Zavrieť

Porady

evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Ale hento ani sliepkam :-)
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Avalik, prosím nehnevaj sa, nie je to proti Tebe ako osobe!!!
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Dievcata aj niektore potraviny uz niekto cbytal....co kupite.....aj chleba z pekarne.....
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

evus, v pohode davam to tu len ako inspiraciu ... zajtra zistim ci to chuti ... ale vyzera to dobre ... ono ani na navsteve nevies ci si pri vareni neprehrabavali vo vlasoch ci niekde inde
3 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
avalik
Dnes len lečo s chlebom

Skúšam ďalšu krabickovú firmu, na zajtra mám:
Raňaky: Pšeničná vločková kaša s hrozienkami, mandľami a medovým jogurtom
Desiata: Nátierka z mrkvy a zeleru s celozrnným toastom
Obed: Kuracia slivková roláda s kukuričnou ryžou
Olovrant: Domáci pistáciový termix s čerstvým ovocím
Večera: Šmakoun so syrom na ľadovom šaláte
6097 kj, T 40, S 208, B 80
No schválne, koľko vyjde (nechce sa mi lustrovať net) strava na jeden deň ?
Nemyslím tým ale to lečo...
0 1
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

10,50
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Čakal som o cca 5€ viac.
0 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Žabinka
evuš
No, schudla by som i ja...nič z toho by som nezjedla...čo je raz zabalené je pre mňa eeee....
ja nemám problém so zabaleným, ale s tým že neviem kto všetko to chytal.. a preto ani v reštauráciách nie som častým návštevníkom..
pre mňa by to až také eee nebolo, väčšie eee by bolo to vyeurovať....
Naposledy upravil afrikánka : 28.08.16 at 21:50
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

10,50 na jedného za deň??? ....je nás pāť ...schudnem aj zadarmo...cez 50 eur ??? 1 500 € za mesiac iba za krabice??? ....fuha...
Naposledy upravil evuš : 28.08.16 at 19:01
0 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

buchač
Čakal som o cca 5€ viac.
to som teda i ja očakávala viac....ale je to i s dovozom na adresu?
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

evus, varim a nakupujem sama pre seba, tiez to nie je najlacnejsie, ked chces mat pestru, vyvazenu stravu

niekto tu maze odpovede? preco? co som pisala proti etikete vo vymazanom prispevku?
1 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

afrikánka
buchač
Čakal som o cca 5€ viac.
to som teda i ja očakávala viac....ale je to i s dovozom na adresu?
ano, vozia to vecer vopred na zadanu adresu, s kurierom sa da dohodnut aj operativna zmena v pripade potreby
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
evuš
10,50 na jedného za deň??? ....je nás pāť ...schudnem aj zadarmo...cez 50 eur ??? 1 500 € za mesiac iba za krabice??? ....fuha...
Ale šak takto to rátať nemôžeš, nakoľko :

1. Deti by také mišungy možno ani len neochutnali, nie ešte jedli.
2. Takáto strava sa oplatí pre jedného, ktorému sa neoplatí každý deň variť...alebo proste nechce, nedá sa z viacerých príčin...viď aj ja, keď makám, tak som občas tak dojebabraný, že som rád, keď si na obed šmarím len ten hemendex.
3. Pre viacerých je varenie aj ekonomickejšie. Veď za 10,50 kúpiš suroviny na jeden solídny obed.
6 1
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

presne tak, ak cez tyzden nestiham varit, chystat a nakupovat ... nechcem jedavat bezne menucka ponukane v restauraciach a bufetoch, resp. donasky tak skusam krabickovu stravu, netvrdim, ze na tom zostanem ... po nejakom mesiaci, dvoch vyhodnotim financne ale aj zdravotne po vysledkoch od lekara - teraz mi nehrozi hypoglykemia, mam vsetko nachystane, uz len pravidelne jest
6 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Avalik,...nevedela som, že si varíš iba pre seba, ale hneď som písala, že to nepíšem voči Tvojej osobe..ak som sa Ťa dotkla, prepáč..nebol to môj úmysel....varím každý deň, tak asi mi z toho preskakuje...inak si to začínam fakt myslieť sama o sebe
0 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Ako som predpokladala varila som dedka s babkou Polievka zeleninová s hlivou a hlivové rizoto. Robila som na masti z husokačky a také bolo dobré, že som ho (pažrana jedna) vyjedala rovno z kastróla Na prilepšenie slivkový báleš. Prišiel syn s vnukom a kamarátka, tak sa minul.
DSCF5458.JPG  
DSCF5460.JPG  
DSCF5459.JPG  
1/1
7 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

evuš
Avalik,...nevedela som, že si varíš iba pre seba, ale hneď som písala, že to nepíšem voči Tvojej osobe..ak som sa Ťa dotkla, prepáč..nebol to môj úmysel....varím každý deň, tak asi mi z toho preskakuje...inak si to začínam fakt myslieť sama o sebe
evus, neberiem to osobne - to som pisala aj v tom vymazanom prispevku,
jasne, ze keby mam doma viac hladnych krkov tak varim - ja rada varim - a vraj aj dobre , len to nema kto jest a potom zbytocne vyhadzujem ... aj som zvykla cez vikendy varit do mrazaku aby som mala cez tyzden, ale repertoar mrazakovych jedal sa mi uz objedol
1 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

babka-ježibabka....a to v tých pekáčoch, kastróloch neni do krabičiek s dovozom? Zajednala by som, aj na každý deň
3 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Avalik, ok, som rada, že sa nehneváš..ale kto maže príspevky je fakt úchyl....
Asi mi šibe?!! :-) boli, neboli, zmizli a znovu sú tu príspevky ???? :-) :-) :-)
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Tu niekto vymazal od ktorej firmy bola ta strava?!
Valika ak by som napisem ti..ss
Mne sa nechce pre seba..decko furt het...chlap varene nehrozi....
Musim pouvazovat
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať