Zavrieť

Porady

stretavanie sa dietata s otcom po rozvode

Ahojte poradcovia, poradte mi prosim ako sa da vyriesit nasledovny problem. Nova partnerka otca mi brani styku s nim. Ide o dlhodoby problem, viackrat som sa ho snazila riesit aj s nou, ona jednoducho nechce ani pocut o tom, je egoisticka, chorobne ziarliva, bezcitna harpia, neznesie okamih ked je otec so mnou bez jej pritomnosti. Vidi len seba, svoje deti a nikoho ineho. Doslova nas psychicky vsetkych tyra. Aj po kratkom stretnuti s otcom mu spravi neskutocne sceny a ja to uz nedokazem dalej znasat. Mam predsa pravo byt s vlastnym otcom. Co robit? Poradte prosim... dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

    Mila123
    lenkavi Pozri príspevok
    Ahojte poradcovia, poradte mi prosim ako sa da vyriesit nasledovny problem. Nova partnerka otca mi brani styku s nim. Ide o dlhodoby problem, viackrat som sa ho snazila riesit aj s nou, ona jednoducho nechce ani pocut o tom, je egoisticka, chorobne ziarliva, bezcitna harpia, neznesie okamih ked je otec so mnou bez jej pritomnosti. Vidi len seba, svoje deti a nikoho ineho. Doslova nas psychicky vsetkych tyra. Aj po kratkom stretnuti s otcom mu spravi neskutocne sceny a ja to uz nedokazem dalej znasat. Mam predsa pravo byt s vlastnym otcom. Co robit? Poradte prosim... dakujem.
    Lenka, koľko máš rokov ty? a koľko otec?
    lenkavi 27 rokov

    mattto je offline (nepripojený) mattto

    mattto
    zákon nevie a ani nemôže riešiť všetky životné situácie a toto je jedna z nich. Otec musí sám dostať rozum, aj keď ho v určitej miere chápem, je medzi dvoma mlynskými kameňmi. Porozprávaj sa s ním, že je to tvoj otec, ty jeho dcéra a vždy budeš a potrebuješ byť s ním v kontakte bez ohľadu na názor jeho novej družky.
    lenkavi naozaj sa to neda nijak pravne riesit? ani ju udat ze mi brani styku s otcom a tym mi sposobuje psychicku ujmu? resp. nieco v tom zmysle.. ??

    mattto je offline (nepripojený) mattto

    mattto
    lenkavi


    naozaj sa to neda nijak pravne riesit? ani ju udat ze mi brani styku s otcom a tym mi sposobuje psychicku ujmu? resp. nieco v tom zmysle.. ??

    nedá, nie si maloletá, ani otec nie je nesvojprávny, je to všetko o dohode

    stretavanie sa dietata s otcom po rozvode

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.