Zavrieť

Porady

evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Zapekané plnené cukiny, dusené zemiaky, detvákom sedliacke fondue.
3 0
Aanika Aanika

Aanika je offline (nepripojený) Aanika

Polievka od vcera a idem zapravit cesto na langose.
3 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

obed - bulgur so zeleninou a parmezánom
večera - ideme na návštevu, tak nevarím
3 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Parené buchty so slivkovým lekvárom, s makom alebo poliate čokoládou, kuracia cigánska so zeleninou, a Sacherova torty synovi k narodkám. Všetko podl'a želania.
6 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

dnes navaril tatko fajnové halušky s tvarohom a slaninkou,
zajtra na záhrade si dáme lečo a v nedeľu pečenú kačku s kapustou a domácou knedľou - s polievkou sa nebudeme zdržiavať
4 0
erik555 erik555

erik555 je offline (nepripojený) erik555

avalik
dnes navaril tatko fajnové halušky s tvarohom a slaninkou,
zajtra na záhrade si dáme lečo a v nedeľu pečenú kačku s kapustou a domácou knedľou - s polievkou sa nebudeme zdržiavať
to si ja zas neviem predstavit nedelu bez fajnoveho vyvaru
2 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

erik555
avalik
dnes navaril tatko fajnové halušky s tvarohom a slaninkou,
zajtra na záhrade si dáme lečo a v nedeľu pečenú kačku s kapustou a domácou knedľou - s polievkou sa nebudeme zdržiavať
to si ja zas neviem predstavit nedelu bez fajnoveho vyvaru
tak ja vývar maximálne 2x do roka ... zato moja kamoška ho varí 2x do týždňa ... ale ja nie som zvyknutá jedávať komplet menu s polievkou ... ak si dám polievku, tak druhé o cca 2 hodiny
1 0
mimaBe mimaBe

mimaBe je offline (nepripojený) mimaBe

brokolicový krém s krutónmi, palacinky s džemom a tvarohom, ovocím, šľahačkou a čokoládou
7 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Mrkvová s krupicovými haluškami,prír. kurací rezeň a kopa šalátu s jogurtovým dipom.Na večeru grilované klobásky s írskym špaldovým chlebom (domácim).
8 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Kuracia polievka s morčacími drobkami, pečená morka s mandl'ovou plnkou, pyré, dusená ryža synovi, miešaný šalát.
7 0
mimaBe mimaBe

mimaBe je offline (nepripojený) mimaBe

vývar, pečená krkovička, kapusta a domáca knedľa a ovocná torta s pochúťkovou smotanou a piškótami
7 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Pečené vykostené koleno v pivovo - horčicovo - cesnakovom náleve z kolenovej kosti polievka s množstvom zeleniny, zemiaky, uhorkový šalát, morušový koláč.

Avalik, ja sa tiež bez polievky zaobídem. Najedla som sa jej v robote. Chvíľu som vypomáhala v stravovacích službách a tam som ju musela jesť, lebo šéf sa nás pýtal aká bola polievka. Tak som chalanom pri výdaji stravy povedala, že chcem iba trochu. A keď som bola na rade, tak spustili hukot na celú jedáleň: Chalaníííí detskúúúú porcijúúú pre našu paničkúúú.
4 0
Aanika Aanika

Aanika je offline (nepripojený) Aanika

Polievka zo zelenej fazulky,plnena paprika,varene zemiaky,tyramisu.
2 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

..celý deň jem uhorky, kaleráb a pijem vodu...
2 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Dnes som rano o 6tej uvarila- zemiaky posypane petrzlenovou vnatkou, tekvicovy privarok a kuracie site. polievku nechce nikto.
2 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Víkendovo: polievka z kuriatok( lesných-čerstvo nazbieraných) bravčové aj kuracie rezne( už neboli strašne dlho), zemiaky s petržlenovou vňaťkou, uhorkový šalát. Melóny, žltý, červený.
4 0
Aanika Aanika

Aanika je offline (nepripojený) Aanika

Polievka gulasova a lecky s kapustou,ja mam rada na sladko,posypane praskovym cukrom.
3 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Zase zeleninovo - celé dopoludnie čerstvé domáce uhorky .... obed - zapekané minipatizóny, plnené cibuľkou, rajčinou, šampiňónmi a syrom.... a chilli
5 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

kolozvarska kapusta.
5 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Cestovinový šalát s kuracím mäsom, brokolicou, zeleninou.
4 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať