Zavrieť

Porady

misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Prd-prd poľifka + bandurkove placky....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Kopor babkyjezibabky revem
1 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Polievka zeleninova s olivovym olejom
Kuracie stehienka na perine (mala som vela suchych rozkov...), ryza so zeleninou
Biele vinko...nezobrazene
Nevarim 3 dni...dovidenia na buduci tyzden
IMG_20190511_201134.jpg  
IMG_20190511_201220.jpg  
IMG_20190511_201013.jpg  
IMG_20190511_200933.jpg  
1/1
6 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Mal to byť včerajší obed - lokše. No bolo mi na figu, tak sú to dnešné raňajky
DSCF0083.JPG  
DSCF0081.JPG  
DSCF0082.JPG  
1/1
10 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
lujza.j
Kopor babkyjezibabky revem
to dajaky fest dietny obed , len kôpor

asi opečem ryby a maslové zemiaky ku nim, koleno a údené rebrá z polievky,kyslé uhorky alebo podusím kyslú kapustu
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

To mega mega voňavy kopor
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Grilovacka
2 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Dnes to, co vcera + cokokoko rolada od susedky...pecie pre radost...jej, aj moju
A este pivko
IMG_20190512_162059.jpg  
IMG_20190512_163559.jpg  
1/1
3 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
lujza.j
To mega mega voňavy kopor
Lui verím, ja včera trhala, lebo už sa dalo, ale som sa takmer zašla od vône. lebo cez zimu sušený, paráda, ale novo narastený nebe a dudy
3 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Udusené kuracie stehno vykostené a napácované, zemiaky, ľadový šalát s citrónovou zálievkou, nealko pivo.
59992242_368684063749958_2482954180461854720_n.jpg  
7 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

afrikánka
Dnes to, co vcera + cokokoko rolada od susedky...pecie pre radost...jej, aj moju
A este pivko
Presne ten kozel si zaslúži ten pohár na viedenskú kávu z hrubého skla. Vác není hoden :-)))))))))))))))))))))
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

včera som doma trápila chlapov fazuľovou s párkom, tak dnes som radšej neriskovala a urobila morčacie kocky s ananásom a mandľami. To nikdy neostane A k tomu ešte pudingový koláč
60339653_468114040599642_5432940763933573120_n.jpg  
fazulova.jpg  
pudingovy.jpg  
1/1
7 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Nandrolon
afrikánka
Dnes to, co vcera + cokokoko rolada od susedky...pecie pre radost...jej, aj moju
A este pivko
Presne ten kozel si zaslúži ten pohár na viedenskú kávu z hrubého skla. Vác není hoden :-)))))))))))))))))))))
Tak...pohár na viedenskú som tam iba položila, už bola kávička dopitá, pohár umytý.
Inak som mala naliate pivo Radler v inom pohári a pretože si pivo miešam s vodou, tak som tam strčila plechovku Kozla.
Čím ďalej tým lepšie, že? Pobav sa...
Aj víno miešam s vodou.
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
alaya1
Grilovacka
chcela by som sa opýtať, aká zelenina je vhodná na grilovačku, aby sa človek zasýtil?
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Afrikánka - víno s vodou je v pohode, pivo s vodou musí byť grc. Ale párkrát som si do piva nalial tak možno pol deci sirupu, toho hustého, cukrového.
Minule som si do piva vytlačil pol citróna, tiež super.
bettylou - s tou grilovačkou to myslíš naozaj, lebo som sa dobre zasmial. Ja síce negrilujem, nemám to rád, ale zase rád opekám v lese na ohni a robím v pahrebe živánske.
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
mäso mi je jasné, to chodím, živánka, guľáš, rybu alebo celého zajaca, či kuru na ražni upiecť v alobale alebo v pergamene... už jak príde. Na dvore buť kotlík, klasika na ražni, mám aj liatinovú platňu na tej krkovica... aj chleba vo vajci sa na tom vonku dá .
Ale Alaya je vegetatiánka, tak sa pýtam, lebo si neviem predstaviť akú zeleninu skombinovať a opiecť, aby sa človek zasýtil. Predpokladám, že základ budú asi zemiaky, a potom asi paradajky, cuketa, cibuľa, baklažán. Ako prílohu by som brala, ale ako samostatný chod mi to príde dáke bídne.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Kedysi asi 15 rokov späť som griloval celé kurča napichnuté na tyči, k tomu taký motorček a valilo to samo. Mám aj druhý kruhový gril s pokrievkou, ten bol v prevádzke asi 2 x.
Príjde mi to také nudné na záhrade grilovať, ako v tých priblblých amerických filmoch. V lese, kde zároveň oberáš zo seba kliešte je to zábavnejšie :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Ja rada varím na dvore, keď je pekne, pri studni si počistím, pokrájam, zároveň si porobím vonku, čo mi treba a nemusím byť zavretá v kuchyni aj gratov na umývanie menej..
Džvir na ražnu ja fajnotka, my bez motorčeka, ale videla som už aj napojený ražen na lopatkové koleso do jarka, jednoduchý prevod kôli rýchlosti otáčania a voda poháňala, taká núdzovka z dreva čo bolo po ruke
1 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

korela
Dlho som tu nevidela sviečkovú. Jedno z najrýchlejších jedál v tlak. hrnci. Na konci zeleninu rozmixovať, prevariť so smotanou a bez múky. To ma naučila ešte svokra.
Čerstvejšiu nemám... (na foto)
Naposledy upravil Oliwa : 13.05.19 at 07:27
IMG_0041.jpg  
6 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Oliwa
Čerstvejšiu nemám... (na foto)
Zle...všetko zle !!!

Je to zrkadlový obraz fotky ?
Ak nie, tak mäso má byť na pravej strane...tie čučoriedky na strane ľavej.......či to nové móresy v "lepších" kruhoch ?

Tri mäsá, tri knedlíky...prečo nie sú tri stebielka toho zeleného ?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať