Zavrieť

Porady

Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Anika61
Nechce sa Vam varit-mne nie .....tak len spagety s omackou zo sampinonov,taveneho a plesnoveho syra...a na veceru oblozena zemla so sunkou,mozzarelou,paradajkou...ovocny caj s medom
a práve som sa inšpirovala.. urobím si študentské špagety.. čiže špagety (to mal na vš internáte každý študent) uvariť bežným spôsobom.. maslo (ale poriadne, nie margarínové) rozpustiť, trošku popražiť do svetlohneda, ale aby neprihorelo, odstaviť, do toho roztlačené strúčiky cesnaku.. naliať na špagety, trochu kečupu, zamiešať.. mňam, osmahnuté maslo tomu dá zvláštnu chuť..
3 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Paprikové zemiaky dusené spolu s klobáskou.
4 0
wirgi wirgi

wirgi je offline (nepripojený) wirgi

dnes rýchlovka, ostala mi knedľa tak som dala medzi 2 plátky knedle syr a šunku ,obalila vo vajíčku, vypražila, ešte trochu zeleninky zo zahradky
002.jpg  
9 0
Aanika Aanika

Aanika je offline (nepripojený) Aanika

dnes sme mali zapekany karfiol ,zemiaky,tatarska omacka,na zajtra peciem plnenu perlicku-prvy krat,k tomu varene zemiaky a uhorkovy salat.
5 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Zapekané plnené šampiňóny s parmezánom, zemiakové pyré, čerstvá zelenina
8 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Granadír marš, kyslá uhorka.
8 1
wirgi wirgi

wirgi je offline (nepripojený) wirgi

pórová polievka s parmezánom, pizza na plechu, čo chladnička dala
004.jpg  
003.jpg  
1/1
9 0
Anika61 Anika61

Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

Som
Kurca obalene v ,,talianskom''' koreni vyprazene na plechu,zemiakovo-kukuricovo-porovy salat...
IMG_20141014_171057.jpg  
10 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

Anika61
Kurca obalene v ,,talianskom''' koreni vyprazene na plechu,zemiakovo-kukuricovo-porovy salat...
muselo to byť mňam mňam mňaaaaaaaaaam
1 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Šošovica na kari korení, pečená fašírka, pečivo.Tvarohové a slivkovo lekvárové buchty.
6 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

Anika61
Kurca obalene v ,,talianskom''' koreni vyprazene na plechu,zemiakovo-kukuricovo-porovy salat...
ako sa prazi na plechu?????ja chcem prazit zajtra,tak by som to skusila,lebo vsak klasicke vyprazanie,to je za trst,ale moj si to ´rozkazal....
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

osky
Anika61
Kurca obalene v ,,talianskom''' koreni vyprazene na plechu,zemiakovo-kukuricovo-porovy salat...
ako sa prazi na plechu?????ja chcem prazit zajtra,tak by som to skusila,lebo vsak klasicke vyprazanie,to je za trst,ale moj si to ´rozkazal....
Osky, síce nie som Anka, ale ja dám na plech papier na pečenie a obalené mäso, či karfiol len poukladám, pokropím olejom a "pražím" , potom otočím, znovu trochu pokropím olejom a dopečiem.... /je to menej mastné a bez práce / ...ale neviem ako robila toto Anka, ale vypadá to prudko jedlé.... Anka, čo si myslela "talianskym korením" ??? Recept nepridáš ?
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Evuš diky za objasnenie....keby som nahodou take mnozstvo.....ja max.4 dietne rezniky
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

včera, dnes a zítra.. rizoto, cvikla alebo uhorka..
DSC_9416.jpg  
4 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

obed - tortellini plnené sušenou šunkou s parmezánom
večera - rozmýšlam
6 0
Anika61 Anika61

Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

Som
evuš
osky
Anika61
Kurca obalene v ,,talianskom''' koreni vyprazene na plechu,zemiakovo-kukuricovo-porovy salat...
ako sa prazi na plechu?????ja chcem prazit zajtra,tak by som to skusila,lebo vsak klasicke vyprazanie,to je za trst,ale moj si to ´rozkazal....
Osky, síce nie som Anka, ale ja dám na plech papier na pečenie a obalené mäso, či karfiol len poukladám, pokropím olejom a "pražím" , potom otočím, znovu trochu pokropím olejom a dopečiem.... /je to menej mastné a bez práce / ...ale neviem ako robila toto Anka, ale vypadá to prudko jedlé.... Anka, čo si myslela "talianskym korením" ??? Recept nepridáš ?
Presne tak,Evus....ovela menej oleja aj roboty...pouzila som zmes korenia,,zo sacku''kurca som naporcovala,mierne osolila dala do vacsej misky,pokvapkala olejom a nasypala som na to zmes korenia,hl.muky a struhanky-riadne som tym ''pohrkala,,a sup na plech/robim tak aj rezne v trojobale/pred dopecenim pokvapkam vodou a necham odlezat 5 min./mozete pouzit akekolvek,,svoje''bylinky
1 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

kuracie rizoto s malými kukuričkami a posypané nastrúhaným parmezánom
4 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Obed zo včera a k nemu na prilepšenie( aj pre vnučky) americké lievance na kokosovom oleji.
6 1
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

Kapustnica s údeným a klbásou, vyprážaný syr s hranolkami
7 1
Aanika Aanika

Aanika je offline (nepripojený) Aanika

zemiakova kysla polievka,varene zemiaky,bravcove dusene a tekvicovy privarok.
6 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať