auta a ni jedno nemecke.. len som poznamenal že tie scharany a spol su v pohode auta a pozeral som na vrakoviska a bazare ,, da sa toho zohnať dosť..ale ked sa zamyslim ,, vlastne maš pravdu tie diely sa daju zohnať na všetko dnes,, to je fakt .. korejci su fajn ,, tie auta sa mi celkom pozdavaju
0 0
drozdm drozdm

drozdm je offline (nepripojený) drozdm

Ice dive Pozri príspevok
vedel by nietko definovať "dostupnosť" náhradných dielov? nakoľko žiaden servis nedrží žiadne diely na sklade - všetko každý jeden objednáva resp. nakupuje repliky v ELITE, AUTOKELLY a pod...t.j. ak je nutný nejakú diel, tak v autorizovanom servise ho máte tak do cca 24 hodín od objednania... síce cena dielu ľudová nebude, ale ak chcete lacnejšie dá sa zohnať na internete... ale zas to trvá nejaký ten čas...

časy kedy sa diely dali dobre a lacno zohnať na vrakoviskách sú už dávno preč, jednak je všetko už dávno prebraté ešte skôr ako tam auto dorazí, a druhak ceny už sú porovnateľné s bežným predajcom replikovaných dielov...
ano je to tak,, som si ani neuvedomil .. tie diely su na objednavky,, švagrina potrebovala zadne okno na forda a nikde to nemalli ,, ani ford. a tak objednali. dodavka 2 tyždne.. na druhej strane som pozrel polsku stranku s použitymy dielmy a mali tam za tu istu cenu nielen okno ale cele zadne dvere na forda a dodaju to do 2 tyždnou ..
0 0
Ice dive Ice dive

Ice dive je offline (nepripojený) Ice dive

drozdm Pozri príspevok
ano je to tak,, som si ani neuvedomil .. tie diely su na objednavky,, švagrina potrebovala zadne okno na forda a nikde to nemalli ,, ani ford. a tak objednali. dodavka 2 tyždne.. na druhej strane som pozrel polsku stranku s použitymy dielmy a mali tam za tu istu cenu nielen okno ale cele zadne dvere na forda a dodaju to do 2 tyždnou ..
no čo sa aut týka, tak poliaci sú iní "odborníci" tí aj z kopy šrotu urobia nikdy nebúrané auto, s 20 000 km po babičke čo s ním do kostola chodila
ale to je asi ako so všetkým odtiaľ...
0 1
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Poliakom daj pokoj , nesiahame im ani po členky.
Naposledy upravil pivko : 10.02.13 at 19:57
0 0
lapejko lapejko

lapejko je offline (nepripojený) lapejko

živnostník remeselník
mám toyotu Avensis Verso, má sedem miest, prevádzkujem ju šiesty rok ako r.v. 2002, trochu menšia ako Sharan, podvozok po rozbitom východe zatiaľ neriešený, volkswagen by už mal tretiu hliníkovú nápravu...
0 0
Ice dive Ice dive

Ice dive je offline (nepripojený) Ice dive

pivko Pozri príspevok
Poliakom daj pokoj , nesiahame im ani po členky.
no to máš pravdu, u nás sa ešte nejaká cestárska sol, alebo jed na potkany v potravinách ešte neprevalili...
0 0
xtriadax xtriadax

xtriadax je offline (nepripojený) xtriadax

Indeed Pozri príspevok
A Citroen berlingo vychádza sice najlacnejšie, ale ruku na srdce : kto by chcel také auto ??
Momentálne mam nové berlingo necelý rok. Nemám síce 7 miestne ale sedel som na tých sedačkách v treťom rade. Používam ho ako rodinné auto na výlety a dosť často v ňom vozím tovar. Som s ním max spokojný. Mám rád reči typu kto by to chcel, francúza by som nekúpil ... .Mal som pred tým aj partnera. Ani s jedným som nemal problém. Pravidelný servis a zatiaľ žiadna porucha. Ale budem hodnotiť až keď ho budem mať nejakých 5 rokov a auto bude mať niečo najazdené.
Pre porovnanie kamarát má 7 miestny vw touran. Tretí rad sedadiel sa mi zdal u berlinga pohodlnejší. On bol už tri krát v servise pre poruchu motora. Momentálne po tej poslednej oprave mu zle štartuje.
Nepotrpím si na škodovku, vw alebo nemca ako im niekto hovorí. Hlavne preto že sa mi zdajú zbytočne drahé a čo majú kamaráti tieto značky tak investujú viac do servisu ako sa o týchto "kvalitných" rozpráva .
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Vieš, niekto musí aj platiť prostitútky pre TOP manažérov VW...
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Berlingo je auto pre dealera nie pre rodinu , pre boha......neviem si predstaviť napr. cestu KE - Makarska v Berlingu , no ty koňos.....
0 0
xtriadax xtriadax

xtriadax je offline (nepripojený) xtriadax

pivko Pozri príspevok
Berlingo je auto pre dealera nie pre rodinu , pre boha......neviem si predstaviť napr. cestu KE - Makarska v Berlingu , no ty koňos.....
sedel si vôbec v novom berlingu? asi nie keď niečo také napíšeš. Ale samozrejme vw je pre teba asi in
0 0
drozdm drozdm

drozdm je offline (nepripojený) drozdm

pivko Pozri príspevok
Berlingo je auto pre dealera nie pre rodinu , pre boha......neviem si predstaviť napr. cestu KE - Makarska v Berlingu , no ty koňos.....
ja uvažujem o novom berlingu a to z viacerych dôvodov.. prvy je priestor ktory pri troch detoch potrebujem.. a druhy je invalidny kočik resp. vozik .. ak si vezmem do uvahy posuvne dvere vyžši posed a dobru cenu ..vychadza mi to ako dobra volba.. jasne že to nieje dizajnovo idealne rodinne auto ale na to ja z vysoka môžem.. je to skvely kompromis za prijatelnu cenu
0 0
xtriadax xtriadax

xtriadax je offline (nepripojený) xtriadax

drozdm Pozri príspevok
ja uvažujem o novom berlingu a to z viacerych dôvodov.. prvy je priestor ktory pri troch detoch potrebujem.. a druhy je invalidny kočik resp. vozik .. ak si vezmem do uvahy posuvne dvere vyžši posed a dobru cenu ..vychadza mi to ako dobra volba.. jasne že to nieje dizajnovo idealne rodinne auto ale na to ja z vysoka môžem.. je to skvely kompromis za prijatelnu cenu
kupoval som ho asi pred pol rokom. Myslím že pre tvoje potreby ideálne. Ja som s ním maximálne spokojný
0 0
Sliedič Sliedič

Sliedič je offline (nepripojený) Sliedič

Neviem, či to tu niekto už poradil, ale čo tak Chrysler Grand Voyager? Je to obrovské auto a aj v plnom obsadení (3 rady sedadiel, 7 ľudí) máš veľký batožinový priestor, viď: http://img.auto.cz/auto/base/2008-15...9cd5a54bb2.jpg

http://www.auto.cz/chrysler-grand-voyager-2-8-crd-1753

Ojazdené 4-5 ročné sa dajú kúpiť okolo 15.000 eur.
0 0
drozdm drozdm

drozdm je offline (nepripojený) drozdm

Sliedič Pozri príspevok
Neviem, či to tu niekto už poradil, ale čo tak Chrysler Grand Voyager? Je to obrovské auto a aj v plnom obsadení (3 rady sedadiel, 7 ľudí) máš veľký batožinový priestor, viď: http://img.auto.cz/auto/base/2008-15...9cd5a54bb2.jpg

http://www.auto.cz/chrysler-grand-voyager-2-8-crd-1753

Ojazdené 4-5 ročné sa dajú kúpiť okolo 15.000 eur.
spominal so ho je to skvele vozidlo
0 0
curiosus curiosus

curiosus je offline (nepripojený) curiosus

Niečo riešia aj tu, ďalšie veci a odkazy sú tam v diskusii:

http://auto.idnes.cz/detska-autoseda...3_automoto_fdv

Ďakujem za získané poznatky, neviem už iba termín (?)nákupu.
0 0
KristínkaDK KristínkaDK

KristínkaDK je offline (nepripojený) KristínkaDK

Chrysler Grand Voyager máme a vezieme sa celá rodina úplne v pohodičke
0 0
peter129 peter129

peter129 je offline (nepripojený) peter129

a čo tak mazda MPV ma niekto skusenosti?
0 0
robertkozich robertkozich

robertkozich je offline (nepripojený) robertkozich

curiosus Pozri príspevok
Vedeli by ste mi poradiť autá, ktoré sú najmenej pre 6 osôb? Čím väčší výber, tým lepšie.
Chceme chodiť na výlety všetci šiesti, veď aj dieťa potrebuje celé sedadlo, keď je v sedačke.
Ďakujem!
Nissan N200 Evalia.... mne sa velmi paci...maju renault motor 1.5dci 6st. prevodovka 7miest..a su dost v slusnej vybave a hlavne cene....ja mam predchodcu nissan Serena....je to moje oblubene auto na vylety k vode k dunaju...
Naposledy upravil robertkozich : 22.03.13 at 19:07
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať