Zavrieť

Porady

platba za vymenu vyťahu, ktorý nikdy nepoužívam

Cítim sa diskriminovaný v paneláku, keď za moje peniaze, ktoré platím do fondu oprav sa má urobiť výmena výťahu a ja ten výťah nikdy nepoužívam, lebo bývam na prízemí. Ten zákon musel vymyslieť človek v hlbokej totalite, ktorý býva niekde na pod strechou a je závislý na výťahu. Ako je to inde vo svete?
Usporiadat
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Vitacit Pozri príspevok
a kde sa v ústave píše že moji rodiča majú platiť za byť skoro 500e mesačne z toho cca 370e za správu a to len preto lebo jeden debil si vo vchode prenajíma byty a chcel aby spoločné priestory ako aj celý bytový dom podľa jeho predstáv a aby mohol prenajímať za čo najvyššiu cenu. Ale keď tu platí don Corleone demokracia tak vezmem železnú tyč a tomu *****ovi dolámem všetky kosti za také svinstvo ktoré mu tento pseudodemokratický zákon umožnil!!!
500 € mesačne, s toho 370 € za správu. Tak to nie je silná káva, to je svinstvo, ako píšeš, ak dobré píšeš?

Ja v roku 2011 mesačný predpis 83,45 €. Ročný 1 001,40 €. Tam v tom dome, rodičia 6 000 €??? Poplatok za správu, mesačný 5,60 €, ročný 67,20 €.

A koľko je v tom dome bytov, koľko ich vlastní don Corleone?

Ak brali úver, tak museli súhlasiť až dve tretiny vlastníkov.
0 0
Vitacit Vitacit

Vitacit je offline (nepripojený) Vitacit

Dneska k rodičom nejdem ale najbližšie keď budem ti to vyfotografujem. Osoba ktorá sa obohacuje vlastní všetky jednoizbové byty vo vchode od prízemia po siedme poschodie. To ako k nim prišiel riešiť nebudem lebo mám pocit že nie všetky získal v súlade so zákonom aspoň tým mečiarovým zákonom. Vo vchode sa nachádza 24 bytov s toho niektoré sú na predaj majitelia nehlasujú je im to jedno. 1/3 sú prenajaté (jeden vlastník jeden hlas). Zvyšok ako moji rodičia nemajú o týchto veciach prehľad a aj keď nesúhlasia tak platia. Navyše podľa toho čo mi povedal otec väčšina vlastníkov z tej 2/3 což boli vlastníci dvojizbákov a ako sa modernizovalo byty sa predávali alebo vymieňali.
0 0
Meichan Meichan

Meichan je offline (nepripojený) Meichan

Takýto istý problém máme aj v našom baráku, "prízemáci" nechcú dať peniaze na strechu, "tí, na poschodí" nechcú dať peniaze na pivničné priestory, nikto nechce nový výťah, i keď sa v ňom už každý druhý zasekol, nikto nechce dať zatepliť barák, i keď všetky okolité baráky už sú a je v ňom zima, a o schránkach z vonka ani nehovorím, ale nadávajú, že sa im cudzí ludie prechádzajú po chodbách paneláku, keď každého púšťajú, plastové okná sa spravili, ale to boli nadávky. DĚS
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

A hovoria tomu, náš spoločný bytový dom, domov?
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať