Zavrieť

Porady

Sekanie hier alebo ako zrýchlit hru ?

Mám laptop/Notebook Toshiba Satellite
Grafická Karta : Ati Mobility Radeon HD 2600
Procesor/CPU : AMD Turion 64 X2 Mobile Technology TL 58 1,9Ghz
a Ram : 2GB
Ten procesor nieje nič moc ale ide mi crysis 2 na low plynule..
Chcel by som sa opýtať či sa nájde ešte nejaká taká dobrá realistická hra alebo spôsob ako zrýchliť tempo hry aby sa pri mojom procesore nesekala každých 20 skund na 5 sekúnd a zase a zase.. Myslím si že ked to ide plynule aspon tých 30 sekúnd mohlo by to íst stále.. skúšal som Game Booster ale velmi nepomáha takže poprosím o rady či nepoznáte ešte nejaký taký program alebo spôsob ktorý má zbaví starostí s procesorom
Naposledy upravil Pseudonim : 17.02.13 at 22:55 Dôvod: chyba
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mecky je offline (nepripojený) mecky

    mecky
    nijako. je to stara sunka so slabym cpu aj grafikou a narocnejsie hry na tom hratelne nepojdu a basta
    to ze, to 30s ide a potom sa sekne len znamena ze to cpu s grafikou nestiha pocitat, pocas seknutia co-to dopocita, vypluje to von a sekne sa zas

    1a4ter je offline (nepripojený) 1a4ter

    1a4ter
    mecky ma pravdu, ale možno by si mohol zvýšiť 30 sekúnd na 35 ak vylepšíš chladenie na notebooku. Pokiaľ sa ti dá, daj tam riadnu chladiacu podložku, ale len v prípade, že dokážeš dať kryt nad chladením dole a ventilátor bude fúkať priamo na procesor a grafický čip. prípadne si daj prepastovať ešte procesor aj s grafikou ale drahšou termovodivou pastou. Viac ako zdokonaliť chladenie nespravíš. Tie parametre sú mizerné, sa čudujem že ti ten crysis vôbec ide, teda ak sa nepozeráš len na machule.

    Sekanie hier alebo ako zrýchlit hru ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.