Zavrieť

Porady

môj PC nevidí USB

Sformátoval som USB programom Acronis Disk Director 11 Home. Po tomto formáte USB nevidím v mojom PC. Keď ho skúsim v cudzom PC tak je všetko v poriadku. Skúsil som ho teda sformátovať znova v cudzom PC. Formátovať som ho skúšal v FAT32 aj NTFS. No v mojom PC ho stále nevidím. Pokúšal som sa odinštalovať a znova nainštalovať ovládače, no nepomohlo to. Keď USB pozriem v programe na správu diskov Acronis Disk Director 11 Home tak pri problémovom USB nevidím označenie disku (F). Formátovať som ho skúšal v FAT32 aj NTFS. Iné USB v mojom PC problém nemajú. Len ten, čo som sformátoval spomínaným programom. V PC mám Win 7. Budem vďačný za každú radu.

Už to mám vyriešené. Vrátil som len systém o dva dni späť. Ďakujem.
Naposledy upravil Paalloo : 13.05.13 at 19:44
misoft Na aký formát si sformátoval? Inak na obyčajné formátovanie USB je jednoduchšie používať zakomponovaný nástroj OS pre formátovanie.
Antea Mne tiež dnes jeden USB v poriadku, druhý mi dávalo ako vymeniteľný disk. Chvíľu mi trvalo kým som nato došla
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    pistik71 je offline (nepripojený) pistik71

    pistik71
    Aj ked to uz mas vyriesene, tak pre inych: pravym tlacidlom na Tento pocitac, z menu vybrat Spravovat, vybrat Sprava diskov v strome vlavo, a na pravej strane vybrat usb disk (najst podla kapacity), kliknut nan a vybrat Zmenit/priradit pismeno jednotky...
    Lebo flash disk je nacitany, len Win mu nedal ziadne pismeno jednotky, takze nie je normalne viditelny medzi diskovymi jednotkami.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.