Zavrieť

Porady

Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

starodávny cviklový šalát..
DSC_9511.jpg  
8 0
Anika61 Anika61

Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

Som
Žabinka
starodávny cviklový šalát..
Žabinka....a preco starodavny?...ze zo 2 tyzdne v chladnicke...
2 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Anika61
Žabinka
starodávny cviklový šalát..
Žabinka....a preco starodavny?...ze zo 2 tyzdne v chladnicke...
ja ti neviem.. tiež som nad tým dumala... taký názov má v gúgli.. http://www.pluska.sk/dobre-jedlo/cla...tny-salat.html
2 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Kapustnica s klobásou, zemiakové placky.
7 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

terezamaria
Kapustnica s klobásou, zemiakové placky.
...môžem prísť ??
3 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

evuš
terezamaria
Kapustnica s klobásou, zemiakové placky.
...môžem prísť ??
aj ja, aj ja..
1 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
evuš
terezamaria
Kapustnica s klobásou, zemiakové placky.
...môžem prísť ??
Evuš Ty vždy môžeš prísť a nielen na placky
0 0
Aanika Aanika

Aanika je offline (nepripojený) Aanika

polievka hraskova a u mamky sme si objednali dzadky s mliekom/ neviem ako sa to inde vola.../, mame to velmi radi ,ale ja to neviem robit,tak ked dostaneme chut na spominane dzadky,tak mamka nam vzdy vyhovie
7 0
wirgi wirgi

wirgi je offline (nepripojený) wirgi

Bravčové soté s pórom a kuriatkami, ryža , šalát z červenej kapusty a pre 1/2 som robila paprikovo -cesnakový bôčik
012.jpg  
013.jpg  
1/1
8 0
Anika61 Anika61

Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

Som
Žabinka
evuš
terezamaria
Kapustnica s klobásou, zemiakové placky.
...môžem prísť ??
aj ja, aj ja..
Terezka musis toho spravit viac...stretko u Teba...
0 0
Anika61 Anika61

Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

Som
No dievcataaaa ....vy to tu zas ''davate''...a ja obed zo vcera-kto to ma teraz jest???..
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Anika61
No dievcataaaa ....vy to tu zas ''davate''...a ja obed zo vcera-kto to ma teraz jest???..
Anička, daj kuriatkam
2 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Aanika
polievka hraskova a u mamky sme si objednali dzadky s mliekom/ neviem ako sa to inde vola.../, mame to velmi radi ,ale ja to neviem robit,tak ked dostaneme chut na spominane dzadky,tak mamka nam vzdy vyhovie
Aanika,my to jedávame ako kuľašu-rozotrieť na tanier,na to kocka masla a prikryť kôpkou kuľaše.Každý si ukrajuje lyžicou také halušky (jedli sme to z jednej misy ).Otcovi dávala mama opraženú slaninku s cibuľou.A keď zvýši,opečiem si na panvici.Tento bloger si to vyriešil po svojom a opečie takéto "halušky" v rúre:
http://baranek.blog.sme.sk/c/235991/...-Skubanky.html
Len by som upravila:nie dvoma lyžicami namočenými vo vode,ale v oleji - vykrajujeme.
Naposledy upravil Peggynka : 12.11.14 at 13:31 Dôvod: doplnenie
1 0
Anika61 Anika61

Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

Som
Na veceru udene rolovane pliecko s chlebom ,chren...steril.uhorky
2 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Kurča na smotane so zeleninou a cestovinami.
2 0
Aanika Aanika

Aanika je offline (nepripojený) Aanika

Peggynka
Aanika
polievka hraskova a u mamky sme si objednali dzadky s mliekom/ neviem ako sa to inde vola.../, mame to velmi radi ,ale ja to neviem robit,tak ked dostaneme chut na spominane dzadky,tak mamka nam vzdy vyhovie
Aanika,my to jedávame ako kuľašu-rozotrieť na tanier,na to kocka masla a prikryť kôpkou kuľaše.Každý si ukrajuje lyžicou také halušky (jedli sme to z jednej misy ).Otcovi dávala mama opraženú slaninku s cibuľou.A keď zvýši,opečiem si na panvici.Tento bloger si to vyriešil po svojom a opečie takéto "halušky" v rúre:
http://baranek.blog.sme.sk/c/235991/...-Skubanky.html
Len by som upravila:nie dvoma lyžicami namočenými vo vode,ale v oleji - vykrajujeme.
Poznam aj kulasu ,tu nam robila mamka povecsine v sobotu, ked sme boli male deti a davala nam na nu sprazene maslo s cibulkou a k tomu mlieko,vzdy ked z nej ostalo, tak v nedelu na ranajky nam ju prihriala a to bola dobrota ,dzatky su asi z toho isteho cesta ,len sa z neho robia halusky,alebo gulky.,na ktore sa dava tiez sprazena cibula na masle,.su to take stare jedla,ktore ked papame,tak zaroven spominame na detstvo.Aspon ja urcite.A kulasu by som si tiez dala...
4 0
Anika61 Anika61

Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

Som
Jahnaci zeleninovy vyvar s rezancami,varena jahnacinka so zemiakmi dusenymi na cibulke a cerv.paprike,sterilizovane dubaciky
5 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

my dnes dojedáme.. urobila som pár kuracích rezníkov k cviklovému šalátu.. a variť budem až večer, segedín na zajtra a chlapcovi na víkend..
4 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

obed - omeleta so slaninkou, cereálny rožok, zeleninový šalát...
večera - musím niečo vymyslieť...
4 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Vypražený karfiol, zemiaky, uhorka. V obchode mali perfektnú tlačenku, bude na večeru s cibuľou a octom.
5 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať