Zavrieť

Porady

Srandičky II.

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Niekto vyklikal No I. ... nuž pokračovanie ???




Téma je uzavretá.
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
[QUOTE="misoft"]Ale je ešte iná možnosť: klik PTM na obrázok a Kopírovať adresu obrázka. Potom stačí v príspevku sem vložiť zo schránky Ctrl+V tú adresu s požitím TAGu [ img] a [/ img] (bez medzier):

Tak prvú vetu som zvládla...A potom mi porada napísala,že krátky príspevok.Uff,nechajme to;vďaka a dobrú chuť k obedu,Dušan.
0 0
erik555 erik555

erik555 je offline (nepripojený) erik555

Peggynka
Tak prvú vetu som zvládla...A potom mi porada napísala,že krátky príspevok.Uff,nechajme to;vďaka a dobrú chuť k obedu,Dušan.
tak napis skor nejaky text alebo daj aspon smajlika a potom prilohu s obrazkom
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

erik555

tak napis skor nejaky text alebo daj aspon smajlika a potom prilohu s obrazkom
....stačí aj bodka....
1 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

[QUOTE="Peggynka"]
misoft
Ale je ešte iná možnosť: klik PTM na obrázok a Kopírovať adresu obrázka. Potom stačí v príspevku sem vložiť zo schránky Ctrl+V tú adresu s požitím TAGu [ img] a [/ img] (bez medzier):

Tak prvú vetu som zvládla...A potom mi porada napísala,že krátky príspevok.Uff,nechajme to;vďaka a dobrú chuť k obedu,Dušan.
Pegynka, to je trochu zložité ako radí misoft.Ťukni nie na kopírovať adresu obrázka, ale kopírovať obrázok a dáš ho tam hneď, iba stlačení vložiť. Ale jeden znak najprv musí byť.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

3 0
erik555 erik555

erik555 je offline (nepripojený) erik555

Srandovala k Poseidonovi...Poseidon si potom s nou zasrandoval

2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

erik555
Srandovala k Poseidonovi...Poseidon si potom s nou zasrandoval

Čo na to povedať? Dlhé vlasy - krátky rozum......
3 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
Byli dva bratři, jeden byl partyzán a druhý sloužil u SS. Skončila válka a oba bratři nastoupili jako soustružníci v ČKD. Za 10 let bratr partyzán stále stojí u svého soustruhu, bratr od SS je mistrem. Za dalších 10 let bratr partyzán stojí u soustruhu, bratr od SS je vedoucím provozu. Za dalších 10 let bratr partyzán stále u soustruhu, bratr od SS je ředitelem ČKD. Slaví se 40. výročí SNP a bratr partyzán, který je stále soustružníkem v ČKD, i bratr od SS, který je ministrem průmyslu, jsou pozváni na slavnost k tomuto výročí. Sejdou se u skleničky a bratr partyzán se ptá:
"Jak je možný, že já, s mou minulostí, pořád stojím u toho blbýho soustruhu, a ty s tvou minulostí jsi ministr?"
Bratr od SS odpoví:
"Víš, celej vtip je v kádrovejch materiálech. Já měl bratra partyzána, ale ty jsi měl bratra u SS."
5 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

.
chladek.jpg  
dve-sklenicky.jpg  
1/1
4 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

3 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

pmajap
ten obrázok nie je dosť expresívny, z milostnej predohry to každý nepochopí nie tá správna poloha
1 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

1 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
3 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Piješ?
– Nie. Beháš za ženskými?
– Nie.
To nehovor, musíš predsa mať nejakú chybu. Áno, mám, veľmi klamem.
0 0
Excise Duty Excise Duty

Excise Duty je offline (nepripojený) Excise Duty

ten, čo už nemusí do roboty
.
snimka_obrazovky_2014-07-08_o_23_37_34.png  
2 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
...
1380745_10151708677180875_498258968_n.jpg  
4 0
erik555 erik555

erik555 je offline (nepripojený) erik555

Srandicka by to nebola, ak by ta kamerka pristala niekomu na hlave...ale nalezca bol rad, ze aj nieco ine moze chrumkat

1 0
erik555 erik555

erik555 je offline (nepripojený) erik555

Brazilia - Nemecko

1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Okamžitá oprava cesty:
3 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Chladiť počítač je potrebné.....
6 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať