Zavrieť

Porady

Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Peggynka
Dobrééé...[/QUOTE]



skvelý spôsob chudnutia
0 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

srska
sám doma 14/02 :-))
na večeru - tolstolobik v alobale so zemiačkami, cesnakom, cibuľou, paprikou a zelerom
Rybu síce veľmi nemusím, ale naservírované to máš pekne. Nezostalo?
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
srska
sám doma 14/02 :-))
na večeru - tolstolobik v alobale so zemiačkami, cesnakom, cibuľou, paprikou a zelerom
díky za tip, takúto sme ešte neskúsili, my si robíme raz do týždňa rybu, samozrejme nekupujeme mrazenú a už sme poskúšali kadečo, ale aj tak najlepšia je u Mateho v Trpanji
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Rozalka
srska
sám doma 14/02 :-))
na večeru - tolstolobik v alobale so zemiačkami, cesnakom, cibuľou, paprikou a zelerom
díky za tip, takúto sme ešte neskúsili, my si robíme raz do týždňa rybu, samozrejme nekupujeme mrazenú a už sme poskúšali kadečo, ale aj tak najlepšia je u Mateho v Trpanji
rozi, najlepšia je v sk vytiahnutá z kade pri výlove, vypitvaná, doma naporcovaná a pripravená. ale priznám, že také pstruhy, kapra aj tolstolobika šupnem doma naporcovaného do mrazáku
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
srska
rozi, najlepšia je v sk vytiahnutá z kade pri výlove, vypitvaná, doma naporcovaná a pripravená. ale priznám, že také pstruhy, kapra aj tolstolobika šupnem doma naporcovaného do mrazáku
Vylovený a doma šupnutý do mrazáku je v poriadku, veď ty ho opätovne nemáčaš a nemrazíš, len aby mal čo najväčšiu váhu .....
0 0
Gabriela 19 Gabriela 19

Gabriela 19 je offline (nepripojený) Gabriela 19

Potrebovala by som recept na jednohubky, ale nie rožky. ale napr. z lístkového cesta a pod.
Potrebujem urobiť misu
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Gabriela 19
Potrebovala by som recept na jednohubky, ale nie rožky. ale napr. z lístkového cesta a pod.
Potrebujem urobiť misu


http://www.porada.sk/t112296-p27-rec...ml#post2431631
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Peggynka
že sa zemiaky varia v kapustovej vode-neviem o tom,že by sa zemiaky uvarili v kyslom prostredí
Ak mi uveríš , uvaria sa ...

Občas robím kapustnicu so zemiakmi ... to uvarenie zemiakov trvá síce trochu dlhšie , ale zemiaky sú také fajnové ...podotýkam , že ich krájam na malé kocky , cca 1 cm veľké kúsky ..
0 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

aj väčšie sa uvaria, len to chce o trošku dlhšie varit'.
0 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
buchač
Peggynka
že sa zemiaky varia v kapustovej vode-neviem o tom,že by sa zemiaky uvarili v kyslom prostredí
Ak mi uveríš , uvaria sa ...

Občas robím kapustnicu so zemiakmi ... to uvarenie zemiakov trvá síce trochu dlhšie , ale zemiaky sú také fajnové ...podotýkam , že ich krájam na malé kocky , cca 1 cm veľké kúsky ..
Verím,tiež dávam do tlakáča s kapustou,ale vodu z kapusty dolievam až po uvarení kapustnice.Ale v samotnej kapustnej vode som ešte zemiaky nevarila.
0 0
erik555 erik555

erik555 je offline (nepripojený) erik555

asedma
Dnes po narocnej ture nam dobre padla zeleninova polievka, spenat, volske oka, zemiaky a kopec zeleninovej oblohy
ten "kopec zeleninovej oblohy" k spenatu s volskym okom? Das fotku?
0 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

erik555
asedma
Dnes po narocnej ture nam dobre padla zeleninova polievka, spenat, volske oka, zemiaky a kopec zeleninovej oblohy
ten "kopec zeleninovej oblohy" k spenatu s volskym okom? Das fotku?
foto uz nedam, lebo je zjedene, ale ked vegetarian narobi salatu, tak co s nim treba zjest
0 0
erik555 erik555

erik555 je offline (nepripojený) erik555

asedma
erik555
asedma
Dnes po narocnej ture nam dobre padla zeleninova polievka, spenat, volske oka, zemiaky a kopec zeleninovej oblohy
ten "kopec zeleninovej oblohy" k spenatu s volskym okom? Das fotku?
foto uz nedam, lebo je zjedene, ale ked vegetarian narobi salatu, tak co s nim treba zjest
Aha, takze to nebola priloha k tomu spenatu, volskemu oku a zemiakom...uz som sa zlakol, ze si to mala ako prilohu
0 0
meha meha

meha je offline (nepripojený) meha

Žabinka
Kapustnica-plný hrnčisko , "mexické" mäso v placke.
Poprosím recept na mexické mäso v placke
0 0
meha meha

meha je offline (nepripojený) meha

gilda
sójová fašírka, naturálna ryža, cvikla
[QUOTE="gilda"]sójová fašírka, naturálna ryža, cvikla[/poprosím recept na fašírku
0 0
erik555 erik555

erik555 je offline (nepripojený) erik555

[QUOTE="meha"]
gilda
sójová fašírka, naturálna ryža, cvikla
gilda
sójová fašírka, naturálna ryža, cvikla[/poprosím recept na fašírku
https://www.google.sk/#q=sojova+fasirka
0 0
erik555 erik555

erik555 je offline (nepripojený) erik555

Neviem to najst. Aky ma vyznam tato tema? S akym umyslom bola zalozena? Ci len o tom, ze kto co jedol dnes na obed?
0 0
erik555 erik555

erik555 je offline (nepripojený) erik555

Tweety
erik555
Neviem to najst. Aky ma vyznam tato tema? S akym umyslom bola zalozena? Ci len o tom, ze kto co jedol dnes na obed?
S akým úmyslom? No s dobrým úmyslom inšpirovať sa hlavne vtedy, keď dochádza vlastná fantázia pri príprave denného menu.
Ale "Co dnes na obed?"...uz chapem: to uz len inspiracia na dalsie obednajsie dni
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

šišky..mňam...až do žlčníkového záchvatu by som sa vedela nagniaviť....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať