Zavrieť

Porady

Usporiadat
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
GabiZ
Nemala som na mysli tieto komentáre. Išlo mi o to, že zadavateľ dá otázku. Niekto mu odpovie, potom ja odpoviem, odpovie tretí. Tomu tretiemu ak chcem jeho odpoveď komentovať, mám už len cez možnosť komentovať. Dotyčný mi tiež odpovie už len cez možnosť komentovať, ale pri celkovom vzhľade v názve témy vidím poslednú odpoveď toho tretieho, ale už bez jeho ďalšieho komentára. Neviem, či sa chápeme. Proste nevidím, že znovu reagoval. Ak sa rieši problém, je potrebné sa vyjadriť viac krát, preto sa mi forma odpovedí k otázkam v časti otázky vôbec nepáči. princíp otázok na porade som si prečítala.
Gabi ak reaguje na tvoj komentár, tak ti príde notifikácia. V halde tém by sa ti to aj tak stratilo, zvlášť ak si odbehneš
0 0
GabiZ GabiZ

GabiZ je offline (nepripojený) GabiZ

No lenže doteraz mi žiadna notifikácia neprišla, žiadne oznámenie o tom, že niekto ďalší reagoval na príspevok. Alebo mám niečo zle nastavené?
0 0
GabiZ GabiZ

GabiZ je offline (nepripojený) GabiZ

Richard, asi sa nerozumieme, alebo ja možno nechápem. Pozri napríklad na túto tému. http://www.porada.sk/t57209-p2-vyspo...o-rozvode.html Posledný, kto odpovedal alebo zadal otázku bol Eríček. Ja som pridala ešte komentár, ale už sa nezobrazujem ako posledný prispievateľ v téme. To som myslela. Predtým sme si mohli vybrať, buď riadne odpovieme a vidíme, kto posledný prispel v danej téme, alebo formou komentára (ktoré samozrejme nebolo vidieť ani predtým). Alebo som naozaj nepochopila niečo správne ja? Je to možné.....ide to postupne vekom Vidí napr. Eríček, že dostala odpoveď, keď posledný príspevok je viditeľný v názve témy ten jej?
Naposledy upravil GabiZ : 02.05.13 at 14:13
0 0
julysak julysak

julysak je offline (nepripojený) julysak

Dám refresh
otvoria sa mi témy
otvorím si napríklad 12.
dám backspace
a vráti ma na začiatok
nie tam, kde som s prezeraním tém skončil
1 0
GabiZ GabiZ

GabiZ je offline (nepripojený) GabiZ

Teraz možno budem vyzerať ako totálny .........., ale ako dáš backspace? Čo to je? Technicky nie som až tak zdatná, ale rada sa naučím.
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

backspace- tlačidlo na konci druhého riadku klávesnice (aspoň u mňa ) požívaš, keď mažeš napísané smerom nazad..
2 0
GabiZ GabiZ

GabiZ je offline (nepripojený) GabiZ

Aha vidíš slepá som (trapas), to asi preto, že sa na klávesnicu nepozerám, keď píšem. Ďakujem
0 0
rastlinka rastlinka

rastlinka je offline (nepripojený) rastlinka

Už môj nick asi o mne niečo hovorí. Ale vo všeobecnosti mám rada nielen rastliny, ale aj zvieratá, prírodu a všetko čo spolu súvisí. Pretože zvieratá by tu neboli bez rastlín a naopak. Zaujímam sa o prírodu až priveľmi podrobne. Poznám rastliny a živočíchy, ktoré mi pomôžu prežiť v prírode. Viem, ako sa vyhnúť v lese nebezpečným zvieratám ( medveďovi ), ale viem ich aj sledovať. Dokážem sa z neznámeho prostredia dostať do ľudských obydlí. Cestu mi prezradia rastliny, potoky, pohyb zvierat... ...viac
Ahojte, tak ja som veľmi šikovná už som niečo klikla omylom
Zmena - kópia.jpg  
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

GabiZ
Richard, asi sa nerozumieme, alebo ja možno nechápem. Pozri napríklad na túto tému. http://www.porada.sk/t57209-p2-vyspo...o-rozvode.html Posledný, kto odpovedal alebo zadal otázku bol Eríček. Ja som pridala ešte komentár, ale už sa nezobrazujem ako posledný prispievateľ v téme. To som myslela. Predtým sme si mohli vybrať, buď riadne odpovieme a vidíme, kto posledný prispel v danej téme, alebo formou komentára (ktoré samozrejme nebolo vidieť ani predtým). Alebo som naozaj nepochopila niečo správne ja? Je to možné.....ide to postupne vekom Vidí napr. Eríček, že dostala odpoveď, keď posledný príspevok je viditeľný v názve témy ten jej?
Gabi - komentáre sú priradené priamo k tomu, na koho "reaguješ" - vtedy neprispievaš odpoveďou - len komentuješ niečiu odpoveď.
Komentáre sú potom pod tým, na koho si komentárom reagovala (3 viditeľné - ale dajú sa rozbaliť na všetky komentáre k danej "odpovedi".
Len Odpovede sa radia za sebou.
Okrem toho - každá reakcia sa objaví v Notifikáciách vpravo hore (vyfarbí sa počet nových notifikácií na červeno).
Ty si na Eríček v tej téme nereagovala Odpoveďou, ale komentárom, preto je priamo pod jej príspevkom. Na citáciu je ikonka "Úvodzovky v bublinke"
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Fňuk, ja k tomu potrebujem navigáciu...
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

misoft
Gabi - komentáre sú priradené priamo k tomu, na koho "reaguješ" - vtedy neprispievaš odpoveďou - len komentuješ niečiu odpoveď.
Komentáre sú potom pod tým, na koho si komentárom reagovala (3 viditeľné - ale dajú sa rozbaliť na všetky komentáre k danej "odpovedi".
Len Odpovede sa radia za sebou.
Okrem toho - každá reakcia sa objaví v Notifikáciách vpravo hore (vyfarbí sa počet nových notifikácií na červeno).
Ty si na Eríček v tej téme nereagovala Odpoveďou, ale komentárom, preto je priamo pod jej príspevkom. Na citáciu je ikonka "Úvodzovky v bublinke"

citovat sa da len v debatach, v otazkach ikonka na citaciu chyba, kazdy moze dat len jednu odpoved

a komentovat sa da len v otazkach ... v debatach ikonku na komentar nemas
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

avalik
misoft
Gabi - komentáre sú priradené priamo k tomu, na koho "reaguješ" - vtedy neprispievaš odpoveďou - len komentuješ niečiu odpoveď.
Komentáre sú potom pod tým, na koho si komentárom reagovala (3 viditeľné - ale dajú sa rozbaliť na všetky komentáre k danej "odpovedi".
Len Odpovede sa radia za sebou.
Okrem toho - každá reakcia sa objaví v Notifikáciách vpravo hore (vyfarbí sa počet nových notifikácií na červeno).
Ty si na Eríček v tej téme nereagovala Odpoveďou, ale komentárom, preto je priamo pod jej príspevkom. Na citáciu je ikonka "Úvodzovky v bublinke"

citovat sa da len v debatach, v otazkach ikonka na citaciu chyba, kazdy moze dat len jednu odpoved

a komentovat sa da len v otazkach ... v debatach ikonku na komentar nemas
Ak sa pozrieš na hlavnú otázku - je tam ikonka na citáciu.
Naposledy upravil misoft : 02.05.13 at 15:46
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

misoft
avalik
misoft
Gabi - komentáre sú priradené priamo k tomu, na koho "reaguješ" - vtedy neprispievaš odpoveďou - len komentuješ niečiu odpoveď.
Komentáre sú potom pod tým, na koho si komentárom reagovala (3 viditeľné - ale dajú sa rozbaliť na všetky komentáre k danej "odpovedi".
Len Odpovede sa radia za sebou.
Okrem toho - každá reakcia sa objaví v Notifikáciách vpravo hore (vyfarbí sa počet nových notifikácií na červeno).
Ty si na Eríček v tej téme nereagovala Odpoveďou, ale komentárom, preto je priamo pod jej príspevkom. Na citáciu je ikonka "Úvodzovky v bublinke"

citovat sa da len v debatach, v otazkach ikonka na citaciu chyba, kazdy moze dat len jednu odpoved

a komentovat sa da len v otazkach ... v debatach ikonku na komentar nemas
Nerád Ti oponujem, ale pravdu nemáš. Ak sa vrátiš na hlavnú stránku a pozrieš sa vpravo vedľa názvu - uvidíš fialové Debata.
A momentálne v tej Debate ťa citujem. Pretože teraz sme v Debate.
misoft, citaj este raz co som napisala ... ja viem ze sme v debate ... gabi riesila otazku a tam sa citovat neda
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Pozri obrázok - záber na otázku a je tam Citácia.
Nevymýšľam - zatiaľ som ich našiel všade.
citacia.jpg  
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

avalik
misoft
avalik
misoft
Gabi - komentáre sú priradené priamo k tomu, na koho "reaguješ" - vtedy neprispievaš odpoveďou - len komentuješ niečiu odpoveď.
Komentáre sú potom pod tým, na koho si komentárom reagovala (3 viditeľné - ale dajú sa rozbaliť na všetky komentáre k danej "odpovedi".
Len Odpovede sa radia za sebou.
Okrem toho - každá reakcia sa objaví v Notifikáciách vpravo hore (vyfarbí sa počet nových notifikácií na červeno).
Ty si na Eríček v tej téme nereagovala Odpoveďou, ale komentárom, preto je priamo pod jej príspevkom. Na citáciu je ikonka "Úvodzovky v bublinke"

citovat sa da len v debatach, v otazkach ikonka na citaciu chyba, kazdy moze dat len jednu odpoved

a komentovat sa da len v otazkach ... v debatach ikonku na komentar nemas
Nerád Ti oponujem, ale pravdu nemáš. Ak sa vrátiš na hlavnú stránku a pozrieš sa vpravo vedľa názvu - uvidíš fialové Debata.
A momentálne v tej Debate ťa citujem. Pretože teraz sme v Debate.
misoft, citaj este raz co som napisala ... ja viem ze sme v debate ... gabi riesila otazku a tam sa citovat neda
Tu som dal zlú odpoveď - no zmazať to nešlo - dávam do chýb.
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
V debatách nezadávajte prosím jednoznačné otázky, ďakujem! Nikto ich tu nenájde...
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

misoft
Pozri obrázok - záber na otázku a je tam Citácia
nerozumieme sa

pozri na OTAZKU nie na otazku v DEBATE
otazka.JPG  
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ups - sekol som sa
0 0
m.hladka m.hladka

m.hladka je offline (nepripojený) m.hladka

som
všetkých, ktorí sem zablúdia zdravím
0 0
majka 62 majka 62

majka 62 je offline (nepripojený) majka 62

pozdravujem všetkých na novej porade, zatiaľ iba skúšam a objavujem nové veci a ešte k tomu píšem iba jednou rukou lebo dnes som vyfasovala sádru na celú ruku, ale teším sa a fandím novej porade. Vdaka Richard a všetkým, ktori sa podieľajú na dotváraní a vylepšovaní tejto novej porady.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať