Zavrieť

Porady

Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

babka - ježibabka
Včera cukina, dnes cukina a možno aj zajtra, lebo bola veľká. Dnešná osmahnutá na troche oleja s plátkom údeného syra, posypaná vegetou, zemiakový prívarok, chlieb.
my budeme mať zajtra povinný cuketový deň
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Olinka, milujem cukinu, ale doma mi to nechcú jesť..a mne už ide nielen krkom
Tak bol segedín s knedľou....
6 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Mrkvovy perkelt...nastruhany syr..ja este cesnak.vecera cuketa se sejrem...co by som pre decko neurobila....aby sama nepapala taketo silno gurmanske veci
4 2
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

lujza.j
Mrkvovy perkelt...nastruhany syr..ja este cesnak.vecera cuketa se sejrem...co by som pre decko neurobila....aby sama nepapala taketo silno gurmanske veci
Luj, fuj, teda na tú vašu "stravu"...raz sa vám to vypomstí
Treba žiť, jesť rovnomerne..vidím, čo to urobilo s mojou svokrou a pod...nebláznite...
3 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Evka decko dava podla nejakej knizky 28dnovy "detox"...a ja trosku popri nej improvizujemnie je to take hrozne ako to vyzera
Knizka nejedzte sa do stihlosti 1....
0 1
Lenka298 Lenka298

Lenka298 je offline (nepripojený) Lenka298

Včera šošovicová polievka s údeným a buchty na pare
6 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Zelene lusky s cesnakom struhany sýr
4 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

lujza.j
Zelene lusky s cesnakom struhany sýr
To isté, len syr nahradený smotanovou omáčkou a varené hovädzie, višňová bublanina.
6 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Polievka z morčacieho mäska s rezancami, bravčové steaky, kuskus, uhorkový šalát, nepečené mafiny s čučoriedkami a krémom z mascarpone,kyslej smotany(vnučky pomáhali) žltý melón.
7 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

Majka ako robíš tie mafiny
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

pmajap
Majka ako robíš tie mafiny
Zmixujem keksíky, pridala som maslo, kakao a potlačili sme do formičiek. Potom sme dali čučoriedky, rozmiešané mascarpone s cukrom, kyslou smotanou, to navrstviť na ovocie a navrch tiež ozdobka z ovocia alebo čokolády. Fajný recepísek sme videli minule v destkom programe, ale tam ich zapiekla, trocha iný recepísek aj s vajcom. Ale aj ten deti ohodnotili na jednotku.
4 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Polievka indiánska fazuľa s klobásou, palacinky s ríbezľovým džemom a šlahačkou.
5 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Zapekané pohánkovo špaldové rezance s makom, černicami a čiernymi ríbezl'ami.
Naposledy upravil evaj63 : 29.07.16 at 15:16 Dôvod: oprava
5 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Cukina sa nekonala. Mládež to moc nemusí, tak jablková žemľovka.
Jablková žemľovka (2).JPG  
Jablková žemľovka (1).JPG  
1/1
9 0
Anika61 Anika61

Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

Som
Mrkvičková polievkafrancúzske zemiaky,uhorkovy šalát
7 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Luj, samozrejme je každého vec, čo je...ja však idem tou povestnou strednou cestou...dnešná doba je len o štíhlosti, tehličkách a maxi umelých - nielen pŕs.... ja som naturál - papuľa ako dve silážne jamy ...kg, toľko, čo mám..neriešim...muž má tiež kg navyše..ja o čosi menej - tak asi 35 kg.....teraz jeme samú zeleninu,, ovocie zo "svojej" záhrady...vajec z dvora furt....svokra i svokor chceli pred rokmi schudnúť..schudol..zomrel skôr, než ........svokra je natom nedobre a to je mladica, bude mať iba 79..môj dedko do 95 fachčil sám ako vrtuľa....
Naposledy upravil evuš : 30.07.16 at 14:29
1 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Inak, ja jem všetko, čo na mňa nežmurká a nehýbe sa... najradšej zeleninu, pizzu, chilli
Dnes sme mali cuketu v cestíčku s uhorkovým šalátom...všetko z domu z dvora a záhrady, tvrdo odrobené
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Evka dnesna doba je divna....ak sa ludia stretnu po nejakom case.....ine sa neriesi...len ci niekto pribral alebo schudol.....nie ci je zdravy,stastny spokojny
1 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Ale je, napr. ja... íčujem nonstop, ale "som"....
0 0
mimaBe mimaBe

mimaBe je offline (nepripojený) mimaBe

vajíčková polievka, palacinky s ríbezľovým dipom, čerstvým ovocím, čokoládou a šľahačkou
5 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať