Zavrieť

Porady

Srandičky II.

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Niekto vyklikal No I. ... nuž pokračovanie ???




Téma je uzavretá.
Valcake Valcake

Valcake je offline (nepripojený) Valcake

2 0
Valcake Valcake

Valcake je offline (nepripojený) Valcake

Muž sa večer postaví pred ženu a začne ukazovať svalstvo. „Osemdesiat kilo dynamitu máš pred sebou, drahá“ Žena sa pousmeje: „Čo z toho, keď zápalná šnúra má 5 cm ? “

Najproduktívnejší pracovník? Predsa kominár. Urobí za deň dvadsať čísel, potom hodí gule cez rameno a ešte si nesie štetku domov

Ženy sú ako počítačový vírus… oni vstúpia do vášho života… prehľadávajú vaše vrecká…preskúmajú zostatok…potom vás ovládnu… a keď sa stanete starou verziou vymažú vás..
6 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

5 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Jednohubky pre náročné návštevy.....
3 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
PÁNOVÉ BACHA...
...přečtěte si vyprávění o statečnosti ženy s malým revolverem.
Byla to Beretta Jetfire!

"Šla jsem se svým manželem, se kterým jsem v rozvodovém řízení, po břehu kanálu na okraji města Fort Lauderdale (oblast známá výskytem aligátorů) a diskutovali jsme otázky majetkového vyrovnání.
Najednou z kalné vody vyběhl 5 metrový aligátor a řítil se na nás se široce rozevřenou tlamou s ostrými zuby. Musela to být samice, která zde měla své hnízdo s vejci.
Kdybych s sebou neměla svou malou pistoli značky ráže 6,35 mm, už bych zde nebyla. Stačil ale jeden výstřel do kolena mého exmanžela… Aligátor se ho zmocnil a odtáhl ho z cesty do vody. Mohla jsem zrychlenou chůzí odejít.
Musím říci, že je to skutečně výborná zbraň. Zachránila mne, a když k tomu připočtu i ušetřené výlohy za soud a rozvodového advokáta, nemohu jí dostatečně blahořečit."
1 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Tak toto mohlo napadnúť jedine chlapovi.
http://www.topky.sk/cl/13/1465409/VI...-nim-vyviedol-
4 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

4 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

5 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

Tento rok je móda perleťové vajíčka, zlaté už nebudú, tie nosnice sme predali
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

No a na budúci rok:
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

České čokoládovny po veľkom prísune materiálu uvádzajú nový výrobok:
bananokokain2.png  
8 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
misoft
České čokoládovny po veľkom prísune materiálu uvádzajú nový výrobok:
Pekné,že lidl má kolumbijský týždeň a ani letáky nedali marcipán si mám kúpiť
2 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
Kosmodisk - dedinská verzia
cosmodisk.jpg  
10 0
Valcake Valcake

Valcake je offline (nepripojený) Valcake

iphone 10.jpg  
4 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

IMG-20150404-WA0002.jpg  
4 0
Anika61 Anika61

Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

Som
11075275_894145830631992_87239534545843324_n.jpg  
4 0
MisS_KafenQa MisS_KafenQa

MisS_KafenQa je offline (nepripojený) MisS_KafenQa

som aj "naničmama" ...viac
Príde žena do obchodu s klobúkmi. Povie predavačovi: "Rada by som si u vás kúpila klobúk."
Predavač sa jej ochotne spytuje: "Čo konkrétne mate na mysli madam?"
Žena odpovedá: "Konkrétne mám na mysli jebačku, ale teraz by som si chcela kúpiť klobúk."
(vtip je z knihy "Sila ženy" od Louise L.Hay)
0 0
MisS_KafenQa MisS_KafenQa

MisS_KafenQa je offline (nepripojený) MisS_KafenQa

som aj "naničmama" ...viac
Chirurgovia sa dohadujú, kto sú najlepší pacienti v operačných sálach.
1. chirurg hovorí:
"Mne sa páči operovať účtovníkov, pretože keď ich otvoríš, všetko vo vnútri je zoradené podľa čísel".
2. odpovedá:
"Áno, ale elektrikári sú lepší, pretože všetky orgány sú označené farbami, takže sa nepomýliš".
3. dodáva:
"Nie, najlepší sú knihovníci, pretože vo vnútri majú všetko zoradené podľa abecedy".
4. hovorí:
"Nie sú ale ako mechanici, tí si už so sebou prinesú náhradné dielce, ktoré je treba použiť".
5. im na záver hovorí:
"Ľutujem, že vám všetkým musím odporovať. Najlepší pacienti na svete , ktorých môžete operovať sú politici. Tí hajzli nemajú srdce, nemajú žalúdok, nemajú gule a navyše ich riť a mozog sú úplne navzájom zameniteľné".
1 0
MisS_KafenQa MisS_KafenQa

MisS_KafenQa je offline (nepripojený) MisS_KafenQa

som aj "naničmama" ...viac
Prosby podľa znamenia:
BARAN: „Drahý Bože! Daj nech som trpezlivý a to HNEĎ!“

BÝK: „Drahý Bože, daj nech viem prijať zmenu, len ešte trochu počkaj.“

BLÍŽENCI: „Ty, Bože… (či si žena?)…Kto vlastne si?…Alebo čo si?…..A kde si?…..Koľko vás tam je? Neviem si ťa vôbec predstaviť!”

RAK: „Drahý Otče, viem, že by som na tebe nemal tak visieť, ale si tým jediným, s čím môžem v živote počítať

LEV: “Čau, brácho! Stavím sa, že si riadne hrdý, že môžem byť tvojim synom !“

PANNA: „Drahý Bože, urob prosím tento svet lepším, ale nepokašli to tak ako minule“

VÁHY: „Drahý Bože, viem, že by som sa mal rozhodovať sám, ale, čo si o tom myslíš TY ?“

ŠKORPIÓN: “Drahý Bože, pomôž mi odpúšťať svojim nepriateľom, aj keď si to tí hajzli vôbec nezaslúžia!!!“

STRELEC: Och, všemohúci Bože, vševedúci, všemilujúci, všadeprítomný, nesmrteľný Bože. Ak ťa o niečo požiadam raz, požiadam ťa aj tisíckrat....ale veď pomôž mi prestať preháňať.....

KOROŽEC: „Drahý Otče, chcel som sa pomodliť, ale myslím, že si musím veci poriešiť sám. Aj tak vďaka.“

VODNÁR: „Ahoj Bože! Niektorí tvrdia, že vraj si muž. A niektorí zas, že si žena. Ale ja si myslím, že všetci sme bohovia. Tak, načo sa mám modliť? Spravme si radšej žúrku!

RYBY: „Nebeský Otče, ja pijúc tento posledný dúšok Whiskey, ktorá vyplavuje bolesť a smútku zbytky, nech opojnosť moja súc ti, slúži k sláve a ku cti.“
2 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

...
11073540_1097855853561658_6198687066512195752_o.jpg  
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať