Zavrieť

Porady

Preposielanie E-mailov.

Ahoj. Mám v PC Outlook 2007, kam mi chodia všetky maily a chcel by som, aby sa mi preposielali na mailovú schránku Gmail, ktorú si chcem založiť. Ako to mám urobiť, aby som si to mohol pozrieť podľa potreby v oboch mailových schránkach? Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Malík83 je offline (nepripojený) Malík83

    Malík83
    Prepacte, ze vam zasahujem do diskusie, ale tiez mam dotaz k mailu, preto sa pripajam - chcela by som vediet, ako funguje takyto antispam? Lebo tiez mam ucet na gmaile, ale opacne - sa mi spravy z neho preposielaju na outlook. tento antispam by mal byt v outlooku potom integrovany, ale citala som, ze aj gmail ma nejaky vlastny antispam? ako to potom funguje? nebudu sa "bit?"

    Juraj Tlach je offline (nepripojený) Juraj Tlach

    človek Juraj Tlach
    Draxter5, aká je tá druhá mailová schránka? Pretože outlook je klient, ktorý sťahuje zo serverov poštových schránok správy. záleží už len na nastavení konkrétnej schránky, či po preposlaní poštovému klientu v tvojom pc sa potom vymažú alebo nie. príhlás sa do svojej schránky na internete a tam si to nastav. taktiež si tam môžeš nastaviť preposielanie správ do inej schránky.
    Malik83, ako funguje tam máš napísané.antispam v poštovej schránke sa nebude nijako priečiť s tvojím poštovým klientom. antivirus, ktorý obsahuje antispam na triedenie nevyžiadanej pošty funguje v tvojom pc, nie v schránke u poskytovateľa pošty. mali by mať vlastný ako napr. gmail.záleží už len od typu antivírusu, či takú možnosť má. potom už len konkrétne antispamové programy. ale tak či tak sú iba v tvojom pc.
    draxter5 no veď ten Gmail..

    pistik71 je offline (nepripojený) pistik71

    pistik71
    Pripojim sa k Jurajovi...

    Draxter5: v ucte GMAIL sa da nastavit na webe, aby sa ti tento automaticky nacitaval postu z inych mail schranok (inych mailov). Takto si mozes na jedno miesto stiahnut vsetky maily. A ked chces pouzivat MS Outlook v loklanom PC, tak si jednoducho v nom nastav email z GMAIL v MS Outlook a mas pokoj (odporucam cez IMAP).

    Malík83: Antispam oznacuje nevyziadanu postu podla odosielatela, obsahu mailu alebo kombinaciou roznych technik. Tuto postu bud len oznaci a premiestni do urceneho priecinka v mailoch, alebo ju moze uplne vymazat ze ti ani nepride. Pouzity moze byt v lokalnom PC (kontrola pri stahovani mailov do PC), alebo uz na mailovom serveri (kontroluje sa uz ked ti pride mail na server do schranky - usetris si stahovanie blbosti do PC). Antispam ma uz kazdy mail server, vratane GMAILu.

    viktorviktor je offline (nepripojený) viktorviktor

    viktorviktor
    daj pánovi guglovi otázku napr. Outlook 2007 pošta preposlanie

    Preposielanie E-mailov.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.