Zavrieť

Porady

evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Mala som nasolenú kačku na dnes, upiekla som ju, k nej kapusta alebo zemiakový šalát zo včera...no jesť ju bude iba manžel...my ostatní sme radi, že žijeme....
8 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Včerajšia večera trošku netradične, sb s dcérou rybaciu polievku, kapra so zemiakovým šalátom, ja hríbovú kapustnicu a cviklový šalát. Synovi parené buchty so slivkovým lekvárom a čokoládou, ryby neje,a Mäsao na štedrý večer tieš nie, iné nechcel.

Dnes rezne so šalátom.
7 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

výborný recept, chutné mäkké, držia tvar
20151222_165645.jpg  
6 0
lavanda lavanda

lavanda je offline (nepripojený) lavanda

Jaternice so zvyškom šalátu a pórová polievka.
6 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

vyprážaný rezeň, zemiakový šalát, banánová roláda..
DSC_5699.JPG  
DSC_5696.JPG  
1/1
8 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Na raňajky slovenské jaternice od kamaráta. Obed hovädzie dusené, ryža, uhorka. Pivo alebo minerálka.
8 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

Údené, chrenová omáčka, zemiaková kaša, hovädzia polievka a každú polhodinu čosi na dezertnom tanieriku a k tomu rozprávky
10 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

Dojedame kapustnicu, salat a rybu ... zajtra na odlahcenie budu spagety s cesnakom a parmezanom.
6 0
lavanda lavanda

lavanda je offline (nepripojený) lavanda

Štefanská fašírka, zemiaková kaša.
7 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Kuracia polievka s domácimi rezancami, pečené kuracie prsia s argentínskym korením, slovenská ryža, ryža, zemiaková kaša, cvikla s chrenom a kyslé uhorky.
8 0
Anika61 Anika61

Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

Som
Plnené bravčové maso,červená dusená kapusta,knedľa
6 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Včera bol slepačí vývar s rezancami, marinované hovädzie mäso /výborné, prvý krát robený recept/, ryža, pečené baby zemiaky v šupke, čalamáda, uhorka, broskyne - kto na čo mal chuť.....dnes len ľahká zeleninová polievka s hráškom, domáca pizza...
7 0
Aanika Aanika

Aanika je offline (nepripojený) Aanika

halusky s pochutkovou smotanou ,posypane pazitkou a zaliate oprazenym maslom.
8 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Slepačí vývar s rezancami od včera, opekané špagety so zeleninou a slepačím mäsom z polievky na čínsky sposob.
6 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Polievka mäsový vývar s pečeňovými haluškami, domáce rezance. Mäsový chod neviem aký to má názov - upečené 3 druhy mäsa nakrájané na tenké plátky poukladané na plechu, cibuľa, cesnak, koreniny, mletá paprika. K tomu ryža a kapustový šalát.
4 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

evuš
Mala som nasolenú kačku na dnes, upiekla som ju, k nej kapusta alebo zemiakový šalát zo včera...no jesť ju bude iba manžel...my ostatní sme radi, že žijeme....

Evi a coze sa vam stalo?????
0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

my dnes konecne podojedame-mam este troch vianocnej hribovice,jednu porciu kacacich prs a jednu porciu kuracich pecenok,ryzu....dako sa podelime.

zajtra cosi okuchtim
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Kto má chuť, práve urobené....sladké parížske rožky a aj slané žemličky....robil syn, že by sa nudil doma na dovolenke ?....
20151229_203552.jpg  
20151229_154103.jpg  
1/1
10 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

tak dnes bude zeleninova kelova polievka-na zahrade mam este krasny kuceravy kel ,mrkvu i petrzlen....
bolonske spagety
5 0
Aanika Aanika

Aanika je offline (nepripojený) Aanika

dnes len pecene zemiaky s cibulou,cesnakom,slaninou a klobasou.Vsetko z jedneho plechu a k tomu mlieko.Nemam chut a cas na velke vyvaranie,idem robit gulky a tiramisu na zajtra.Ked budeme hladny tak vyberiem z mraznicky ovarovu polievku.Darmo niet nad zasoby z mraznicky.
5 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať