Zavrieť

Porady

Vie mi niekto poradit,ako sa zbavím dlhov?

Som mamička na materskej,mám 7 mesačného syna,od ktorého odchádzam do roboty,aby som mohla splácat dlhy,ktoré nevznikli mojou vinou...Ale bohužial splátok je vela a ja to nestíham všetko platit.Som na čiernej listine,takže požičku mi nikto neposkytne......Ak by mi vedel niekto poradit,prosim Vám napíšete mi na moj email
A poprosím tých čo ,,poskytuju úvery" s poplatkom do predu,aby ma nekontaktovali,už som sa na Vás popálila.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

    ...originál... pepsikova
    ...ak splácaš dlhy, ktoré , ako píšeš, nevznikli tvojou vinou, tak určite vieš, kto tieto dlhy narobil a prečo ťa zadlžil tak, že to splácaš ty a nie on...dala si málo informácií, aby sme boli múdrejší, no ale, aspoň toľko, že ak sú pôžičky na tvoje meno, tak si s ich prijatím súhlasila, podpísala a teraz musíš splácať...aj keď niekto iný minul tvoje peniaze,dedukujem tak, že priateľ, partner a potom sa zbalil a odišiel...v tomto prípade by si mala možnosť, pokiaľ si vzal nejaké veci, nakúpené za tvoje peniaze, vymáhať súdnou cestou cenu týchto vecí od dotyčného a to tak, že dokážeš, že vec bola kúpená za tvoje a on sa obohatil na tvoj úkor,...
    ...a ešte máš možnosť, ak máš solídneho zamestnávateľa, zdôveriť sa mu a požiadať o peniaze na vyplatenie dlhov s tým, že si prácou navyše budeš dlh splácať a aj splátkami z výplaty...je to ,no, len ako nápad, ale možno pomôže...
    monuš viem kto ma takto zadlžil,ale nemám mu to ako dokázat,bola to moja hlupost za ktoru teraz platím,ale nevládzem to splacat,splátky su priliš velke a znižit mi ich nechcu.....a zamestnávatela nemám,som iba na brigadu zamestnaná,kedže som na materskej...Už som oslovila vela ludí,kto by mi mohol pomoct,ale bohužial ni sa nenašiel a ja už neviem ako dalej......

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    logo
    TriviTax,s.r.o.
    zbavíš sa dlhov len tak, že ich zaplatíš, to predsa vieš. Či tvojou vinou, alebo nie, to žiaľ nikoho nezaujíma. Ak splácaš za niekoho iného, uplatni si voči nemu pohľadávku - nárok na refundáciu týchto splátok, ťažko radiť, ked nie sú informácie.
    Môžeš vyskúšať zájsť do bánk a požiadať o spojenie viacerých dlhov-splátok do jedného. Ak splácaš pravidelne, mohlo by to byť riešenie. Tuším veľkú reklamu si teraz robí OTP banka, ale aj iné.
    Napokon - skúsiť nájsť nejakého sponzora.............ale to už sme kdesi úplne inde.
    monuš dakujem za radu banky som obehala už všetky,ale nikde mi nepomožu lebo som na čiernej listine.Splácam dlh za bývaleho priatela,bohužial som bola taká naivná,že požčky som si zobrala na seba a verila,že ich bude splácat,čo sa tak nestalo a nemm nič na papieri,takže mu t nemám ako dokázat....

    Vie mi niekto poradit,ako sa zbavím dlhov?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.