Zavrieť

Porady

evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Zeleninová polievka s hráškom a mrveničkou, bravčová panenka v schwarzvaldskej šunke, pečené zemiaky, omáčka z domácej bazalky, obloha....ako dezert červený a ananásový melón, zmrzka, grepový radler - kto čo môže a načo má chuť :-D
7 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Pánsky rezeň,šťuchané nové zemiaky (varené v šupke) s viedenskou cibuľou,šopský šalát.
6 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Peggynka
Pánsky rezeň,šťuchané nové zemiaky (varené v šupke) s viedenskou cibuľou,šopský šalát.
Peggy, pánsky? To je aký ??
0 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

Normálny reznisko- obojpohlavný, zemiaky, cvikľový šalát, Pinďo kuracie pečienky s tarhoňou a bez šalátu
6 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
evuš
Peggynka
Pánsky rezeň,šťuchané nové zemiaky (varené v šupke) s viedenskou cibuľou,šopský šalát.
Peggy, pánsky? To je aký ??
panenku nakrájam na rezne,potriem horčicou a posypem soľou,MČK a granulovaným cesnakom a obalím v trojobale (tak som najlepšia kuchárka na svete )
5 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Peggynka
evuš
Peggynka
Pánsky rezeň,šťuchané nové zemiaky (varené v šupke) s viedenskou cibuľou,šopský šalát.
Peggy, pánsky? To je aký ??
panenku nakrájam na rezne,potriem horčicou a posypem soľou,MČK a granulovaným cesnakom a obalím v trojobale (tak som najlepšia kuchárka na svete )
Aha, dik, skúsim i takú
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

milujem panske rezne
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Z víkendu: zeleninová s krupicovými haluškami, hovädzie na rasci, cestovina, uhorkový šalát.
7 0
elis85 elis85

elis85 je offline (nepripojený) elis85

Mňa, tak to mi robí chúťky
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

Polievka z cervenej sosovice s cesnakovymi krutonmi, sunkofleky, uhorkovy salat.
7 1
Aanika Aanika

Aanika je offline (nepripojený) Aanika

Uvarila som polievku z cervenej sosovice,kokosoveho mlieka,zazvoru a kari korenia, je jemne paliva a chuti dobre,plneny kapustny list k tomu varene zemiaky a z nedele ostalo trochu jahodovej torty s mascarpone.

6 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Pórková polievka,dusené kuracie stehná na zelenine,makarónky.
3 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

Sunkofleky ostali od vcera, uvarila som k nim hlivovu polievku a zavatam leco
1 1
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Ja som si do roboty ukuchtila pečnú kápiu plnenú šunkou, cherry rajčinami, mozzarelou a mladou cibuľkou...mňam...aj by som už jedla, ale chlapi tu majú technickú konzultáciu, tak musím vydržať
3 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Zemiakový perkelt, slovenské párky, chlieb alebo pečivo.
2 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Večera - bravčový perkelt, halušky....
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

hod po mne len halušky so šťavou
0 1
Aanika Aanika

Aanika je offline (nepripojený) Aanika

Polievka ostala od vcera a v rure sa robi karfiol so smotanovo-syrovou omackou so zemiakmi. Za obedom bude stavnaty melon.
3 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
lujza.j
hod po mne len halušky so šťavou
Si jak môj chlap...že mäso nemusí byť,uvar len halušky so šťavou A skadiaľ ti ju zoberiem...tú šťavu ???
0 0
Gapo Gapo

Gapo je offline (nepripojený) Gapo

Ja? Muž.
Paradajková polievka s ovsenými vločkami, tekvicový prívarok, zemiačky a dusené bravčové mäsko.
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať