Zavrieť

Porady

Srandičky II.

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Niekto vyklikal No I. ... nuž pokračovanie ???




Téma je uzavretá.
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Hlavne za auto... :-)
0 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

7 0
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

Sudca hovorí obžalovanému:
- Takže pán obžalovaný, pre nedostatok dôkazov vás zbavujem obvinenia za spreneveru firemných peňazí.
- Ďakujem pán sudca, takže si ich môžem akože teraz nechať?
5 0
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

8 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

...
IMG_20170827_212021.jpg  
IMG_20170903_095030.jpg  
IMG_20170827_211724.jpg  
1/1
7 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft


pretože bolo
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

3 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

- "Milačku zrobime sebe šumni predulženi vikend?"
- "Heeeej možeme."
- Ta serus v pondzelek."
2 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Prezidentští kandidáti Clintonová a Trump přijdou do pekárny. Hillary ukradne tři rohlíky, strčí si je do kapsy a říká Donaldovi: "Vidíš, jak jsem chytrá? Mám to, co chci, pekař nic neviděl a já ani nemusím lhát. Já vyhraju volby!!!"
Donald odpovídá: "Krádež a klam, typická nepoctivost, jakou předvádíš Americe stále. Ale já ti ukáži čestný způsob, jak se dostat ke stejnému výsledku."
Pak požádá majitele pekárny o rohlík se slovy, že mu ukáže kouzlo. Sní jej, a požádá o další a další. Když sní třetí rohlík a pekař se začne zajímat, v čem spočívá to kouzlo, tak Donald říká: "Podívej se Hillary do kapsy..."
2 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

11 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

10 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

7 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

.
IMG_20170904_135800.jpg  
5 0
vlado 33 vlado 33

vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

.
18319295_10154759639941429_4511655945406897252_o.jpg  
4 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft





Leto, budeš mi veľmi chýbať.....




A toto nie je vhodné pre Lui
2 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

1 1
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
odkaz.jpg  
5 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
1609813_780046785343292_159838375_n.jpg  
6 2
vlado 33 vlado 33

vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

Dobrý plat....
333.JPG  
4 1
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

..nevládzééééém

Prekvapím babku v kuchyni až ju mykne. A babka natešene mi odkrojí dva cheesecakes. V tom sa postaví a ide mi k tomu spraviť aj kakao. Zo skrinky vytiahne fialový „mixérik“ aby mi nesquik pekne vymiešala.
[ JA ]: no musím ta pochváliť, super šlahajdu si spravila, takú jemnučkú napenenú... a to čo máš v ruke to fialové, si si kúpila NESQUIK a tam bol ten mixík na šlahanie?
[ BABKA ]: áále de, išla som ti ven za Irenku, a toto som našla pri parku pod lavičku... reku hodím to psovi jak kostičku nech sa hrá ale ono mi to začalo v rukách vrndžať, ani som to nevedela vypnúť tak som s tým doma búchala po stole až som to voláko len vypala. Asi si to nejaké decko zabudlo – bárzčo tí rodiči detom nakúpa v tom DRAČIKOVI !!!
[ JA ]:ukáž to sem? Ved to je vibrátor baba !!!!!!! Ty mi šlaháš kakao s vibrátorom!!!!!!!
[ BABKA ]: a keby si videl ako kvalitne a rýchlo som s tým vyšlahala šlahačku na cheescake, lepší jak moj mixér čo mi tvoja mama kúpila. Len keby sa to tak prudko netrepalo !
[ JA ]: ( začnem vyplúvat z huby cheescake )
[ BABKA ]: čo to vyplúvaš? Nebodaj ti nechutí, huba ti sfajnovela? Vyvádzaš tu jak keby som tu fialovú blbosť z volákej chachary vytiahla... Však to je obyčajný mixér, aha! Bzzz, bzzz, - aj som ho umyla, lebo bol mastný !
[ JA ]: ale ved to je vytiahnuté z chachary!!!!!!!
[ BABKA ]: povedz mi ktorý normálny človek by si dával mixér do chachary! To si akože dotyčná osoba chcela ščanku napeniť?
[ JA ]: bože moooooj, daj mi silu... Musím povedat mame nech ti to vyhodí
[ BABKA ]: takúto dobrú vec? šak to ani v obchode neni bežne dostat! Zajtra s tým spravím Ernestovi (96r) palacinky so šlahačkou bzzz bzzz
[ JA ]: prestan mi s tým pizúkať za ušami !!!!
[ BABKA ]: bzz bzz bzzzzzzzzzzzzz bz bz
Naposledy upravil evuš : 05.09.17 at 08:03
6 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať