Zavrieť

Porady

kuracie pečienky

vie mi niekto poradiť nejaky novy či netradičny recept na kuracie pečienky ? stale to iste ........dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Inuška je offline (nepripojený) Inuška

    Inuška
    ja robim spiziky - pecienku nalozit do cierneho piva /+ trochu kecupu, olej, cierneho korenia a chilli/ a na druhy den napichovat striedavo s cibulou a slaninou
    moc dobra vec to je

    kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

    kopretinka
    ja som robila paštiku z pečienok.....
    avalik aj ja, je vyborna!

    kukučka je offline (nepripojený) kukučka

    kukučka
    slanina na väčšie plátky, pečeň, špáradlá alebo ihly
    každý kúsok pečene obalíš plátkom slaninky a upevníš špáradlom, alebo napichuješ za sebou na ihlu, pečie sa v rúre na pekáči, nesolíš!
    alebo si vyber tu recepty
    Naposledy upravil kukučka : 21.05.13 at 00:27

    pavlinka je offline (nepripojený) pavlinka

    pavlinka
    neviem či je to netradičné ale ja robievam kuraciu pečienku -orestujem na cibuli,pridám 5 PL kečupu,cesnak a šľahačkovú smotanu, je to u nás dosť obľúbené jedlo.

    blavaciko je offline (nepripojený) blavaciko

    blavaciko
    ja s nimi velmi rad plnim zemiakove placky... (samozrejme zo zemiakov, nie z prasku...)

    gottwdag je offline (nepripojený) gottwdag

    gottwdag
    Ja robím tak, že klasicky orestujem na cibuľke, a potom pridám konzervovanú zmes Bonduelle Mexicana, podávam s ryžou.

    dusansl je offline (nepripojený) dusansl

    dusansl
    Bažantia alebo iná hydinová pečeň v slanine.
    Suroviny: 600 gr. bažantej alebo hydinovej pečene, slanina, pirohy ( zemiaky, hrubá múka, vajcia, soľ, bryndza)
    Postup: Hydinovú pečeň stočíme do plátkov slaniny a pečieme 10 minút v sklenenej mise alebo na panvici. Jemne podlejeme masťou. Pečeň môžme posypať mletým pepřovým korením. Z uvarených zemiakov a hrubej múky si pripravíme cesto. Vykrojíme a plníme bryndzovou plnkou. Krátko povaríme vo vriacej vode. Keď pirohy vyplávajú na povrch sitkom ich vyberieme a zľahka polejeme husaciu masťou. Podávame so smotanovým dresingom a kôprom s cesnakom.
    Prajem všetkým dobrú chuť.

    Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

    Terezia13
    odkvapkané kuracie pečienky obalím v múke zmiešanej s mletým čiernym korením, sladkou a štiplavou paprikou a osmažím na rozpálenom oleji na platni
    pozor pečienky prskajú, ale za tú "baštu" to stojí, podávam s ryžou

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.