Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Ty nevieš, že to je pre šťastie?
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Tweety
Ty nevieš, že to je pre šťastie?
hej, kedz še vam podari dobre nasmerovac šikanec
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

No dobre tak teda sa cura do toho,alebo cez to ako cez lievik....lebo lievik je lacnejsi...
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Lievik nie, cez neho sa čenčuje inééé.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

lujza.j
Neviem si to nejako dost dobre predstavit.....takze je asi jedno ci sa postim,alebo ostim:-)))......u mna teda v pripade nutnosti čurkanie " na zjazdara":-))
Neviem aký problém v tom vidíte niekedy sme na vojne mali tzv" turecké záchody" kde sa zásadne nasedelo ale presne ako píšeš "na zjazdára" a keď spolubývajúci zistili kto je za ktorými dverami tak to bolo niekedy aj s vedrovým bidetom. Ale treba zavolať nech najvyšší donesú niečo z aktuálnej návštevy.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

lujza.j
No dobre tak teda sa cura do toho,alebo cez to ako cez lievik....lebo lievik je lacnejsi...
zaujímalo by ma to technické vykonanie úkonu ak má klientka vypasované nohavice alebo dlhú sukňu. To by potom mohli chodiť k nám na pánske?
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nie je už náhodou malá sobota? všetky témy vyčerpané už len o p..ch sa baviť.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Rád by som teraz(pri veľkých dažďoch a možnej povodni) videl argumentáciu zástancov kyanidovej ťažby zlata na Slovensku
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

dnes chutny gulas v gazdovskej pivnici,len pokazeny dojem ked ku kave za 1,30 eura nablokavali zvlast 3 cukry ala 3 g za 40 centov
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

trisestri
dnes chutny gulas v gazdovskej pivnici,len pokazeny dojem ked ku kave za 1,30 eura nablokavali zvlast 3 cukry ala 3 g za 40 centov
A vieš, ako by si ich tam nas*al, keby si si kávu objednal, z tašky kilo cukru vytiahol a ostatným ponúkal, nech si osladia a to len za 10 centov za malú lyžičku?
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Včera som pozeral Fantomasa , no občas aj prepol na to - DOSLOVA TRÁPENIE - našich " profesionálnych " futbalistov .......
Zdúpnel som po prvom prepnutí na daný kanál a zbadal ten stav ...že 1:0

Tak to ale aj na trávniku vyzeralo....
Futbalisti v bielych dresoch ....hm ...samé číro , kohút a či inak nagélované vlasy , spod dresov vidieť potetované telo ( ktož vie , či niektorý nemá aj na vercajku kerku ) ....ale inak nič moc - hlavne , čo sa výkonu týka ...

Protivník síce nemal tie ozdoby tela , ani výkon nebol bohvieaký - ale účel svätil prostriedky ...
Súper z Lichenštajska má iba jedného profíka v zostave a ten zvyšok si zarába normálne v zamestnaní ...a ten futbal majú ako zábavu ...

Ten dilino - komentátor mi šiel tak na nervy , že som musel dať zvuk do režimu OFF...
Tie drísty sa proste nedali počúvať ...zlaté hlasy a hlavne komentovanie Poláka , Holubca , Slepičku , Gabániho ...
2 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
buchač
Včera som pozeral Fantomasa , no občas aj prepol na to - DOSLOVA TRÁPENIE - našich " profesionálnych " futbalistov .......
Zdúpnel som po prvom prepnutí na daný kanál a zbadal ten stav ...že 1:0

Tak to ale aj na trávniku vyzeralo....
Futbalisti v bielych dresoch ....hm ...samé číro , kohút a či inak nagélované vlasy , spod dresov vidieť potetované telo ( ktož vie , či niektorý nemá aj na vercajku kerku ) ....ale inak nič moc - hlavne , čo sa výkonu týka ...

Protivník síce nemal tie ozdoby tela , ani výkon nebol bohvieaký - ale účel svätil prostriedky ...
Súper z Lichenštajska má iba jedného profíka v zostave a ten zvyšok si zarába normálne v zamestnaní ...a ten futbal majú ako zábavu ...

Ten dilino - komentátor mi šiel tak na nervy , že som musel dať zvuk do režimu OFF...
Tie drísty sa proste nedali počúvať ...zlaté hlasy a hlavne komentovanie Poláka , Holubca , Slepičku , Gabániho ...
Aj Gabo Zelenay sa dal počúvať.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

marjankaj
Aj Gabo Zelenay sa dal počúvať.
Najmä ten!
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

keď je reč o Gabovi Z. ... spomínate, že ako voľakedy dávno komentoval šach (do rádia)
- rozprával dotknutý šachista - že sa tak sústredil na jeho komentár, a nevnímal potom hru (napr okomentoval aj, že ako lúče slnka dopadajú na šachovnicu a pod ...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač
Včera som pozeral Fantomasa , no občas aj prepol na to - DOSLOVA TRÁPENIE - našich " profesionálnych " futbalistov .......
Zdúpnel som po prvom prepnutí na daný kanál a zbadal ten stav ...že 1:0

Tak to ale aj na trávniku vyzeralo....
Futbalisti v bielych dresoch ....hm ...samé číro , kohút a či inak nagélované vlasy , spod dresov vidieť potetované telo ( ktož vie , či niektorý nemá aj na vercajku kerku ) ....ale inak nič moc - hlavne , čo sa výkonu týka ...

Protivník síce nemal tie ozdoby tela , ani výkon nebol bohvieaký - ale účel svätil prostriedky ...
Súper z Lichenštajska má iba jedného profíka v zostave a ten zvyšok si zarába normálne v zamestnaní ...a ten futbal majú ako zábavu ...

Ten dilino - komentátor mi šiel tak na nervy , že som musel dať zvuk do režimu OFF...
Tie drísty sa proste nedali počúvať ...zlaté hlasy a hlavne komentovanie Poláka , Holubca , Slepičku , Gabániho ...
Mali by ich tak postaviť proti mužstvu z náhodného výberu Luníka IX ešte aj tí by ich nakopali
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Katy a R
keď je reč o Gabovi Z. ... spomínate, že ako voľakedy dávno komentoval šach (do rádia)
- rozprával dotknutý šachista - že sa tak sústredil na jeho komentár, a nevnímal potom hru (napr okomentoval aj, že ako lúče slnka dopadajú na šachovnicu a pod ...

http://sport.sme.sk/ninajovsvet/Gabo-Zelenay/k/84
2 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

ciganske besnenie http://beo.sk/multikulturalizmus/170...-media-neukazu
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Tak a je to definitívne. Z troch cicúchov zostal len jeden. Prvá nám zmizla pred rokom - o tej ani netušíme, čo sa s ňou stalo. Druhá pred troma dňami a dnes mi sused potvrdil, že ju zrazilo auto - bola to isto ona, lebo iné mačky z dediny obojky nenosia. Dal ju nabok z cesty. Ked sme šli pre ňu, príroda sa už postarala - už sme ju nenašli Tu sú obe aj s mladými tej bielej.
Naposledy upravil willma : 08.06.13 at 20:09
DSC00253.jpg  
3 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Aký problém Danka ...... je obdobie kedy sa rodia jarné mačence.... donesieš nové. Poznám to...prirastú k srdcu a potom sú preč. Aj nám tak zmizli traja kocúrikovia. Dvaja nenávratne zmizli ....a jedného tiež prešlo auto. Teraz máme dve mačičky od minulého roka, na jar boli vykastrované a našťastie ich stále máme.
A tie malinké sú tak rozkošné, že zabudneš aj na staré....
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

ja viem, len tá druhá bola malej liebling a môj vlastne tiež. 5 rokov nezmažeme len tak. Ale máš pravdu, už som dala avízo, že by som rada mačkátka - dokonca si budem vedieť pre ne aj prísť - len potrebujem aby boli socializované, nech mi nezmiznú pri prvom pokuse o pohladkanie
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať