Zavrieť

Porady

Usporiadat
janka51 janka51

janka51 je offline (nepripojený) janka51

Som
...mne to tiež ešte veľmi nejde, ale verím, že postupne prídem na to...novej porade želám veľa úspechov a menej urážok a osočovania sa.
1 0
AdrianaA AdrianaA

AdrianaA je offline (nepripojený) AdrianaA

Celkom fajn, ešte si to musím preklikať. Je možné nastaviť aj farbu zobrazeného písma, lebo tá sivá je dosť slabá. Pri zobrazení moje otázky sa mi zobrazili len dve a kde sú ostatné ?
0 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

..zdravim novu Poradu, pridavanie obrazkov mi zabralo viac casu, ale prisla som aj na to..je to tu dost neprehladne, ale urcite si zvykneme a tak zelam tejto stranke vela uspechov..
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

mne pripada ako podobna vybrali sme
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

http://www.beruska8.cz/smajlici/male2/39.gif

...no ja ti nevíííím, ale ani vymazať, ani gif priložiť, ani sa prihlásiť do porady 2...lebo to pýta...no nechám to radšej tak...to chce asi čas...
Naposledy upravil Halli : 02.05.13 at 10:48
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
GabiZ
erzet
truch
Nerozumiem
Srdečne si vítaný na fórume.
Ďakujem
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Myslel som, že sa tu vyrieši to dávanie fotiek do albumu, napr. ako je to na FB. Nie po jednej.
1 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Halli
http://www.beruska8.cz/smajlici/male2/39.gif

...no ja ti nevíííím, ale ani vymazať, ani gif priložiť, ani sa prihlásiť do porady 2...lebo to pýta...no nechám to radšej tak...to chce asi čas...
Ako to, ze sa nevies prihlasit? ved si tu, nie?
0 0
GabiZ GabiZ

GabiZ je offline (nepripojený) GabiZ

Ak si kliknem na niektorú rubriku, je tam že komunita, čo to znamená?
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Otázky prosím sem:
http://www.porada.sk/nova-porada

Tu sa to jednoznačne stratí, ďakujem.
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Takisto aj akékoľvek ohlasy, samostatne rozobrané budú jasnejšie a lepšie budeme môcť posúdiť čo ľuďom vadí, čo nevedeli nájsť a podobne.

Dˇakujem
http://www.porada.sk/nova-porada
0 0
GabiZ GabiZ

GabiZ je offline (nepripojený) GabiZ

Táto porada je tu rozdelená teda na 2 časti, otázka a debata. Čo mi vadí je to, že ak v časti otázka nemôžem odpovedať viac krát, ale len vlastne upravujem odpovede, prípadne komentujem odpoveď niekoho iného, lebo inú možnosť nemám, tak nevidím novú reakciu. Zostane tam posledná odpoveď a ak niekto pridá komentár, tak kým na danú tému nekliknem, ani neviem, že niekto reagoval. V starej porade ak niekto reagoval, tak sme videli posledný nick, ktorý pridal odpoveď a vedeli sme, že je tu nová reakcia. Niečo v nastaveniach som prehliadla, alebo naozaj nie je žiadna možnosť zistiť, či v konkrétnej téme niekto pridal svoj komentár. A nesprávne som to zaradila, idem na novú poradu, ospravedlňujem sa
0 0
martina0203 martina0203

martina0203 je offline (nepripojený) martina0203

GabiZ
Táto porada je tu rozdelená teda na 2 časti, otázka a debata. Čo mi vadí je to, že ak v časti otázka nemôžem odpovedať viac krát, ale len vlastne upravujem odpovede, prípadne komentujem odpoveď niekoho iného, lebo inú možnosť nemám, tak nevidím novú reakciu. Zostane tam posledná odpoveď a ak niekto pridá komentár, tak kým na danú tému nekliknem, ani neviem, že niekto reagoval. V starej porade ak niekto reagoval, tak sme videli posledný nick, ktorý pridal odpoveď a vedeli sme, že je tu nová reakcia. Niečo v nastaveniach som prehliadla, alebo naozaj nie je žiadna možnosť zistiť, či v konkrétnej téme niekto pridal svoj komentár. A nesprávne som to zaradila, idem na novú poradu, ospravedlňujem sa

tiež sa v tom nevyznám, neviem kedy presne čo robím..... ale možno to bude len zvyk....
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Komentáre k tvojim odpovediam a otázkam dostávaš cez notifikácie.
Ak je nová odpoveď v otázke, tak v zozname máš preklik na poslednú odpoveď ako to bolo aj na starej porade.
Debaty fungujú ako stará Porada.

Komentáre k cudzím odpovediam ťa až tak veľmi nezaujímajú, predpokladám že by to viac zahlcovalo ako pomáhalo.
Výsledok je dôležitý a to že keď budeš niečo hľadať tak budeš mať pekne spracovanú otázku aj odpovede.
Viac tu: http://www.porada.sk/t215421-princip...na-porade.html
2 0
GabiZ GabiZ

GabiZ je offline (nepripojený) GabiZ

Nemala som na mysli tieto komentáre. Išlo mi o to, že zadavateľ dá otázku. Niekto mu odpovie, potom ja odpoviem, odpovie tretí. Tomu tretiemu ak chcem jeho odpoveď komentovať, mám už len cez možnosť komentovať. Dotyčný mi tiež odpovie už len cez možnosť komentovať, ale pri celkovom vzhľade v názve témy vidím poslednú odpoveď toho tretieho, ale už bez jeho ďalšieho komentára. Neviem, či sa chápeme. Proste nevidím, že znovu reagoval. Ak sa rieši problém, je potrebné sa vyjadriť viac krát, preto sa mi forma odpovedí k otázkam v časti otázky vôbec nepáči. princíp otázok na porade som si prečítala.
1 0
martina0203 martina0203

martina0203 je offline (nepripojený) martina0203

kde nájdem sledované témy????
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

myslím, že dobrá rada pre tých čo používajú firefox:

nástroje/možnosti/obsah - písmo a farby - východzie písmo "calibri", veľkosť=20,
rozšírené-proporcionálne-pätkové-veľkosť=20,
pätkové=calibri,
uložiť cez ok.

na 19´´ monitore je potom lepšia čitateľnosť
1 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
niečo pre vylepšenie vzhľadu chromákov nemáš?
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Rozalka
niečo pre vylepšenie vzhľadu chromákov nemáš?
nie
calibri20_ff.jpg  
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
škoda ...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať