Zavrieť

Porady

kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Dnes nevaríme, ešte som sýta z večere vo Východnej, dávno som nejedla takú voňavú, čerstvo údenú parenicu. Grilovaná, na jemne upečenej hrianke, podávaná s brusnicovým džemom a kvalitným šalátom, hneď by som šla na dupľu.
5 0
Anika61 Anika61

Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

Som
Slepačia zeleninová polievka s písmenkami,pečená sliepka/domáca/nové zemiaky s maslom a petržlenovou vňaťou,marhuľový kompot,domáca ruská zmrzlina recept na zmrzku"ak by niekto chcel...1/2l šľahačkovej smotany,3 vajcia,3 PLpr.cukor,1vanilk.cukor,2 tortove oblátky,alobal,plech na pecenie menší,vyšší......smotanu vyslahat,cukor vyšľaháme so zltkami,vyšľaháme tuhý sneh z bielkov...spolu opatrne zmiešame/nešľaháme!už/...masu vylejeme do pekaca vystlaneho alobalom na ktorý sme dali tortovu oblatku,zakryjeme druhou oblatkou a dáme do mrazničky....po zmrazení pokrájame na obdĺžniky a mnaaaaam
Naposledy upravil Anika61 : 03.07.16 at 16:25
9 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Polievka kosti z bôčika a kuracie drobky, kurací paprikáš s kolienkami, pečené kura s plnkou. Ako maškrtka včera som urobila z bielkov, ktoré mi zostali z vajcového likéru snehovo - orechové placky.
Kura a plnka (2).JPG  
Snehovo - orechové placky (1).JPG  
1/1
10 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Víkendovo na chate chatičke: gulášová polievka z dvoch druhov mias so zemiakmi aj haluškami, opekané špekáčky, pečené plnené kurča, slovenská ryža, paradajkovo paprikový šalát, limetkovomalinová zmrzka, červený melon.
8 0
Anika61 Anika61

Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

Som
Hrášková krémová polievka s opečenou krajanou žemľou,lečo z papriky,paradajok a cukety s párkom a chlebom :-)
7 0
Anika61 Anika61

Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

Som
Mletý rezeň so syrom,zemiaky s maslom,tatárska omáčka,cviklový šalát
8 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Tortilly plnené kuracím mäskom, dressingom + nakrájaných veľa druhov zeleniny.
10 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Omáčka z mladých domácich luskov a zemiakov, lokše plnené kuracou pečienkou, cuketový nákyp, varené mladé zemiaky, zelenina...
8 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Cestoviny so špenátom, jemne dochutené. Diéta je sviňa, ked' ani tie cestoviny by nemal.
4 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Včera namiesto nedele hovädzia roštenka na slanine a cibuli s chlebom a uhorkou, koláčik tvarohový s čerešňami a posýpkou, dnes bude zase s mascarpone a malinami, červenejú pred očami. Zdrobnenina nielen kvôli tomu, že je dobrý, ale hlavne malý.
Dnes hustá zemiaková cesnačka, brokolica na pare, petruškové pesto, spisovne z petržlenovej vňate.Zajtra bude veľký hrniec zeleninovej poliefky z novej zeleniny.
7 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Na obed som dojedla od nedele kurací paprikáš, na večeru pečené kura. Namaškrtila ma evuš, zajtra urobím luskovo - zemiakovú omaču. Luskov je tam zatiaľ iba pár, lebo fazuľky mi vzišlo málo a druhý raz sadená iba začína kvitnúť.
Kurací paprikáš.JPG  
7 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

včerajší šalát zeleninovo-kurací.. na dnes zeleninová polievka, kuracie prsia, ryža..
DSC_5332.JPG  
DSC_5326.JPG  
1/1
10 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Záhorácka gulášová polievka z mletého mäsa, zemiakov, papriky, rajčín a halušiek a palacinky s džemom a nutelou.
9 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

terezamaria
Záhorácka gulášová polievka z mletého mäsa, zemiakov, papriky, rajčín a halušiek a palacinky s džemom a nutelou.
..Terezka, tuším si zase na 2 mesiace nabehla na "palacinkovanie"
1 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Mne včera všetko pojedli, dnes k obedu už len dojedia zbytky a zas môžem dumať, čo navariť na večeru, aby mali aj zajtra k obedu...včera boli ako kobylky..
4 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Lečo s vajcom.
7 0
Lenka298 Lenka298

Lenka298 je offline (nepripojený) Lenka298

Dnes budu halušky
6 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
evuš
terezamaria
Záhorácka gulášová polievka z mletého mäsa, zemiakov, papriky, rajčín a halušiek a palacinky s džemom a nutelou.
..Terezka, tuším si zase na 2 mesiace nabehla na "palacinkovanie"
Veru evuš uhádla si....toto sú ešte takí jemní papáči, ale keď nabehnú chalani z Lietavskej Svinnej, to bude zaberačka..... Deti asi majú radi tie vŕŕŕŕ palacinky
Naposledy upravil terezamaria : 07.07.16 at 10:29 Dôvod: zámena písmena
0 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Luskovo - zemiaková omača s veľa kôprom. Keďže je to dobré, tak veľký hrnčisko na tri dni. Mala som tu kamarátku, aj tej som dala k večeri do pohárika.
Luskovo - zemiaková omača (2).JPG  
Luskovo - zemiaková omača (1).JPG  
Luskovo - zemiaková omača (3).JPG  
1/1
8 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Jaj, Olinka..nezostalo mi..ale zase mi ide na chuť šalátová omača, Bože, všetci jedia cez Vianoce, sladké, slané, mastné, priberú v zime...iba ja v lete... žeriem všetko, čo má farbu
3 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať