Zavrieť

Porady

Livechatoo - livechat na stránke - v poslednej dobe neustále výpadky.

Ja osobne som to tu pochválil ale posledné 2 týždne opakovane výpadky aj počas pracovnej doby... Kto z Vás má aké skúsenosti , prípadne viete poradiť podobnú službu ale trochu spoľahlivejšiu ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    D.Halas je offline (nepripojený) D.Halas

    D.Halas
    Zaujimavou alternativou by mohol byt Zopim chat, vacsie vypadky som zaznamenal len pri velkej burke, ktora zasiahla vychodne pobrezie.

    j.sch je offline (nepripojený) j.sch

    Man j.sch
    dakujem Zopim som mal pred Livechatoo .... tento je po slovensky a aj to hrá u mna do karát som Anglicky nevyspelí :-( :-( ... ja som sa v škole ešte po rusky učil :-)

    cs44 je offline (nepripojený) cs44

    cs44
    Podla poslednych info uz od feb. 2014 su mimo Websupportu a ide im to uplne hladko bez vypadkov :-)
    Marian Kiss Ano aj uplne bez výpadkov nie su ... mame 20 h denne online podporu .... ale je to lepšie veru :-) .... výpadky sú už velmi zriedkave
    ddck Ahoj Marian, skus LiveAgent. Zameriavame sa primarne na zahranicie, ale hovorime po Slovensky (aj aplikacia je dostupna v slovencine)

    ddck je offline (nepripojený) ddck

    ddck
    Ahojte, ak hladate Slovensku alternativu k Livechatoo, skuste LiveAgent (link pre lenivcov: https://www.ladesk.com/sk). Aplikacia je plne prelozena do Slovenciny a mame 99,99% spolahlivost (Mame vlastne servre)
    PS: Pracujem pre LiveAgent, ak poviete, ze idete z Porada.sk dame zlavu
    j.sch No nie je toho tam veľa po slovensky ... preklad funkcií mi po slovensky nenašlo ... ale z toho čomu rozumiem , ma to zaujalo .... Hlboko zajtra podumáme s kolegom

    Livechatoo - livechat na stránke - v poslednej dobe neustále výpadky.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.