Zavrieť

Porady

avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

lujza.j
Tu niekto vymazal od ktorej firmy bola ta strava?!
Valika ak by som napisem ti..ss
Mne sa nechce pre seba..decko furt het...chlap varene nehrozi....
Musim pouvazovat
nie luji, firmu som nedala
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

evuš
Avalik, ok, som rada, že sa nehneváš..ale kto maže príspevky je fakt úchyl....
Asi mi šibe?!! :-) boli, neboli, zmizli a znovu sú tu príspevky ???? :-) :-) :-)
no aj ja ich znovu vidim
0 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Dievčatá a nejakú možnosť - nie reštaurácia, ale stravovacie služby alebo niečo podobné vo vašom okolí nemáte, žeby ste si objednali iba obedy? U nás si dáva dosť ľudí voziť obedy zo susednej dediny za 2,50 aj s dovozom (ja mám tiež dva obedáre pre istotu kúpené už rok ). A niekde som tu písala, že chvíľu som robila v istých Stravovacích službách a tiež sme rozvážali obedy aj domov.
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Babik mne by stacilo keby mi chlap z roboty....co na menu vari doniesol.....ale ked secko predaju a este aj na mna zabudne....a fakt vari fajnoty....
1 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Lui, jeho reštika je od teba ďalej ako 6 km?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

kukučka
Lui, jeho reštika je od teba ďalej ako 6 km?
Veru je
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

Babka, pohybujem sa po roznych miestach cez tyzden ... obedy v meste nie su problem ... problem je kvalita a aj zabezpecenie ostatnych jedal
3 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Mne ani tak neprekáža, kto suroviny chytá, ale najmä kto ich varí a v akej atmosfére, keďže zelenina, ovocie, tekutiny sú prakticky čistá voda, a v nich končí každé slovo.
Meníčka sú v našom okolí katastrofa, lacné suroviny, rozmrazené už nasolené mäsá, dochucovadlá, človek nemá šancu prísť k informáciám o zložení jedla, olejoch a pod. Ale to je asi všade rovnaké.
Dôverujem iba dvom donáškam, jednej so sushi a wokmi a jednej indickej kuchyni (menej korenia ako v orig. reštaurácii). Tá je v rámci dostupných cien a kvality surovín famózna. Slovenská kuchyňa sa v podstate ani nevyskytuje.
Krabičkový systém schvaľujem.
1 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

A tam kontrola z hygieny nechodí? Vo firme o ktorej píšem vyššie veru bola často a kontrolovali všetko. Počnúc tým, či všetci zamestnanci majú zdravotný preukaz, kvalitu surovín, ich uskladnenie, čistotu v kuchyni aj v jedálni, či má personál pri práci čelenky a podobne. (Alebo žeby sa prišli iba zadarmo najesť? )
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Vsetko zalezi od majitela/lov podniku.....u mojeho chlapa je menu za 5e...cize sote v placke a ine klasik menučkove gebuziny nehrozia....zostavuje si ho sam aj sam si ho vari....vari tak,ze lepsie by ani doma rodine nenavaril....cize s laskou sak chlapi su predsa dokonali...kuchari
4 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
lujza.j
Vsetko zalezi od majitela/lov podniku...
babka - ježibabka
A tam kontrola z hygieny nechodí?
Nechajte tak.
Nechám aj ja....aj keď ma prsty pália ..
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Buchi aj mna prsty palia....podnik kde decko dalo vypoved....jeden druh majitelov-konec japonec.....a potom sefovia od chlapa....to uz ine kafe....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
lujza.j
Buchi aj mna prsty palia....podnik kde decko dalo vypoved....jeden druh majitelov-konec japonec.....a potom sefovia od chlapa....to uz ine kafe....
Si ma trochu nepochopila. Mňa prsty pália kvôli príspevku od korely.
Ale radšej nič nepíšem...
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Bože, ale som tomu dala normálna debata kvôli škatuliam.. Valika, znovu vravím, že to nebolo voči Tebe ako osobe......
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

buchač
lujza.j
Buchi aj mna prsty palia....podnik kde decko dalo vypoved....jeden druh majitelov-konec japonec.....a potom sefovia od chlapa....to uz ine kafe....
Si ma trochu nepochopila. Mňa prsty pália kvôli príspevku od korely.
Ale radšej nič nepíšem...
Realita je taká, že teba páli celá korela. Staraj sa o svoje zdravie a nie o moje. Som si istá, že v tomto prípade ani nevieš k čomu sa vyjadruješ. :-) Pretože som názvy reštaurácií nespomenula.
Čo sa týka prípravy jedla, stačí mi predstava ako si buchač vulgárne zapindá, keď mu spadne nôž na zem. Bez toho by ani dýchať nevedel. Tak ako sa nevie zdržať komentov bez výpovednej hodnoty na každý jeden môj príspevok. Samá vata.
3 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Lečo s klobásou a chlebom, pšenový nákyp so slivkamia broskyňami.
6 0
mimaBe mimaBe

mimaBe je offline (nepripojený) mimaBe

Vrátim sa k téme
Dnes sme mali všetci chuť na "vysmážance", raz za čas ich urobím...
hríbová polievka s melencami, vyprážaný syr, vyprážaný karfiol, vyprážané bedle, zemiaky s maslom a petržlenovou vňaťou, cesnakový dip z kyslej smotany, melón a broskyne. Na zajtra som urobila španielske vtáčky, ryžu a miešaný zeleninový šalát.
6 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

lujza.j
Vsetko zalezi od majitela/lov podniku.....u mojeho chlapa je menu za 5e...cize sote v placke a ine klasik menučkove gebuziny nehrozia....zostavuje si ho sam aj sam si ho vari....vari tak,ze lepsie by ani doma rodine nenavaril....cize s laskou sak chlapi su predsa dokonali...kuchari
Viem, že sú aj kvalitné jedlá k dispozícii, ale väčšinou za dvoj až päťeurovú donášku, takú réžiu si nemôžem dlhodobo dovoliť.
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

Práve mi doniesli krabičky na zajtra:
plnená žemľa nátierkou z kraba,
ovocný šalát so šťavou z limetky,
pečené stehienko z kurčaťa so zemiakovým šalátom,
jogurtová paradajková polievka s bazalkou,
kapustníky s kuracou šunkou a čerstvou zeleninou

dnešné jedlo mi chutilo, zatiaľ ho bolo aj dosť - pistáciový termix bol famózny
6 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
avalik
...
dnešné jedlo mi chutilo, zatiaľ ho bolo aj dosť - pistáciový termix bol famózny
Bodaj by aj nie...keď "krabičky" boli schválené.
0 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať